Widok

MUZYKA NA WESELU - MASAKRA

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Byłam na weselu na którym grał zespół przez który cały wieczór przesiedziałam przy stole, bo to co grali wogole mnie nie porywało do tańca.
Podobno to był typowy weselny repertuar, ale dla mnie kawałki typu serduszko puka w rytmie czacza, czy parostatek i tym podobne wcale mnie nie ruszają i uważam ze nie powinny być jedynym rodzajem muzyki na takiej imprezie. Właściwie bawili sie głównie starsi .
Czy wasze zespoły też mają taki monotonny repertuar????
Czy jest szansa ze zagrają coś bardziej na czasie????
W sobote znowu ide na wesele i juz sie boję ze bedzie tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki to byl zespol? Mozesz zdradzic.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uhm a tak poza tym to repertuar sie ustala z zespolem, moze Mlodzi tak sobie zazyczyli. ja tez na swoim weselu chce pare takich kawalkow, w koncu wesele:)) Zeby wszyscy sie bawili, strasi tez:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie co to za zespol?? a odpowiadajac na pytanie, to nasz zespol gra rowniez nowsze kawalki:) tak wiec nie bedzie to zabawa tylko dla starszych.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jaki to był zespół?jak nie chcesz na forum to emaila poprosze.
magda.antonowicz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orkiestry róznie grają, ale siedząc przy stole całe wesele na pewno zrobiłaś przykrość Parze Młodej...
Na weselach trzeba czasem robić pewne rzeczy (np. konkursy, tańczenie do biesiady), do których nie ma się przekonania czy ochoty, ale nie wyobrażam sobie siedzieć przy stole calą noc bo mi nic nie odpowiada...
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wesele było w czestochowie, a zespół z filharmoni czestochowskiej, wiec nie ma obawy ze u Was zagra

a przykrości parze młodej raczej nie zrobiłam, bo czasem tańczyłam, ale własnie tylko dlatego zeby nikomu nie było przykro, ale naprawde jmusiałam sie do tego zmuszać i nie miałam z tego żadnej przyjemności.
Dla mnie muzyka jest baaaaarrrrrdzoooo ważnym elementem na weselu, może jestem wybredna - ale do biesiady nie potrafie sie bawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam lubie takie starocie - ale w ilosci w sam raz bo naprawde fajnei sie przy nich pląsa :-))
a z tego co wiem repertuar sie ustala
ja na przyklad nie lubie nowosci takich ze nie wiesz jak sie do tego tanczy - ale to kwestia gustu
napewno trzeba ustalac co ma byc grane

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uwielbiam parostatek :!!!!!!
ale na weselu u mnie bedzie dużo krawczyka, bartosiewicz, rynkowskiego, bajmu, itd
serduszek, czy tam czarnego alibaby nie bedzie

na moim weselu bedzie 55 osób od 20 do 35 lat
a moja rodzinka to takie luzaki, że przy wszystkim potrafią sie bawic :)))
jak to mój tata mówi: im muzyka w tańcu nieprzeszkadza :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwny ten watek, ciekawe czy sie dowiemy jaki to zespol?

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe. No i to jest dobre podejscie.
Zalezy od tego jakie sie ma nastawienie, jesli idziesz na wesele, ze nie bedziesz sei bawic przy parostatku itd, to moze wogole lepiej nie idz, bo co tylko posiedziec to az glupio:)) To moje zdanie.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre:) muzyka w tancu nie przeszkadza! i fajnie najwazniejsi sa ludzie, jedni potrafia bawic sie przy wszystkim a inni zawsze znajda dziure w calym. Wesele to wesele musi leciec cos dla mlodych i starszych.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety do krawczyka, bartosiewicz, rynkowskiego, bajmu też nie umiałabym sie dobrze bawić - mam jakiś widocznie wybredny gust muzyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he, no wiedzisz :)
ja uwielbiam :)
do tego jescze troche kawałków z la 80-tych, troche wilków, lady pank, polskiego rocka z lat 90-tych, gabriel fleszar, brodka, na pewno Doda
no dla mnie rewelka

