Largo Serwis

Warsztaty samochodowe

Banino, Lotnicza 83

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - ocena Moim zdaniem bardzo dobry serwis. Od wielu lat naprawiam tam zarówno auta...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Jocker07 - opinia Po pierwszej wizycie byłem całkiem zadowolony z regulacji zaworów w mojej...
~Jocker07
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usługi w tym serwisie drugi raz. Wszystko jest jak należy....
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Bartosz K. - opinia wątek zamknięty Dobry i rzetelny serwis. Miła obsługa, normalne ceny. Serwisuje u nich dwa...
~Bartosz K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Henryk Ka wątek zamknięty Jestem klientem od wielu lat .Trafiłem tam z polecenia ponieważ miałem ciągle...
~Henryk Ka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

geometria kół wątek zamknięty Fachowe podejście do sprawy ustawienie zbieżności kółw peugeocie 407...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 grudnia 2018

Uczciwy warsztat wątek zamknięty Byłem w pracy w trakcie serwisu, przy odbiorze auta usłyszałem od pracownika...
~Pawel Drzycimski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam serwis Hondy wątek zamknięty Serdecznie polecam profesjonalna obsługa i miła obsługa.
~Beata
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2013

Honda wątek zamknięty Jeden z lepszych serwisów jakie odwiedziłem, fachowa obsługa, koszty napraw w...
~kamil
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Accord 2004r. 2,2 i-CTDi wątek zamknięty Doskonała i rzetelna obsługa. Kupiłem Accorda w październiku 2014r. Po...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Rzetelnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Plus za: telefony z informacją na temat etapu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

polecam wątek zamknięty Bardzo fajnie, obsługa miła, ceny za przegląd atrakcyjne.. Polecam !
~marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Ceny koszmarnie wysokie. Przeplaca sie na wszystkim. Koszt roboczogodziny to...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry