Widok

LIDL co warto kupić ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Co warto kupić w LIDLu ? Bardzo rzadko tam bywam i nie wiem co jest warte uwagi, a muszę kupić coś na obiad :)

Jedyne co zawsze tam kupuję to Chusteczki uniwersalne W5 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i też uwielbiam tortellini z Lidla - wystarczy dodać mleko - jest bardzo smaczne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam Lidlowską lasagne - moim zdaniem najlepsza wśród tych gotowych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pikle - ogórki wzdłuż krojone w plastry - najsamczniejsze słoikowe ogórki według mnie, nawet lepsze od kartuskich.

Kiedyś był smaczny młody groszek z małymi marchewkami w słoikach, ale ostatnio dwa razy kupiłam i kicha - groszek łykowaty i wstretny, poszedł do kosza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio wypróbowałam smaczny gotowy gulasz w puszce, kosztuj ok 10 zł, jest nawet duzo mięska , są dwa rodzaje, taka puszkla wystarczy na 2 osoby dorosłe +dziecko:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam z mrożonek makaron w sosie śmietanowym z brokułami i marchewką :) (dodaje się tylko mleko) i makaron ze szpinakiem ;)
PRZEPYSZNE!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak te parówki i kiełbaski sa super 82 % mięsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kluski lane.

Parówki, kiełbaski wiedeńskie.

Udka kurczaka bez kości i skóry - do faszerowania.

Słodycze.

Na zupełną awarię - Lasagne bolońskie. Jest to okropne sztuczydło, ale jak na sztuczydło całkiem zjadliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my lubimy z lidla pyzy z miesem :) haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry