Widok

Little Sicily revisited

No to mamy już pełną jasność w temacie i wiemy dlaczego środowiska celebryckie tak ochoczo bronią tzw. III RP i uczestniczą w przeciwstawianiu się reformom. Oni są przecież bezpośrednio wielostronnie umoczeni.

W dyskusji padło określenie przemysł pedofilski, które skierowuje nas na właściwy trop, z którego skorzystajmy. Określenie to podpowiada nam, że kwestia sięga znacznie dalej niż jakieś środowisko pedofilioskie. Kwestuia wychodzi poza przypadki indywidualne i ma charakter systremowy. Oznacza to, że system demoliberalny sprzężony z gospodarczym konsumpcjonizmem, oparty na wyabstrahowanym z kontekstu haśłe wolności, jako jednką z odmian tej wolności traktuje pełną dowolność seksualną i ja promuje.

Przecież gospodarka, a szczególnie marketing są w znacznym stiopniu oparte na seksualizacji wszystkich sfer życia. Wielokrotnie o tym pisałem.

Seksualizacja edyukacji jest jednym z postulatów lewactwa, a to jest przecież postulat urzędowej, instytucjonalnej seksualizacji dzieci, która ma dostyarczać świeżego mięsa armatniego zwolennikom seksu bez granic.

Za ignorowaniem wcześniejszych alarmów w tym zakresie stoją więc liczne środowiska, w tym środowiska aktywistów gejowskich, która mają największy procentowy udział w tym przemyśle. Dlatego w celu odwrócenia uwagi od siebie, środowiska te golrliwie włączyły się w atakowanie Kościoła Katolickiego wykorzystując pojedyncze przypadki pedofilii wśród duchownych.

No ale w końcu sprawa musiała wyjść na jaw.Przy okazji potwierdzają się systemowe powiązania między warszawką a Gdańskiem i określenie Mała Sycylia znajduje kolejne potwierdzenie.

Pisałem też o tym, że rządzi naszym światenm teoria. Zatem dobre założenie teoretyczne musi się w końcu sprawdzić pod wieloma względami. W ten sposób sprawdziło się moje ( lecz nie tylko moje) założenie o systemowym charakterze powszechnej sekuslizacji. A w tolerowaniu powszechnej seksualizacji macza palce większość z nas i to musicie Państwo wziąć pod uwagę. Szczególnie pod uwagę powinni to wziąć rodzice, bo aż dziw bierze, co te przypadki opisane w filmie ujawniają, że młode dziewczęta mają aż taki margines prywatnej swobody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Łowco, jakiego stylu riposty wobec twojego tekstu mam użyć ? Pojechać z tobą jak z mokra szmatą, jak zazwyczaj ? Nawiązać do twojej misji PISlamizacji społeczeństwa i pojechać z tobą po linii światopoglądowej ? Wdać się w polemikę i spróbować ( jaki ja naiwny) merytorycznej dyskusji ? Odnieść się do pedofilii w KK, jako mateczniku PISlamistów ? Czy tak zwyczajnie napisać co o tobie myślimy, i dlaczego mamy cię tam, gdzie pan może Pana majstra pocałować w d...ę. Miej na uwadze, że ja i tak wytaczam przeciwko tobie lekką broń, adekwatną do siły twojego przekazu. Ale zawsze można użyć opcji atomowej z Gdyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krzyż, nie zwlekaj. Śmiało, czekam na twój wkład , intelektualny rzecz jasna, w polemikę. Jesteś tam ? Wiem że jesteś, bo rozpoznaje twój kciuk w dół z obgryzionym paznokciem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zacznij, biedaku, od metodologii. Poczytaj o tym co to jest system, z czego się składa i jak funkcjonuje, jakie są relacje między elementami a całością systemu.Następnie odnieś to do ustroju społecznego w Polsce.

Jak się douczysz, to podyskutujemy, bo na razie brak ci kwalifikacji merytorycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W czasie gdy ty uczyłeś się czym jest system, ja chodziłem w krótkich spodenkach. W czasie gdy ty uczyłeś się Marksizmu i Leninizmu, ja uczęszczałem do szkoły średniej. Gdy ty zajęty byłeś wkuwaniem ekonomii socjalistycznej i zajęciami w SZSP o zabójstwie Lumumby, ja kończyłem studia. Gdy ty tkwisz dalej mentalnością w PRLu walcząc z systemami, nie mając nic poza frustracją i pustym kontem, ja cieszę się życiem, odcinając kupony swojej pracy i doświadczenia. I ty chcesz aspirować do roli mędrca że szkiełkiem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak właśnie przebiegała ścieżka edukacyjna człowieka socjalistycznego, który tak się zżył z socjalizmem, że nie mógł się od niego odzwyczaić, jak nie da się odzwyczaić od powietrza. Albo inaczej mówiąc - ryba nie wie, że pływa w wodzie.

