Widok
Motocykle guro !
Jestem fanko motocyklów, normalnie tak mnie ciary przechodzo jak słysze warkot, ze szok.
A jak widze długowlosego na harleju w tv, no bo na żywca to nigdy, to normalnie ekstaza taka jest, że brak słów.
A tak wogule to jestem zlośliwa zcharakteru, jakby ktos chcial mnie spotkać i po polemizować. Piszcie ludziska bo nie bede żyć wiecznie!
A jak widze długowlosego na harleju w tv, no bo na żywca to nigdy, to normalnie ekstaza taka jest, że brak słów.
A tak wogule to jestem zlośliwa zcharakteru, jakby ktos chcial mnie spotkać i po polemizować. Piszcie ludziska bo nie bede żyć wiecznie!
Fate
Hmmmm, no coz cala przyjemnosc po mojej stronie, jesli chodzi o kolo, no coz, swiat jest tak skonstruowany ze nie mozna miec zawsze tego czego sie pragnie, ogolnie rzecz biorac, nigdy nie mozna miec tego czego sie pragnie , chlip chlip, ale by podniesc Cie na duchu oswiadczam Ci , iż ja rowniez nie zalicze kola, hmmmm, no coz jak mowi pan albańczyk studia to nie jest najwazniejsza rzecz w zyciu , sa waniejsze problemy hehehe