Widok

Lemur Park Rumia - Super opinie, polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kto był w Lemur Parku i powie czy warto się tam wybrać z dziećmi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My byliśmy dzisiaj na otwarciu, polecamy zdecydowanie, cała nasza rodzinka 4 osobowa zmieściła się w stówce,
atrakcji bardzo dużo, najbardziej nam się spodobał gród i Zoo oczywiście. Jedzenie dobre, dojazd łatwy ale brakuje drogowskazów z Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce rewelacyjne, bardzo dużo się zmieniło w tym roku na ++++
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My również polecamy, mały park ale bardzo fajny, zwierzaki w Zoo cudowne !;;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce godne polecenia na rodzinny wypad, zwierzęta trzymane w dobrych warunkach aż miło się patrzy.
Atrakcje bardzo fajne, dawniej to był Park Powrotu do Przeszłości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My co roku robimy tam urodzinki dla naszych dzieci, dużo lepiej niż w bawialniach, tylko trzeba trafić pogodę to wtedy jest super,
dzieci się bawią, dorośli nie płacą na urodzinach mają grilla a w domu zostaje porządek, polecam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystkie opinie z tego samego IP ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam tam rok temu z dzieckiem i jak dla mnie za taką cenę jedna wielka kicha.
Bilet do zoo jest w podobnej cenie i bez porównania.
Mały teren, zwierzęta miały oplakane warunki a był upał... Atrakcje dla dzieci pouszkadzane i brudne.

Ja za tą cenę w życiu tam drugi raz bym nie poszła, z resztą naprawde są dużo lepsze atrakcje dla dzieci niż ta...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam dzisiaj i bardzo nam się podobało, cenowo uważam że bardzo tanio w porównaniu np do zwykłego Kina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jesteśmy co roku, dzieci nie mogły się doczekać spotkania z zwierzątkami, w tym roku na prawdę zrobione fajnie, dużo nowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy to miejsce raczej dla przedszkolaków czy też trochę starszych dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem dla każdego coś mają, najwięcej dla dzieci ale zoo, mini golf, ten pokój z którego trzeba uciec i strzelanie z łuków. Ogólnie jest taki mix atrakcji że powinni zrobić dwie strefy i osobne bilety dla tych co chcą oglądać tylko zwierzęta. Ogólnie fajne miejsce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajna opcja na popołudnie z dzieciakami. Obiad też OK, wg mnie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widać klientela nie dopisuje skoro tak prymitywny marketing uprawiacie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam z całego serca Moc atrakcji za tak niską cenę. Obsługa bardzo miła, zwierzątka kochane, zadbane i szczęśliwe, nasze dzieci zadowolone, my także bardzo chwalimy sobie ten wyjazd. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, przy których nie można się nudzić. Jedzenie dobre. Naprawdę 6 godzin wspaniałej, niezapomnianej zabawy. Miejsce warte odwiedzenia na pewno. polecamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry