Widok

MŁOTECZKU

i co teraz?
bo ja jestem we w. , ale nie wiem czy ty jesteś struś pędziwiatr?
sam decyduj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

wolałbym wisniówke we dwoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

no to spadam...
i mówię przedwczesne: dobranoc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaa...

osłów w tym kraju jest pod dostatkiem, he he...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

ale Matołek jeden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ratunku

mam 16 lat czy w gemini wpuszcza mnie na the grudge??!!!!!odpiszcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nauczycielki chemii

Dlaczego wszystkie nauczycielki chemii są takie wredne???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podziekowania dla pana janusza

serdecznie dzieki za naprawienie kompa, stracilam przez szanownego pana janusza 600 zlotych i nowa nagrywarke, dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całka

"Całka jest to pole pod krzywym wykresem"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Martuś

oj skończyło sie bycie miła..skończyło..dołaczyłam do klubu wkurzonych na Marte i nie wiem kiedy mi przejdzie:P zraniłas mnie głeboko, oj tak!to ja nawet mieszkanie posprzatałam a Ty co?ze nie! chlip i buuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

errata

I<br> I<br>V
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakże może być inaczej jazz ?!

.<br><br><br><br><br>pa<br><br><br><br><br><br><br>.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie myl ich jazz !

Podpisuj się poprawnie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok jaz :-)

papa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drechy

Wkurzają mnie wszędobylscy dresiarze którzy tylko czekają na dobrą okazję aby ukraść komuś komórkę (mi już ukradli). Przez takich strach chodzić gdzieś samemu. A w blokach?!!! Jest tak źle że u mnie w bloku są ochroniarze od 18:00 do 4:00 !!! A gdzie jest wtedy policja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Motocykle guro !

Jestem fanko motocyklów, normalnie tak mnie ciary przechodzo jak słysze warkot, ze szok.
A jak widze długowlosego na harleju w tv, no bo na żywca to nigdy, to normalnie ekstaza taka jest, że brak słów.
A tak wogule to jestem zlośliwa zcharakteru, jakby ktos chcial mnie spotkać i po polemizować. Piszcie ludziska bo nie bede żyć wiecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, qrde...

...ale JAzZ-da ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pżybysz z przeszłości

Ale fajne wpisy wkręcasz do hydeparku koleś, tez tak kiedyś wpisy wkręcalam na murach w okreśie szkolnym.
Ale teraz juz mi przeszlo, bo mojo pasjo są motocykle.
Gdzie ta jazda to sie wybore.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bóg kocha bluesa

tak to prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Avgrunn

to miłe iż pozwalasz mi korzystac z Twojego neta i karmisz mnie czekoladą^_^to nic że nie zalicze koła, w koncu nie raz jest sie studentem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fate

Hmmmm, no coz cala przyjemnosc po mojej stronie, jesli chodzi o kolo, no coz, swiat jest tak skonstruowany ze nie mozna miec zawsze tego czego sie pragnie, ogolnie rzecz biorac, nigdy nie mozna miec tego czego sie pragnie , chlip chlip, ale by podniesc Cie na duchu oswiadczam Ci , iż ja rowniez nie zalicze kola, hmmmm, no coz jak mowi pan albańczyk studia to nie jest najwazniejsza rzecz w zyciu , sa waniejsze problemy hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (248 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry