Widok

LIDL co warto kupić ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Co warto kupić w LIDLu ? Bardzo rzadko tam bywam i nie wiem co jest warte uwagi, a muszę kupić coś na obiad :)

Jedyne co zawsze tam kupuję to Chusteczki uniwersalne W5 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheh sporo tego szef by miał zaciesz jakby to czytał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję chemię
nabiał jest dobry-szczególnie serki pleśniowe
parówki, kindziuk, szynka szwarcwaldzka
czasami warzywa
mrożonki-ja lubię makaron z grzybami i rukola ;)
no i uwielbiam tygodnie tematyczne a szczególnie włoski wtedy kupuję makarony i sosy
dla dzieci kupuję piżamki i bieliznę-super są
mam też piżamke dla siebie-bardzo fajna i ostatnio kupiłam pościel i prześcieradło-też jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w Polsce nigdy w lidlu nie byłam dopuki nie wyprowadziłam się do Szwecji i powiem Wam że jak wróciłam to często tam zagladam żelki dla dzieci mrożonki nabiał niektóra chemia
no i tygodnie tmatyczne ojoj :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj się zdziwiłam - kiełbasa żywiecka po 1,99zł paczka 100g :P (pewnie do jutra, bo od jutra szynka Szwarcwaldzka po 2,79zł :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a kupowała któraś może bieliznę? W czwartek będą biustonosze sportowe w dobrej cenie i tak się zastanawiam, że przydałby się jakiś na zmianę, w sklepach te w rozsądniejszych cenach są nieciekawe, a te ciekawe kosztują majątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
staniki to nie wiem bo to nie moje rozmiary..ale kupiłam sobie kiedyś koronkowe bokserki i są świetne...czekam az znowu będzie ten model dostępny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja ostatnio kupiłam sobie strój kąpielowy i jest super - wersja dla grubych, materiał świetny a cena śmiesznie niska
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rok temu kupiłam sobie strój kąpielowy i też byłam zadowolona.

A czy w lidlu jest może rękaw do pieczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubie wszystko co wymienilyscie poza jedzeniem z tygodni tematycznych. fujjj jest sztuczne i malo przypomina orginaly z kuchni meksykanskiej czy wloskiej. no ale jak ktos nigdy nie byla w meksyku to moze jess lidlowskie specjaly bo i tak nie ma porownania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ie ma w lidlu rękawu do pieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam...............moze jeszcze cosik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję:
-mleko PILOS
-ciasto francuskie
-słodycze są super
i... okazjonalnie-wszystko inne,jesli akurat potrzebuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję tym, które o wspomniały o chemii do zmywarek ;p

W końcu nie wydaję już majątku na tabletki do zmywarki, jupi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię LIDLA za:
- pizzę mrożoną steinofen, najlepsza z mrożonych jakie jadłam
- parmezan starty
- pesto!
- salami paprykowe w plasterkach
- ogórki kanapkowe w słoiku w plastrach, mniam!
- ziemniaki półksiężyce mrożone
- mrożony szpinak ze śmietaną
- serek wiejski taki w niebieskim opakowaniu
- żelki jogurtowe
- ciepłe lody
- oliwki w słoiku,
- tuńczyka
-łososia
- tortellini z lodówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tampony są dobre
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
PIECZYWO,SZYNKA DROBIOWA,UBRANKA DLA DZIECI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubię ich wieże owoce i warzywa :]

polubiłam ogórki konserwowe i smakują mi lepiej niż te, które do tej pory były ulubione ;) (Dawtona)

frytki mrożone - ale tylko te cienkie! a nie zawsze i nie wszędzie są.

ten olej w 3l butelkach - zaryzykowałam, wypróbowałam, jest ok.

kukurydza z puszki dobra, ładna, słodka :)
groszek już odpada :P

za to duży waniliowy serek homogenizowany jest super - używam do mini pączusiów :)))))

dobre wędliny w plasterkach i sery :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie może dlaczego lidl wycofam mrożonkę penne spinachi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-gorące croissanty,
-duże puddingi-rewelacja wanilia a burbonem
-serek z orzechami,chociaż jest smaczny troche za słodki dla mnie
-woda mineralna
-żelki i pierniczki
-niektóre alkohole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry