Poszukuje opinii dotyczących tego salonu. Przymierzam się szyć tam swoją suknię ślubną a w internecie trochę mało jest opinii.
Szyła któraś z dziewczyn tam swoją suknie ;)?
00
~anonim
195.245.226.*
(9 lat temu) 27 marca 2017 o 13:38
gdynianka89@gmail.com dzieki :)
00
~Kasia
91.232.47.*
(9 lat temu) 27 marca 2017 o 13:23
Podaj mi e-maila ;)
00
~anonim
195.245.226.*
(9 lat temu) 21 marca 2017 o 14:17
Kasiu, czy mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie :)?
00
~Kasia
91.232.47.*
(9 lat temu) 20 marca 2017 o 12:29
Polecam , można zaufać , będzie cudowna suknia w dobrej cenie ;) ja szyłam i nie żałuję