Widok

LOTNISKO nowy terminal w Rebiechowie, co wy na to mieszkańcy?

Witam wszystkich obecnych i przyszłych mieszkańców Banina!
W niedzielę otworzono nowy terminal II w Rębiechowie, tym samym otworzono też nowe połączenia. Osobiście cieszyłem się z tej informacji, bo wiadomo miasto musi się rozwijać i do tej pory dla mnie mieszkańca Banina samoloty az tak uciążliwe nie były...Właściwie to tylko będąc w ogrodzie dało się odczuć lekki dyskomfort;-) Zastanawiam się jednak bo władze lotniska podają iż po otwarciu nowego terminalu zwiększy się przepustowość pasażerów Portu Lotniczego o 100% tj. z 2,5 do 5 mln pasażerów!! Powiem wam szczerze, że te liczby zaczęły mnie przerażać...bo to kwestia 1-2 lat jak tych samolotów będzie 2Xwięcej niż teraz...
Poszperałem trochę w internecie i znalazłem nieciekawe informacje dla nas, niestety
Sami zobaczcie:
http://www.gdansk.pl/plik,25236.html

A co wy o tym myślicie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekki dyskomfort;-) ... to się czuje czytając Twoją wypowiedż.
Niedługo będzie rok odkąd lotnisko zwiększyło przepustowość. Jak widać
bez negatywnych skutków, skoro nie zauważyłeś...

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto
/1,105539,10189187,Mniej_opoznien_na_lotnisku_dzieki_nowej_drodze.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co powiesz na nowe połączenia od kwietnia i maja?? Sam OLT Express planuje tyle nowe kierunki i zwiększoną częstotliwość. Po obliczeniach TYLKO tej lini wychodzi, iż od kwietnia i maja będzie AŻ 10 samolotów DZIENNIE wiecej...nie wspomne ze tez inne linie planuja poszerzyc swoj zasięg...Na prawdę Ciebie to nie przeraża????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No przyznaję że niektórzy mieszkańcy będą zdziwieni. Miała być spokojna wieś, a tu samolotów od groma. A jeszcze ma powstać nowa obowdowa bardzo bliziutko.
Niestety jest to cena którą płacimy za potencjalnie mniejsze bezrobocie
w regionie. Tak bym to widział. Swoją drogą samolotów prawie nie
słyszę. Może to kwestia "osłuchania" się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kwestia przyzwyczajenia :) Mieszkam w Baninie od urodzenia i samoloty nie przeszkadzają mi wcale :) A latają dosłownie nad moim domem.
I to co chwilę :)
Przeprowadzając się do Banina każdy powinien się z tym liczyć, że niestety ale mamy bliziutko lotnisko i prędzej czy później będzie się ono powiększać wraz z ilością lotów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam w Baninie od pieciu lat i mi jakos te samoloty tak strasznie nie przeszkadzaja. Powiem wiecej - przeprowadzajac sie tu wiedzialam, ze bede mieszkac w poblizu lotniska oraz o planach jego rozbudowy (bo takie plany byly znane od bardzo dawna - lotnisko nie robilo z tego tajemnicy, wrecz przeciwnie). Dziwie sie tym wszystkim, ktorzy w poszukiwaniu pozamiejskiego spokoju praktycznie kolo lotniska kupuja dzialki, stawiaja na nich lub kupuja domy, co jest niejednokrotnie transakcja ich zycia a potem dziwia sie ze cos im lata nad glowami i to cos halasuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry