Studio Tańca La Pasion

Kursy tańca

Gdańsk, Pilotów 3/50 (Zaspa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedno z najlepszych miejsc w 3miescie wątek zamknięty Miałam okazję uczęszczać do różnych szkół zarówno w gdańsku jak i Gdyni i...
~Marika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Wieczór Panieński wątek zamknięty Dla swojej przyjaciółki i jej gości, na wieczór panieński zorganizowałam...
~Ania-M.A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Ile można czekać? wątek zamknięty Zapisałam się na kurs i od blisko 2 miesięcy czekam, bo właściciele szkoły...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

od kilku lat mój drugi dom wątek zamknięty szkoła ma dosyć szeroką ofertę technik tanecznych - od flamenco przez taniec...
~me
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

polecam:) wątek zamknięty Polecam zajęcia taneczne w szkole la pasion. Uczęszczam na zajęcia baletu...
~mmm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Ewa Magryta - opinia wątek zamknięty Uczęszczałam na taniec brzucha do Faridy, zajęcia prowadzone...
~Ewa Magryta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

POLECAM! wątek zamknięty Na zajęcia uczęszczam od października i coś czuję, że zostanę na dłuuuugo:)...
~Aga Czapiewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

ŚWIETNA SZKOŁA!! wątek zamknięty Na zajęcia uczęszczam od października i coś czuję, że zostanę na dłuuuugo:)...
~Aga Czapiewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

Szkoła Tańca La Pasión wątek zamknięty Bardzo miła i sympatyczna Nauczycielka doskonałe warunki mam na myśli sale np...
~Beata Kuźmińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

warto zacząć tańczyć w la pasion wątek zamknięty Od roku jestem kursantką w tej szkole, mam przyjemność tańczenia tańca...
~Aneta M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Kilka lat ze szkołą La Pasion wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły od kilku lat. Na pierwszy plan wysuwa się bardzo...
~Kaszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Super szkoła! wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła! Chodzę już trzeci rok na zajęcia i jestem b.zadowolona!...
~tańcząca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

flamenco dla wybranych wątek zamknięty cóż, open - znaczy otwarty, więc można spotkać się i z tymi co tańczą 10 lat,...
~fascynatka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Nie polecam wątek zamknięty Niestety, nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie o moich doświadczeniach w tej...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

La pasion wątek zamknięty jestem uczestniczką zajęć już 3 rok. polecam !!!
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Amal - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła tańca z jaką miałam dotąd do czynienia. Sale dobrze...
~Amal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Polecam szkołę z całego serca! wątek zamknięty Opierając się na swoim 4-letnim doświadczeniu, dot. uczestnictwa w zajęciach...
~Moneal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

polecam :-) wątek zamknięty Już drugi rok tańczę flamenco w tej szkole i bardzo jestem zadowolona. Ceny...
~Aga Sweet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Taniec brzucha - super :) wątek zamknięty Nie wiem jak w grupach baletowych i flamenco (które zwyczajnie mnie nie...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Ida - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście kilka razy nie udało się utworzyć...
~Ida
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

34

wątków

do góry