Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia wątek zamknięty Zaklad porażka. Przy umawianiu sie z nimi mozna wyjsc tylko jak zablocki na...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Witam ! Serwisuję tam Toyotę od 12 lat.Jestem bardzo zadowolony i mogę...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Polecam serwis wątek zamknięty Od lat korzystam z usług serwisu i cenię go za rzetelność i uczciwość....
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

AdamB - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny warsztat. Pomocny z dużą wiedzą branżową właściciel....
~AdamB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Naprawa silnika CRV wątek zamknięty Profesjonalny serwis z profesjonalistami z dużą wiedzą na temat aut...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Wymiana akumulatora wątek zamknięty Polecam ten warsztat, jako że w Sopocie byliśmy wypocząć , pierwszy raz...
~Robert S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Wymiana koła dwumasowego wątek zamknięty Jak co roku w warsztacie Pana Adama Leśniaka stawiam się na wymianę kół oraz...
~Krzysztof [GR3miasto]
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Pomoc wątek zamknięty Polecamy w 100%.Byliśmy na wakacjach i nagła awaria samochodu. Po wykonaniu...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Panowie z warsztatu w najgorsza śnieżyce pomogli mi błyskawicznie. W ciągu 15...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Auto: Golf V Zakres prac: - wym. tarcz i klocków hamulcowych (przód i tył)...
~Adrian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Zbyt wysoka cena wątek zamknięty Wycena naprawy samochodu przez Lamber to w moim przypadku ponad 700zł....
~Pawel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Zawyżone ceny części wątek zamknięty Skorzystałem z usług tego warsztatu po raz pierwszy, czytając wcześniej wiele...
~Karol
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam warsztat pana Adama, serwisuję tam lexusa od dwóch lat i jestem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

polecam ten serwis wątek zamknięty Do Lambera przyjechałem Hondą na duży przegląd. Z wykonanego przeglądu jestem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Polecam każdej kobiecie i nie tylko :) wątek zamknięty Panowie w Lamberze wprost perfekcyjnie zajęli się moim samochodem, obsługa...
~Właścicielka Bąbelka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

7 lat u nich serwisuję auto. wątek zamknięty Sympatyczni mili kolesie, Szef poznaje klientów po głosie a w ostateczności...
~SimOn!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Serwis naprawde godny polecenia. wątek zamknięty Firma specjalizuje sie w serwisie aut japonskich. Trafilem do niej z...
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Najlepszy wątek zamknięty Najlepsza obsluga, fachowosc itp na pomorzu. Wlasciwy facet na wlasciwym...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Serwisuję tam już trzecie auto wątek zamknięty i korzystam tylko z ich usług. Co mnie przekonało: za pierwszym razem przy...
~Corolla & MX3 & Mazda6
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Najlepszy serwis aut japońskich na pomorzu wątek zamknięty Autami japońskimi jeżdżę już kilka lat i w tym czasie miałem okazję robić...
~Rafał K.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

40

wątków

do góry