ale wiadomo, każdy ma inny gust muzyczny
my robimy pod siebie i pod młodych, oraz moją rodzinke
moja mama, ciocia-jej siostra, mój tatuś, wójek, jeden, drugi- oni ZAWSZE
pierwszi wychodzą na parkiet i ZAWSZE ZAWSZE kończą impreze, że trzeba ich poganiać miotła by juz kończyli iompreze

to ja si enie boje :))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u mnie będzie czarny alibaba i juz teraz chciałabym zatańczyc twista. no własnie przypomniało mi sie jak na jednym weselu pokazaliśmy i młodym, i starszym jak tańczy się twista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm, no właśnie - moja mama twierdzi, że piosenki muszą być takie, żeby jej pokoleniu się podobały...Tylko dlaczego potem się dziwią, że młodzi się nie bawią...
Myślałam, że może rozwiązaniem byłaby orkiestra + CD - w przerwach zespół mógłby puścić nowsze piosenki... Nie jakiś smętny Kenny G, tylko coś, przy czym dałoby się tańczyć...Co Wy na to?
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka81 a jaki zespół gra u Ciebie na weselu?Uwielbiam bajm!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam DJ-a, wiec Beata bedzie śpiewała w oryginale, hehe :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież parostatek to kultowy weselnu hicior:)))) ja uwielbiam i u mnie na pewno też będzie:))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyka w tle... to jakis pomysl... bo w przerwach raczej jest jedzenie i nikt nie tanczy... ja uwazam ze obojetnie jaki repertuar... nawet najbardziej obciachowy i stary jest na weselu na miejscu... bo tam sie idzie bawic a nie siedziec...
Moim zdaniem wszystko zalezy od nastawienia gosci... bo bez checi same nogi nie beda tanczyc:):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz zespól gra taki repertuar jaki mu podaliśmy. I jest tam zarówno Parostatek, jak i kilka nowszych piosenek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MONA napisz nam jaki to zespol, jesli nie na forum to na meila.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok juz doczytalam, wyzej podalas:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona, a do jakiej muzyki Ty byś sie dobrze na weselu bawila??
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam chce miec winda do nieba , niech zyje wolnosc i swoboda parostatek szalona itp itd bo przy tym naprawde mozna poszalec - moza ja jestem dziwna ale lubie na weselach taki styl mix totalny :-)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mysle ze muza z cd w przerwach kiedy zespół nie gra byłaby super rozwiązaniem.
Zreesztą dosyc dziwne były te momenty kiedy zespół miał porzerwy i na sali była wtedy kompletna cisza - tylko stukanie widelcami w talerze. nGdyby coś leciało - to młodzi też by6 sie pobawili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wiem że te stare hiciory to typowy repertuar weselny, mnie to niestety nie bierze, ale powinno byc cos dla starszych i coś dla młodych a dodatkowo w przerwach byłoby mi8ło usłyszeć jakiś lekki jazzik albo chiloucik, cos bardziej ambitnego - nie sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w moim repertuarze mam "mydł i powidło". Moja teściowa też naciskała by były starocie i biesiady, ale będzie wszystko.
Również Krawczyk, Perfekt, Łzy (mój facet ich lubi) ale i Jenifer Lopez:)

Zobaczymy jak wypadnie-zespół ma reagować na to co dzieje się na parkiecie:)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orkiestra powinna umiec zabawic wszystkich, zrobić cos takiego ze nagle wszyscy tanczą. tak bylo u mojej kuzynki i wyszło super. Czasem mozna sie tez powygłupiac. Jeszcze wtedy nie potrafiliśmy tanczyc tanga, mimo to zrobilismy parodię i wyszło z tego bardzo fajne tango, a ile śmiechu jak oglądamy film
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem jak najbardziej ZA!! Orkiestra to jest podstawa i musi poprowadzic cale to show!! I sie powyglupiac i wogole... kiedys bylismy na weselu i przez jakis czas moze ze 3 pary byly na parkiecie... bo nikt na Pani Spiewajacej zachecanie nie reagowal... smutne ze ludzie czasami nie wiedza po co na wesele sie idzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja akurat należę do ludzi,którzy jak już ida na jakąś zabawę to po prostu się bawią i nie ma naczenia jaka jest muzyka.Pomyśl sobie jak Tobie byłoby przykro,gdyby na Twoim weselu ktoś siedział z podpartym łokciem i nie bawił się wcale?Poza tym wesele to wesele i jaką mają grać muzykę?techno albo hip hop?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzior - no chociażby muzyka dance, latino-dance - to co leci w mtv - nie chodzi mi o hip hop czy techno,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czuje ze dla mnie najlepszymrozwiązaniem byłoby - wesele z dj zamiast orkiestry. Chociąz bawiłam sie niedawno przy orkiestrze (nie pamietam nazwy) która grała DOSŁOWNIE WSZYSTKO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co, ja wywodze się ze środowiska Metali, he he, ale na naszych weselach wszyscy nawzajem bawimy się super i do "daj mi te noc" i "zatańczysz ze mną jeszcze raz.." i to śmiesznie wygląda jak faceci z włosami do pasa którzy słuchają Samaela czy Amorphis obtańcowują ciotki:)))
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, ale wesela z załozenia nie są dyskotekami:))
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO FAKT - WESELA NIE SĄ DYSKOTEKAMI, ale mogłyby zawierać chociąz kilka bloków dyskotekowego repertuaru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyno ile Ty masz lat?to spróbuj wyprawić wesele z muzyką z mtv i zaprosić babcie ,wujków itd,chodzi oto żeby każdy się bawił a nie tylko młodzież

