Widok

Lekarz, co daje zwolnienia

Przymorze Małe Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy w przychodniach na Żabiance, na Jagiellońskiej lub Kołobrzeskiej jest lekarz, który daje zwolnienia lekarskie na tzw. przemęczenie w pracy? Jeśli nie chcecie tu pisać, to piszcie na maila simka@interia.pl
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie moge! co za leniwa baba! zwolnienie na przemeczenie w pracy ale sie usmialam. jak w polsce ma byc dobrze jak sami kombiantorzy tu zyja i nieroby!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na przemeczenie polecam wzięcie urlopu wypoczynkowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki za niesamowicie pomocne rady. Nigdy bym nie wpadła, że mogę urlop wypoczynkowy wykorzystać. Jednakże przez ponad pół roku dostałam z wielkiej łaski 1 dzień urlopu wypoczynkowego i wzięłam 1 NŻ. . Z 2 NŻ mnie ściągneli do pracy i mam odrzucone 7 wniosków urlopowych na zasadzie NIE bo NIE. Na szczęście wygasa mi umowa. I chciałam ostatni tydzień spędzić na zwolnieniu. Bo nie mam już sił patrzeć na pryncypałów. Nie zagłębiając się w szczegóły, nie kicham, nie smarkam, nie mam gorączki, kłamać lekarzom nie potrafię, a zależy mi na zwolnieniu.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pojdz, powiedz prawde, wiekszosc lekarzy da Ci ten tydzien na cokolwiek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy znajdę tu miłośników kotów? (39 odpowiedzi)

J.W.? Bo mam parę pytań...

płyta indukcyjna czy gazowa? (22 odpowiedzi)

Witajcie. Chciałabym poprosić Was o opinię. Budujemy dom i stanęliśmy przed wyborem płyty...

rozedma płuc, i co dalej? (5 odpowiedzi)

Dziewczyny,moja najlepsza przyjaciółka zadzwoniła dzisiaj do mnie z informacją,że zdiagnozowano u...

do góry