Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka P. - ocena Polecam, od pierwszego wejścia do sklepu do momentu otrzymania kluczy do ręki...
~Agnieszka P.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, solidny...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Elzbieta Zajczyk - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z ogolnej obslugi firmy , dziekuje drzwi super ,...
~Elzbieta Zajczyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

p - opinia wątek zamknięty W ofercie dostępny jest szeroki wybór drzwi zewnętrznych. Montaż jest fachowy...
~p
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

CX20 wątek zamknięty Wybór firmy LaPuerta oceniam na wzorowy. Kontakt bez zastrzeżeń. Obsługa...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dobra firma! Przyjazna i profesjonalna obsługa – Pani, która przyjmuje...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Szybko i solidnie wątek zamknięty Bardzo dziękuję za szybki i solidny montaż, drzwi są ciche i bardzo dobrze...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Ostatnio ekipa LA PUERTA wstawiala u mnie drzwi antywlamaniowe przy ulicy...
~Basia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Falstart i dyskwalifikacja wątek zamknięty Prosta sytuacja: wysyłam do kilku firm pytanie o cenę drzwi i ich montażu....
~Maciej
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2009

POLECAM wątek zamknięty Fachowa, pomocna obsługa, realizacja w dobrym terminie. Drzwi wstawione bez...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Dostałem drzwi o jakich marzyłem wątek zamknięty Od wielu lat chciałem zamontować solidne drzwi wejściowe do domu, firmę...
~Mirek z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty Nie polecam tej firmy, gdyż po pierwsze - informacja na stronie www wprowadza...
~iz
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Dobra obsluga wątek zamknięty Chcialam bardzo pochwalic ta firme, dzrzwi zakladalam kilka dni temu i jestem...
~Janusz Barbarap Gdansk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Profesjonalny montaż drzwi antywłamaniowych wątek zamknięty Firma godna polecenia! Bogaty asortyment drzwi antywłamaniowych firmy Gerda....
~Ilona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Zakup i montaż drzwi Gerda TT plus wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, szybko i profesjonalnie udzielane odpowiedzi na pytania...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

wspaniala obsluga ,doradztwo ,profesionalizm wątek zamknięty do sklepu chodzilam kilka razy ciezko mi bylo sie zdecydowac pani w sklepie...
~Elwira Cejrowska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Profesonalnie i solidnie! wątek zamknięty O firmie dowiedziałam się od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Skorzystałam już dwukrotnie ,wszystko rewelacja .Polecam wokoło bez obaw.Aby...
~Ewa Bylicka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

SOLIDNOŚĆ !! wątek zamknięty Soloidna firma / z polecenia / : zamontowali mi drzwi antywlamaniowe naprawde...
~Małgorzata Brzózka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

Firma profesjonalna,solidna i terminowa wątek zamknięty Drzwi antywłamaniowe Gerda TT Plus zostały zamontowane szybko solidnie i...
~Halina Podhajna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

37

wątków

do góry