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój facet tez słucha bardzo ostrych kawałków a gdy układalismy repertuar powiedział ze chociaz 2 kawałki discopolo muszą być bo to jest wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie wesele to nie impreza na miescie jak sa fajni ludzie to do wszystkiego potrafia sie bawic i jak kotos chce to potrafi a od orkietry duuuuzo zalezy to fakt
nic nie ujmujac nikomu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwazam, ze jak ktos sie umie i lubi sie bawic, to i przy disco polo sie pobawi. W koncu jesli chcesz muzyke z mtv to trezba sic na dyskoteke.
Ja na moim weselu tez chce wszytkiego po trochu, ale glownie disco polo, biesiadne. Wiem, ze moi znajomi bede sie tez i przy tym bawic. W koncu to wesele, a nie dyskoteke.
Z kolei jak by byla muzyka jaka Ty chcesz to starsi by siedzieli.Nigdy sie nie dogodzi kazdemu.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo po prostu andzior umiesz się bawić

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak kilka kawalkow nawet jak bedzie, to co preztanszysz pare utworow i dalej do stolu?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdy chodzilismy na kurs tańca facet który go prowadził opowiadał jak kiedys z jakąś grupą gdzies pojechali i zrobili sobie jakąs potancówke. Na dole było wesele wiec zostały im tylko płyty z discopolo. I co sie okazało: goście z wesela przyszli do nich bawic się przy disco polo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na szczęście potrafimy się bawić, aleksad:)) to prawda, ale powiem Wam, ze jak widze czasem jakieś nieszczęśliwe miny kuzynek czy kogoś tam na weselach, ciagle ze skrzywionymi minami, ciągle coś się nie podoba, to sie zastanawiam po co wogle przychodzą, siedzieć przy stołach ? a potem obgadać? przecież na to miejsce mozna zaprosić kogoś kto będzie sie bawił super!!
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no teraz wychodzi na to ze ja nie umiem sie bawić i ze jezdze na wesela ze złym nastawieniem - przecież nie o to chodzi

Nie wiem jak jest u was - ale w moim zyciu muza odgrywa ogromna rolę - wzbudza rózne emocje, radość , smutek, zmusza do reflekcji - albo powiduje ze chce się ruszyć nóżką - ze nie da sie usiedziec na miejscu...
Zeby sie dobrze bawić potrzebny jest mi po prostu odpowiedni bodzięć - a typowy weselny repertuar nie jest dla mnie pobudzający. Dlatego optuję - mieszać style - troche dla starszych, troche dla młodych, na weselu o którym pisze były tylko same kawałki dla starszych i to wszystkie z polskiego repertuaru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy oprócz Ciebie były tam jeszcze inne osoby,które caly weczór siedziały przy stole?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksad - własnie o to chodzi zeby KAŻDY sie bawił, czytaj uważnie, a lat mam odpowiednio dużo zeby mieć własne zdanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałam juz ze bawiłam sie - ale bez przyjemności jaka powinna płynąć z tańca , nie siedziałm cały wieczór przy stole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się pytam czy była jeszcze jakaś osoba,która tak jak Ty podpierala stół?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzisz, ja mam 28 lat wiec taka stara jeszcze nie jestem a moim ulubieńcem jest Elvis Presley a dzisiejszej muzy po prostu nie znoszę. Kazdy lubi co innego, dlatego u mnie będzie dla każdego cos dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i o to chodzi kropusia - ja tylko przestrezgam przed zbyt monotonnym repertuarem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak aleksad - było kilka takich osób, własnie młodych, oczywiścxie starsi sie bawili super, ale ogólnie na 55 gości na parkiecie jednorazowo nigdy nie było wiecej niż około 7 par
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co nie wierzę,ze to wina muzyki,tylko zespołu,bo muzyka muzyką,ale zespół i jego prowadzenie też ma duże znaczenie

