Widok
ja kupuję chemię
nabiał jest dobry-szczególnie serki pleśniowe
parówki, kindziuk, szynka szwarcwaldzka
czasami warzywa
mrożonki-ja lubię makaron z grzybami i rukola ;)
no i uwielbiam tygodnie tematyczne a szczególnie włoski wtedy kupuję makarony i sosy
dla dzieci kupuję piżamki i bieliznę-super są
mam też piżamke dla siebie-bardzo fajna i ostatnio kupiłam pościel i prześcieradło-też jestem zadowolona
nabiał jest dobry-szczególnie serki pleśniowe
parówki, kindziuk, szynka szwarcwaldzka
czasami warzywa
mrożonki-ja lubię makaron z grzybami i rukola ;)
no i uwielbiam tygodnie tematyczne a szczególnie włoski wtedy kupuję makarony i sosy
dla dzieci kupuję piżamki i bieliznę-super są
mam też piżamke dla siebie-bardzo fajna i ostatnio kupiłam pościel i prześcieradło-też jestem zadowolona
Ja lubię LIDLA za:
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki
lubię ich wieże owoce i warzywa :]
polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)
frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.
ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.
kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P
za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))
dobre wędliny w plasterkach i sery :]
polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)
frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.
ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.
kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P
za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))
dobre wędliny w plasterkach i sery :]