Widok

Laserowa korekta wady wzroku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew, polecenie gdzie można taki zabieg wykonac,,dzwoniłam juz do swissmedu i kardiotelu

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to pomaga czy na zawsze? skutki uboczne ?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze jest gdzies forum o tym , poszukam ci - niestety jest czasem są powiklania choć mało się o tym pisze ..... podrzucę ci link jak znajde - ja chyba jednak bym nie ryzykowała jesli wada nie jest jakaś duża choc niektorzy zrobili i sobie chwalą ...więc wiesz tak jak ze wszystkim trzeba mieć troszkę szczęscia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super poprosze link :)
na mam -3 wade
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.gazeta.pl/forum/f,42211,Laserowa_korekcja_wzroku_.html

jeszcze cos poszukam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.gazeta.pl/forum/w,216,37429203,37519837,Re_Korekcja_laserowa_wzroku_na_NFZ_.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama miała robioną korekcje kilka dobrych lat temu w Poznaniu, z wady -5 do 0. jest bardzo zadowolona, nic złego się nie działo/dzieje. tylko musi uważać na mocne słońce (okulary z filtrem) i wiem, że nawilża oczy łzami naturalnymi. ja w przyszłości też planuję zrobić sobie korekcję wzroku :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam zabieg - 2,5 roku temu. Przeprowadzony w Nowym Wzroku na Stągiewnej. Ogólnie jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje,moze jeszcze ktos?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuzyn męza miał robiony w Klinice w Katowicach u Gierkowej. Smiga jak burza, nic mu sie złego nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a miał ktos robione w gdansku??

bo ja tylko tutaj raczej,,,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w Katowicach robia tez na fundusz , ja nie mam zbyt duzej wady ale musze nosic okulary :/ ech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nie wiedzialam ze to na fundusz mozna zrobic

ja szkła akurat nosze ale mam -3

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka miala robione w sswismedzie i jest bardzo zadowolona. Mówi że warto:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam robioną korektę w nowym wzroku w gdańsku u dr gołębiewskiego . jestem zadowolona miałam wadę - 4,5 i po operacji zeszła do 0 właściwie , mineło już chyba z 7 lat i lekko wzrok mi się pogorszył (bo tak często się po tych oparacjach dzieje po czasie) , ale spokojnie chodzę bez okularów i jest to wada minimalna. Jak kogoś stać to polecam,niestety nie jest to tanie, ale naprawdę warto.Sam zabieg nie boli, trwa dosłownie kilka minutek, potem troszkę oczy szczypią, ale można wziąć tabletkę przeciwbólową i jest ok, wieczorem sciągnęłam opatrunki i normalnie widziałam, przez około miesiąc wkrapaiałam do oczu sztuczne łzy i chowałam się za okularami, żeby słońce nie wpadało bezpośrednio na oczka, potem wszystko mija. Przez tydzień po zabiegu nie należy skakać wysilać się, ale do pracy normalnie chodziłam, a i jeszcze miałam dwa krwiaczki w oczach , ale to po 2 tygodniach zeszło:). W razie pytań proszę pisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to pytanie nr 1 jaki koszt był u Ciebie?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam szczęscie bo płacił mi dziadek, ale tyle lat temu pamiętam że było to 2500 zł za oko , w sumie chyba niewiele się zmieniło, tyle że wtedy to był ogrom kasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka płaciła jak dobrze pamiętam 6tyś, w tym miała wizyty kontrolne, okulary przeciwsłoneczne dwie pary.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i oczywiście zabieg w cenie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z 5 lat temu płacił 2tysie w Katowicach teraz juz jest z NFZ ale czeka sie w kolejce ponad rok albo i dluzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko Kasia 5zł przelewem na konto;D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:):) oki
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na NFZ można zoperować każdą wadę? czy tylko większe??? (mam -1)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ide w pn na kontrole,,bo mam teraz obustronne zapalenie oczy z naciekami jakimis to sie zapytam o refundację
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
- 1 to stosunkowo mała wada i mogą nie chcieć zoperować w ogóle - przynajmniej jaj ja robiłam to mówili że tylko średnie i duże wady robią ,bo te malutkie to istnieje ryzyko że mogą przedobrzyć u z minusa zrobią się plusy i na odwrót- być może teraz się zmieniło. Na NFZ to pewnie tylko te wielkie wady
-10i wyżej do-28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja z -3 sie na nfz nie lapie,,tylko prywatnie mi pozostaje
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolezanka robila miesiac temu w swissmedzie,jest b.zadowolona i nie ma juz wady wzroku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio w którymś programie śniadaniowym w TV mówili o nowych szkłach kontaktowych - na noc, które leczą małe wady wzroku :P

koszt coś ok 2 tys :P


nie znam szczegółów - byłam czymś zajęta i tylko "wpadło" mi w ucho ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja laserową korektę wzroku robiłam w Zooptice w Krakowie. Jestem już dwa lata po zabiegu i nie mam żadnych komplikacji. Strasznie się cieszę że zdecydowałam się na tą operację, bo to znacznie polepszyło komfort mojego życia. Nie musze już nosić okularów no chyba że przeciwsłoneczne ;) Cierpiałam na krótkowzroczność, moja wada to: prawe oko -3,5, lewe -3,75.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mialam robiona korekcje w krakowie w zooptice i musze powiedziec,ze jestem naprawde zadowolona i moge spokojnie Ci ja polecic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktos miał taki zabieg robiony w gdańsku?? bo tutaj planuje ten zabieg zrobic
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