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na weselu na którym grał zespół przez który cały wieczór przesiedziałam przy stole, bo to co grali wogole mnie nie porywało do tańca.
to są Twoje słowa,więc bawiłaś się czy nie?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od Glenna Millera po dzisiejsze piosenki (zauważyłam ze lubisz klimaty jazzowe wiec nazwisko Glenn Miller nie powinno byc ci obce). czy muza na moim weselu bedzie urozmaicona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wygląda ze tak - ajaki to ze4spół kropusia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sax@Dance
Dwie kobitki i facet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra aleksad - to moje słowa - ale były skrótem myślowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grunt to trochę więcej luzu i odpowiednie podejście,postaw się na miejscu osób u których byłaś na weselu,jak się czuły jak widziały Twoją minę?:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też będzie różnie, parostatek i alibaba będzie ale może niekoniecznie majteczki w kropeczki, będzie dużo rytmów latino, krawczyka i wiele wiele innych

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie na weselu nie było orkiestry, repertuar był różnorodny ,teraz jak oglądam film to się dziwię,ż etak amuzyka była,bo polowy nie pamiętam.Ludzie bawili się super i to zarówo starsi jak i młodsi i nie było problemu i nie było też osób,które by przy stole siedziały

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój narzeczony jest hobbystycznie muzykiem (całe mieszkanie zawalone sprzętem, piecami, efektami, cztery gitary), 90% muzyki której słucha nikt z ludzi normalnych nie kojarzy, gra z trzema kolesiami w projekcie jazzowym, ale wesele to wesele. Będzie jedna piosenka Johna Zorna, jedna dla mnie Tori Amos, i Tea party ale przede wszytskim wesele to wesele, nie po to jest zeby bawić się tylko do tej muzyki której na codzień się słucha:))
My wybraliśmy najbardziej sprawdzony przeboje: Flames of love, Słodkiego miłego zycia itd
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.andzior napisał(a):

> Mój narzeczony jest hobbystycznie muzykiem (całe mieszkanie
> zawalone sprzętem, piecami, efektami, cztery gitary), 90%
> muzyki której słucha nikt z ludzi normalnych nie kojarzy, gra z
> trzema kolesiami w projekcie jazzowym, ale wesele to wesele.
> Będzie jedna piosenka Johna Zorna, jedna dla mnie Tori Amos, i
> Tea party ale przede wszytskim wesele to wesele, nie po to jest
> zeby bawić się tylko do tej muzyki której na codzień się
> słucha:))
> My wybraliśmy najbardziej sprawdzony przeboje: Flames of love,
> Słodkiego miłego zycia itd