Na szczęście, mnie się udało, choć to nie moja osobista zasługa, od tego socjalizmu uciec na margines, bo pochodzę ze środowiska wrogów klasowych i na szczęście na studiach uzywałem, zamiast socjalistycznej nowomowy, języka angielskiego, co pozwalało dokładnie przyrzeć się komunie jakby z zewnątrz.

Widzę,że nie wszyscy mieli ten przywilej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ekonomię socjalistyczną miałeś wykładaną w języku angielskim ? Masówki o wrogach klasowych i wydarzeniach w Radomiu, okrzyki "Niech żyje" także po angielsku ? Może i legitymację ZMS u ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biedaku, powinieneś wiedzieć,że po angielsku mozna czytać prasę angielską i amerykańską, a nawet można czytać ksiązki w tym języku. I nie myśleć o sowieckiej propagandzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skłonny jestem uwierzyć, owszem czytałeś. Wypożyczony z empiku Kraj Rad.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ewentualnym czytelnikom polecam artykuł redakcyjny na SG portalu i komentarze pod nim. Szczególnie polecam komentarze, które świadczą najbardziej o poziomie dyskutantów. Włos się jeży, jeżeli zastanowimy się nad ich logiką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O systemie, można z pewnością mówić w przypadku pedofilii w KK. To oni stworzyli system ochrony pedofilów wśród swoich. Żadne inne środowisko nie zorganizowało tego w taki sposób, w jakim robią to księża i biskupi. Nie będę grał narracją łowcy, że to konkretne środowiska są odpowiedzialne za pedofilię. Tak nie jest. Jednak system, jaki stworzył Kościół Katolicki dla tuszowania zbrodni swoich członków, świadczyć może o systemowym, świadomym działaniu. Od tego czy i jak poradzi sobie z tym sam Kościół, zależy jego przyszłość.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

BIedaku, nie rozumiesz pojęcia systemu - system polega na podporządkowaniu wszystkich jego elementów systemowym regułom gry. W systemie komunistycznym zasadniczą regułą było jedynowładztwo partii komunistycznej, w demoliberalizmie system opiera się na jednym filarze czyli anarchicznej wolności, co prowadzi do wykoślawienia i odrzucenia wolności.

Co jak co, ale Kościół to nie system politycznej organizacji społeczeństwa lecz dobrowolna wspólnota religijna, która zawsze stawiała na kontrolę nad seksualnością i tę kontrolę wyraziła expressis verbis w przykazaniach.

Doucz się, nieboże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ten zwrot >Biedaku< co drugi post ma w formie kontrastu sugerować twoje bogactwo ?
Czy może raczej wynika z niedoleczonego kompleksu fajtłapy życiowej ?

xD
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ujmując najdelikatniej, z każdej waszej wypowiedzi przebija bida, bida najgorsza, bo duchowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z duchowością w twoim pojęciu rzeczywiście jest u mnie bida aż piszczy. Gdybyś mi jednak dopłacał, bym z niej skorzystał, to nie wezmę. Obce są mi twoje ideały, światopogląd i jakby to powiedział Gdynianin, preferencje seksualne. Zamiast na krótkie spodenki, patrzę na krótkie spódniczki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz, Łowca o filmie tego...
Latkowskiego?
Zalinkuj mi, please, swój wątek o śmierci Ewy Żarskiej.
Ups.
No tak.
Nie ma z kim gadać. Trudno.

https://www.youtube.com/watch?v=gXIyhDsS58I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Raven

Nie interesują mnie filmy, interesują mnie fakty.
Ale same fakty to za mało, ponieważ fakty można sobie dobierać i ustawiać własne puzzle.
W takim razie, decydująca okazuje się teoria, bo żyjemy w systemie skonstruowanym wedle pewnych założeń teoretycznych. Wszelkie wydarzenia i obiekty nas otaczające są konstruktami technologicznymi czy ideologicznymi. Plastik nie rośnie na drzewach, kompozyty także nie.
Jedną z przyczyn zgłupienia jest ignorowanie lub ukrywanie roli teorii. Nie mylić z teoriami spiskowymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uhm. Fakty....

W następstwie Października tak zwanych "wydarzeń"
Już nie byłem w Urzędzie, byłem dziennikarzem.