laserowa w zooptice

witam, ja robilam i w koncu widze!!!! Mialam bardzo duza wade, nadwzrocznosc, astygmantyzm i w efekcie okulary jak denak od butelki. A teraz nie mam i jestem szczesliwa!!! Polecam goraco, lekarz nazywa sie bodajze ochalik - fajny gosc> nie wiem tylko. skad jestes, bo zooptica jest w krakowie, ale z drugiej strony wpadniesz sobie na zwiedzanie miasta polaczone z operacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Siostra robiła za Motławą, efekt taki, że ma -0,5 dioprii także nie ma całkowicie zdrowych oczu
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja daleka znajoma robiła w swissie, jakies 3 miesiace temu, mówiła, ze przez miesiac na jednym oku czuła jakby pyłek, potem jej to zeszło...ogolnie jest bardzo zadowolona.
Miała chyba -8.0 , teraz ma 0.0.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nulka a nie wiesz moze ile twoja znajoma placily w swissie? Sama mysle nad taka korekta

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pamietam 5tys, w tym miala zabieg i dwie wizyty przed i po, potem jeszcze musiała zapłacić 100zł za drugą wizyte kontrolną po miesiacu.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie bardziej interesuje ta na NFZ ;) moge rok poczekać, tylko nie wiem czy sie łapie... -2.5 -2.75
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie robią tego na NFZ,,,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no nie robią na NFZ niestety :( A byłyby kolejki że hej...

Ja mam -4,5 i -4 i marzy mi się laserowa korekta, no ale kasa za duża niestety :(
Ale też się interesowałam i znam osoby które robiły w Klinice Nowy Wzrok i jest ok i są bardzo zadowolone.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda...
podobno zdarza sie, ze przy ciąży czy przy porodzie siada wzrok, wiec jeszcze sie wstrzymam... ale może kiedyś, kto wie... ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się pgorszyło po porodach o 1 ,,miałam -2,75 a mam -3,75
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam, bo interesują mnie opinie nt. Weiss Klinik w Chorzowie. Ktoś tam korygował sobie oczka?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robilam sobie korekte rok temu w swissmedzie ale jak dzis zobaczylam oferte na grouponie to sie wscieklam!Ja placilam 6 tys,a tu za 3 tys.Poszukaj w necie opinii na temat tamtej kliniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie ta oferta ? dasz link ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/weissklinik-chorzow/687642
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo temat mnie interesuje :0

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy udał○o sie komus zrealizować grupon na laserowa korekcję wzroku?

Ja i znajomy kupilismy sobie ale oboje nas zdyskwalifikowali...

zastanawiamy sie czy ta oferta to nie fikcja....

poniewaz za badania trzeba zapłacic 200 zl... łacznie kupilo to na pewno ponad 1200 osób wiec nawet jak nie przeprowadzą zadnej operacji zyskaja ponad 240 tysiecy na samych ludziach którzy musza sie zbadac przed operacja.

a gdyby przeprowadzili te operacje na które ludzie kupili grupony to straciliby ponad 1600 tyle oszczedzasz * 1200 tyle osób kupilo....
ponad 1 milion 920 tysięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też sie nie zakwalifikowałam, mało tego, jak byłam na badaniach to zepsuł sie jeden aparat i powiedzieli że dopiero za tydzień sie ostatecznie okaże czy sie zakwalifikowałam, a w tym samym dniu zgłosili do groupona , ze nie. w katowicach nie widzą żadnych przeciwskazań do zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również nie zakwalifikowałam się do zabiegu. Teraz grupon ma MIESIĄC na zwrot pieniędzy!!! Przede mną było 5 osób - wszystkie nie zostały zakwalifikowane...
Jakiś czas temu pytałam w Weissie o badania i ilość osób która się po nich kwalifikuje. Wówczas powiedziano mi że 70% wszystkich badanych jest kwalifikowana do zabiegu. Wczoraj okazało się, że jest ich zaledwie 20%. Dziwne że nagle ta liczba tak znacznie spadła i na wszystkich forach na których można znaleźć opinie o tej klinice do tej pory było wiele osób które miały przeprowadzony zabieg a nagle pojawia się rzesza ludzi mających grupony która jednak się nie załapała.
Też mam wrażenie że daliśmy się nabrać i ktoś na wszystkich tych ludziach którzy kupili kupon uzyskał niezłą nieoprocentowaną pożyczkę...
Mają naszą kasę która na nich pracuje. Zrobili sobie obrót na koniec roku. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja tak czekam na laserową korektę oczu z gruponem. Atu się okazuje że to ściema.A jestem zakwalifikowana do zabiegu w wrocławiu,ale dużo kasy i czekam na grupona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z gruponem miał ktoś zabieg ,niech się odezwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam specjalistów w Spektrum. Świetnie wykonana laserowa korekcja wzroku.
https://www.spektrum.wroc.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę ze w Optegrze też bez problemu pomogą wyleczyć wzrok, ja sama robiłam korekcję wzroku w Szczecinie i bardzo sie cieszę że tam, bo trafiłam na na prawdę kompetentnych lekarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoby, który pracują sporo przy komputerze powinny regularnie badać swój wzrok. Centrum medyczne Medicare specjalizuje się w okulistyce. Jako jedna z niewielu placówek dysponuje odpowiednim sprzętem i specjalistami do wykonywania najtrudniejszych zabiegów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www https://medicare.med.pl/laserowa-korekcja-wzroku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam laserową korekcję wzroku w Eyemed https://eyemed.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

do góry