hej, piszę z nicka mojej przyszłej żony. co do muzyki - jestem ciekaw jaki numer j. zorna wybraliście???
osobiście uwielbiam the tea party, myślałem że na ślubie trio klasyczne mogłoby przerobić utwór "Gone" z ich repertuaru, jest tam aranż klasyczny.
Gdyby wesele było imprezą kameralną dla znajomych bez specjalnych tańców puszczałbym m. alternatywną, rockową, metalową, ale wesele rządzi się swoimi prawami; ludzie chcą się bawić a my musimy umożliwić im zabawę. Ja także gram w kapeli (awangarda, jazz, metal) i pokój też mam pełen sprzętu (tylko 2 gitary :-)) ale o swoich gustach na ten dzień muszę zapomnieć (niestety). Może coś uda się nam przemycić swojego po oczepinach (np. twisted transistor korn'a, może coś Muse, Type O Negative, Pearl Jam dla dziewczyny, czyli rockowa komercja ale jeszcze do 'potańczenia'). Zawsze można stosować 'zamienniki' - kawałki komercyjne , idealne do tańca ale w mojej ocenie niebiesiadne (Depeche Mode - I Feel Loved, czy taki Tarkan - Sikidim z rewelacyjnym refrenem,,, wolne Creed - Don't Stop Dancing, Temple of the Dog - Hunger Strike, Mad Season - Long Gone Day). My nadal nie mamy pierwszego tańca. Co Ty/Wy wybraliście?
ania basterd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy na tym weselu byłas sama czy z kims.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no z własnym facetem bylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale teraz po przeczytaniu różnych opinii - widze ze większość nastawia sie jednak na taki repertuar typowo weselny i go zdecydowanie akceptuje. No to przy organizacji własnego wesela bede w kropce - bo wygląda na to że wbrew sobie bede musiała zaakceptować takie granie jakiego nie lubie.
Nie wiem, ale jakoś moi rodzice którzy tez naleza przeciez do starszej ekipy, z checią bawiliby sie przy nowszych kawałkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobaczysz,że będziesz tak się cieszyła tym dniem,że nawet muzyka nie będzie Ci przeszkadzać,na poprawiny możesz zaprosić sobie towrzystwo ,które lubi taką muzykę jak Ty i puszczać ją do woli

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myslałam ze byłas sama bo wtedy mogłabym to zrozumiec. Kiedys bylam na weselu sama. Orkiestra grała przeważnie wolne kawałki. Jak grała coś szybszego to tez ze starszych utworów, które przeważnie "wymagają" partnera. Na dzisiejszej muzyce mozna poskakac samemu, a tam co miałam zatanczyc walca sama ze sobą. Większosc przyszła z kims, a ze to nie byla moja rodzina to sobie siedziałam. Bo tak to moze chociaz jakis wujek by mnie poprosił do tańca. tu akurat mam pretensje do orkiestry która nie widziała tych kilku samotnych dam. dlatego napisalam wczesniej ze powinna umiec zabawic gosci. I jeszcze jedno. U mnie tez będzie wiecej kobiet. Mój już wtedy mąz nie ma się koncentrowac na tancu ze mną tylko brac do tanca te ktore z róznych powodów nie mają nikogo u swojego boku. tak zeby nie było sytuacji ze ktos cały czas siedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ładnie kropusia z twojej strony
no ale powiedzcie mi, gdyby na weselu leciały kawałki z nutką latino, w charakterze gorąco - południowym - to goście by sie przy tym nie bawili??????????? chodzi mi8 głownie o tych starszych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przeciez na serduszko puka... tańczy się czaczę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no owszem, ale t a piosenka nie porywa za serce, znam przynajmniej 30 lepszych czacz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie każdy musi mieć kondycję do latino,ale po prostu wymieszaj muzykę i tyle i tak pewnie do tańca będą Ciebie brać wujkowie,więc chcąc nie chcąc będziesz tańczyć

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam orkiestrę na której bawiłam się rok temu u mojej pciapciółki i grają wsztstko i było cudownie mój W bawil się do 5 rano a zwykle nie tańczy. Na naszym weselu będzie te4ż pokaz slajdów z naszymi zdjęciami i po północy Pani z orkiestry robi zdjęcia i na żywo ok 3 godziny robi pokaz zdjęć zawsze cos nowego na pewno bedzie super

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze staroci moge zaakceptowac presleya, beatelsów, albo nawet takie starsze dicho - z lat 80,90, byleby nie były to tylko i wyłącznie polskie kawałki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja Wam coś powiem wesele tak jak się nazywa i ma swoją tradycję i każdy wie co się z nim wiąże. Mona ja bym proponowała Ci zrobić przyjęcie i CD i jestem ciekawa jaki byłby Twoj repertuar czy wszystkim goscią byś dogodziła

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upss gosciom

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no starałabym sie wszystkim dogodzić - czyli powiedzmy - bloki tematyczne są jakims rozwiązaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze wymieszac
jakis walczyk
samba
rock'n'roll
biesiada
itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak własnie jest na weselach i tak byc powinno Ci którzy nie lubia bawić sie przy takich kawałkach nie robia wesel tylko rodzinny obiad-tak myslę

