Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsluga w recepcji wątek zamknięty Witam.bardzo nie uprzejma obsluga w recepcji.dzwonilam wieczorkiem do...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

To chyba żart wątek zamknięty Zapisuje sie z kilku dniowym wyprzedzeniem, śpiesze się, oragnizuje sobie...
~B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

... wątek zamknięty W czerwcu byłam u ginekolog p. Stefaniuk,która wręcz na mnie nakrzyczała,że...
~Ola
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

przychodnia która zatrzymała się w czasie - NIE POLECAM wątek zamknięty Umowilam sie na konkretna godzine na usg ciazy 3d (płatne i to slono),...
~Delus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

to tylko ludzie wątek zamknięty Korzystałam z porady ortopedy, który był miłym starszym panem. Fachowo...
~Krystyna
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

najgorsza przychodnia w Trójmieście wątek zamknięty Niestety nie jest to przychodnia godna polecenia. Poszłam z konkretnym...
~misiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

tragedia wątek zamknięty Nikt nie wie, jaka jest kolejność wchodzenia do gabinetów: ani kobiety z...
~UK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Nie polecam wątek zamknięty Niestety wizyta u tutejszego endokrynologa odbiega od oczekiwań biednego...
~Emilia Kapnowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

nieuprzejme rejestratorki wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam ze Spółdzielni na Podbielańskiej. Zawsze spotykałam...
~marja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Gra w ruletke... wątek zamknięty Miałam już możliwość skorzystania z uslug większości specjalistów w tej...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

hmm ... wątek zamknięty Lekarzom z ktorych uslug korzystałam nie moge nic zarzucic. Natomiast "PANIE...
~agat
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Jestem rozczarowana spółdzielnią nie lekarzami wątek zamknięty Doczynienia miałam z dr. Wisniewska i dr. Hryniewicz- i nie mam nic do...
~była pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

hryniewicz wątek zamknięty to prawda,badanie u niego jest bardzo bolesne ale z drugiej strony jest...
~asta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2008

ODRADZAM - NIE POLECAM !!!!!! wątek zamknięty Podejście lekarki niefachowe! Brak dokonania wywiadu dot. dotychczasowych...
~Już więcej tam nie pójdę !!!
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

LIPA!!! wątek zamknięty Byłam dzisiaj u dr Hrynkiewicza i bardzo sie rozczarowalam. Gdy powiedzialam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

15

wątków

do góry