Tak Jacek Kaczmarski zaśpiewał w niepoprawnym politycznie utworze o ż...komunie

"Już nie byłem gangsterem, byłem dziennikarzem" - mógłby zaśpiewać Latkowski.
Jakie fakty Cię interesują? O pedofilach na szczytach władzy, w służbach i wśród celebytów?
Tia...
:Latkowski nie odpalił bomby, lecz rozbroił niewielką minę. Bombę to była w stanie odpalić pani Żarska, ale znaleziono ją bodajże powieszoną.
A Latkowski i Sekielski są siebie warci.Robią jakieś tam zlecenia, za mało faktów znam, żeby to precyzyjnie wyjaśnić. Film Sekielskiego, dość rzetelny, bo pokazujący korelację miedzy pedofilią a pederastią, wypuszczono i w kampanii wyborczej i 2 dni przed urodzinami Jana Pawła II. Ale rozpętała się afera o jedną z najsłabszych piosenek Kazika i coś wyraźnie nie pykło. Oj, smutek :))) Nie obchodzi mnie to. Ci sami ludzie, którzy toczą pianę z pyska na widok księdza teraz wielce zbulwersowani, bo się gnój na Wojewódzkiego wylał. Bo Latkowski powiedział coś o celebrycie z TVN, co robił sobie w apartamencie castingi na nieletnich żigolo. Powiedział to powiedział. Nic się nie stało i nic się nikomu nie stanie. Aczkolwiek Ziobro coś tam ogłasza. Kurczę, cały świat celebrytów miał brązowe gacie jak zatrzymano
tego ekskluzywnego dilera. Ale też nic się nie stało jak do tej pory. Mnie to tylko drażni, ze ci ludzie są robieni na autorytety. Wiecznei zjarany satatanista Maleńczuk zapraszany do Olejnik, jakieś baby malujące sobie ssmańskie pioruny i ględzące, ze aborcja nie jest tym, czym jest mimo, że rozwój kolorowego, trójwymiarowego usg oraz mikrokamer już dawno wykazał, czym ona jest, jakieś filmiki z udziałem aktorów rzekomo w obronie sądów.... A nie chce mi się pisać o tym. Miłego dnia

https://www.youtube.com/watch?v=KV4Rg2UFN0o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Warto tu dodać parę rzeczy.
Teoria zajmuje się relacjami kluczowymi dla stabilności systemu, rusztowaniem systemu. I tu jest problem, bo rusztowanie zostaje obudowane, oblepione, owinięte rozmaitymi mało istotnymi, drugorzędnymi faktami, które rusztowanie zasłaniają i mogą odwracać od niego uwagę. Ludzie wchodzą w rozmaite relacje, nie tylko te kluczowe., ale to kluczowy repertuar decyduje, bo działa w skali statystycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlaczego ocenzurowano Sky'a?!
No nic. Z dedykacją dla elyty elyt :D
http://youtu.be/Ep2bb4M7llc
Ps
Pozdrawiam Krasnoludki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oho... komunistyczna cenzura w natarciu.
Mój ból jest lepszy niż twój.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>A Latkowski i Sekielski są siebie warci.Robią jakieś tam zlecenia, za mało faktów znam, żeby to precyzyjnie wyjaśnić.

Dokładnie o to chodziło neo-PZPRowskiej władzy.
Kurski puszczając film Latkowskiego za chwile publikuje jakieś wyniki, w których pokazuje, który film o pedofilii wygrał. Obrzydliwa gniiiida
Różnica jest jednak zasadnicza. Latkowski obrazuje kryminalny wątek. Konkretny wątek w konkretnym mieście i koniec.
Sprawcy są znani, od pięciu lat Pan Zero niby coś tam z nimi robi, ale w gruncie rzeczy nie robi nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film Sekielskiego jest natomiast o systemie.
Opisuje problem i rozbudowaną machinę systemu wykorzystywania dzieci w Organizacji KK w Polsce, która to organizacja jest teoretycznie zarejestrowana jako Kościół czy grupa wyznaniowa. Opisuje następnie system krycia sprawców, w którym to procederze współpracują ze sobą organizacja kościelna i struktury bolszewickiej władzy.

Latkowski opisuje zdarzenie, Sekielscy proceder.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latkowski jest kompletnie niewiarygodny.
To facet, który spędził w więzieniu ponad 2 lata. Został skazany za wymuszenie rozbójnicze. Wcześniej ukrywał się ponad 5 lat w Rosji i był poszukiwany w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No. Niewiarygodny. Przecież kręcił film o Blidzie sugerujący ze ludzie Ziobry ją sprzątnęli. I wręczał nagrodę człowieka roku Bronisławowi Komorowskiemu, kiedy był naczelnym wprostu.
Cytowanie mnie nie skłoni mnie do pisania któryś raz tego samego. Co mnie obchodzi reaktywacja akcji Hiacynt zlecona Sekielskiemu w ramach kampanii wyborczej i nie tylko wyborczEJ (nice tatoo https://www.kobieta.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0002/91/04838c04f13a33ecbcb8af16c600a2d1f0c375f4.jpg )
Idą chłopcy na rympał. Odstrzelenie Zaradkiewicza to była modelowa akcja Hiacynt.
Zacni ludzie wracają z piekielnych czeluści. Jola Lange, dawniej Gontarczyk. Nie wiem, czy zabili księdza Blachnickiego, czy nie. Teraz przy Trzaskowskim jest widywana. Feministyczna i tęczowa. Bawcie się dobrze. Ja powtarzam, że nie mam z kim gadać. Jak Kazik to Kazik. Bez odbioru

https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

TR a może TW TR ? Masz swoją teczkę, znasz jej zawartość ? Lepiej sprawdź, zanim innych atakujesz teczkami. Chyba że jesteś tak naiwny, że paplasz za TVPiS Info.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

do góry