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona – jedyne wyjście i bez stresowe samopoczucie, to zrezygnuj z uczestnictwa w weselach a zakup bilecik do Filharmonii na koncert muzyki / tu możesz wybrać / i nie smęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i bedziesz miala przez 15 min swoj blok a potem bedziesz siedziec bo ci muza nie odpowieda, trzeba sie bawic przy wszystkim

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaaaa jestem za ja bedę tańczyć całą noc

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myślałam, że to ja jestem malkontentka:)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chocby grali majteczki w kropeczki

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Mony – jedyne wyjście i bez stresowe samopoczucie, to zrezygnuj z uczestnictwa w weselach a zakup bilecik do Filharmonii na koncert muzyki / tu możesz wybrać / i nie smęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha tadzia pzdrawiam dzwieczyny tanczące do upadłego :)

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki to był zespół bo nie mogę sie doczytać :)

Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla Katarzynki:

MONA napisala:
wesele było w czestochowie, a zespół z filharmoni czestochowskiej, wiec nie ma obawy ze u Was zagra

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego polecam dj-a

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na ślubie z DJ i nie bawilam sie tak jak z orkiestrą to nie to samo

Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co, a ja rozumiem MONE....
Jakoś Polskie społeczeństwo ma tendencje do zadowalania się byle czym, z\właszcza jesli chodzi o kwestie kulturalno - artystyczne.
Po prostu, nie obrażając nikogo świadczy to nienajlepiej o jego poziomie.
Jak ktoś nma wysublimowny gust muzyczny - jak Mona, i oczekuje czegos wiecej niż stare polskie popowe kawałki, dawno wytarte i osłuchane - to się mu zarzuca ze marudzi, ze jest malkontentem i nie umie się bawić.
Ja tam ją świetnie rozumiem i uważam ze organizując swoje wesele wcale nie musi godzić sie na repertuar o takim poziomie - który zadowoli przeciętniaków. Trzeba pokazać ludziom że bawić świetnie mozna się również przy standardach jazzowych, muzyce instrumentalnej oraz muzyce nowej. jest takie powiedzenie, że pierwszą oznaką starzenia sie człowieka - jest nienadązanie za nowymi trendami w muzyce. I cos w tym jest. Wszystko sie rozwija, technika idzie do przodu, muzyka też .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda wszystko idzie do przodu, ale wesele to taka impreza gdzie jest i mlode i starsze towarzystwo tak wiec muzyka musi byc rozna zeby kazdy mogl sie pobawic i czasem poprostu wypada puscic kawalki, ktore moze nie dokonca przypadaja do gustu parze mlodych, ale wtedy oni moga sobie odsapnac a beda bawic sie Ci, ktorzy taka muzyke preferuja. Ja tez rozumiem Mone, ze nie bawila sie za dobrze i nie uwazam ze ktos musi sie bawic na sile bo to wesele i tak wypada. Ja tez wole kawalki, ktore wrecz porywaja do tanca, ale co porywa mnie nie musi porywac innych dlatego na weselu musi byc roznorodna muzyka zeby kazdy mogl sobie potancowac:)pozdr.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
muzyka muzyką, każdy słucha co lubi, ale PAMIĘTAJCIE!!! umówcie się z zespołem, aby puszczali muzykę w czasie przerw, aby goście nie mieli wrażenia, że są na stołówce

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nie jest standard?
nawet nie pomysłałam, ze mogłobny być cicho :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam raz na takim weselu....tragedia, normalnie stołowka

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy za ambitny zespół. Nie którzy nie tańczyli ponieważ nie odpowiadała muzyka (chcieli wiejskiej potańcówki) typu biały miś , jesteś szalona itp.
Niestety nigdy nie dogodzisz. Do obiadku grali muzykę z musicalu, a potem rytmy latynoskie, oraz polską muzykę. Nasz zesół odrazu na pierwszym spotkaniu powiedział, że disco polo nie grają, i taki wybraliśmy. Nie pili i byli bardzo kulturalni.

Pozdrawiam Beti :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti co to za zespol, zdardz prosze?:))))))moze chociaz na meila

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



MUSICA BAND - PROFESJONALNY ZESPÓŁ MUZYCZNY
CZADRASZ - KAPELA AKUSTYCZNA
PROGRAMY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI
CYKL PROGRAMÓW LUDOWYCH DLA DZIECI
FESTYNY


MUSICA BAND - PROFESJONALNY ZESPÓŁ MUZYCZNY:

Zespół z dużym doświadczeniem muzycznym.

Naszą muzykę graliśmy:
na statkach pasażerskich: RENAISSANCE CRUISES
w Norwegii i Holandii

Repertuar:
standardy muzyki rozrywkowej
muzyka z Brodway'u
motywy jazzowe
lata 60-te, 70-te, 80-te
aktualne przeboje muzyki pop
disco
muzyka biesiadna, grecka, żydowska i cygańska
rytmy latynoamerykańskie

Pozdrawiam Beti :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak MONAK pisze o sobie, czyli o MONE, coraz lepiej jest z tą interpelacją przedstawiającą i kontynuującą własne wątki, broniąc własnego poglądu, widząc, że większość ma inny – moje zdanie to nie ściemniaj i jednak załatw sobie tą wejściówkę do filharmonii i tam przemyśl swoje niepodważalne poglądy MONAK_MONE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A teraz ciekawa jestem, za kogo się ta MONAG_MONA poda, a jakie ma ciekawe e-maile, czy ktoś z Was dziewczyny zauważył /ha ha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tadzia - lepiej idż na detektywa - właśnie etat po rutkowskim się zwolnił!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja MONA... (nie mylić z MONAK) również proponuję wam zwrócić uwage na to zeby w przerwach leciała muzyka chociązby z płyt - to niestety nie jest normą, i wtedy faktycznie mozna sie poczuc jak w barze mlecznym - stukot naczyn, sztućców i przepyszne pomlaskiwania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mona nie pękaj. Ja też jestem wybredna, bo biesiadne wcale mnie nie kręcą, a raczej powodują mdłości. Na swoje wesele powinnaś wybrać muzykę dla młodych i dla starych, ale pamiętaj, że powiina podobać się Tobie i porywać Cię do tańca, bo przecież każdy będzie chciał z Tobą tańczyć, a tańczyć całą noc do czegoś paskudnego to męczarnia. I tak wszystkim nie dogodzisz.
Ja włąśnie robię playlistę na swoje wesele. Zamiast biesiadnych będzie Elvis Presley, Roy Orbison, Russel Watson, Steve Wonder i wiele innych fajowych staroci. A dla mnie będzie Aventura, Kylie Minogue, Morcheeba, Bowie, Oddział Zamknięty, Wilki i duuuuużo by wymieniać. Postanowiłam, że będą to piosenki związane z miłością. A co Parostatek ma do miłości to nie mam pojęcia ;P

Przykład: Moja przyjaciółka chce Obsesion Aventury, a moja siostra mówi, że nie wie jak to tańczyć :)))

Dodam jeszcze, że musieliby mnie przemielić przez maszynkę do mięsa żebym wpuściła na moje wesele coś Dody lub Mandaryny, czy Ich Troje :) Może mają talent albo coś, ale ich inteligencja napawa mnie wstrętem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak dla mnie powinno być wszystkiego po troszę, ale bez przesady z tymi "starymi hiciorami":)) Nasz zespół będzie grał wszystko, dla starszych i młodych. Podobno są dobrzy - od A do Z, jeszcze do wesela kawał czasu, ale jak już będzie po to chętnie zdam relację:))
pozdrawiam!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Świetny wątek, i to jest dowód na to żeby nie mieszać zespołom za mocno w repertuarze, bo gusta wasze są inne niż gości. No i kłania się stara zasada, że wesela jest dla gości. Najlepsze wyjście jakby ta co miała za ambitny zespół zamieniła się z tą co chce wybredny repertuar i będzie si.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dlatego właśnie zastanawiam się czy powinnam zaprosić dj na wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na naszym weselu mogliśmy decydować jaka będzie muzyka, jakie utwory więc na weselu nie mieliśmy niespodzianek i była różna muzyka, dla każdego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego my na weselu mieliśmy połączenie muzyki na żywo z DJ'em i chłopacy rozwalili system. Saksofon, który mają nie jest do opisania. Polecam Michała z Art and Show i Pesosa, warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry