Widok

MY JUŻ SPRAWDZILIŚMY - FOTOGRAFA POLECAMY

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wszystkim którzy jeszcze nie dokonali wyboru fotografa chętnie polecimy sprawdzonego.
Na naszym ślubie i weselu mieliśmy tylko fotografa, z kamerzysty zrezygnowaliśmy. Dlatego zależało nam na dobrych zdjęciach.
Przed ceremonią mieliśmy "sesję" w plenerze - a tak naprawdę to spacer nad morze i po drodze zdjęcia:-), potem kościół i wesele.
Zdjęć jest całe mnóstwo, wszystkie są tak dobre, że odrzuciliśmy tylko 10, na których goście akurat zle się ustawili.
W cenie mieliśmy 200 zdjęć na dyskietce i w tradycyjnej formie. Ale, tak jak pisałam, podobało nam się więcej. I w rezultacie będziemy mieć ok.240 zdjęć. do tego wybieramy sobie album, za który ekstra płacimy, natomiast wykonanie i opisy pod zdjęciami są gratis.

W każdym razie jeśli szukacie fotografa, który uwieczni wasz dzień tak jak chcecie, czyli naturalnie, bez wymuszonych póz i retuszowanych zdjeć, polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze namiary na maila.. paneczek@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też :) brzmi zachęcająco ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jaki sposób na dyskietkę weszło Ci 200 zdjęć? Co to za rozdzielczości "gigantyczne" :-) I dlaczego niby wolisz zdjęcia bez retuszu? Retusz to kotekta jeśli na zdjęciu są np. pyłki czy ryski...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o info na temat fotografa aganus@o2.pl :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ppp: przejęzyczenie - na płyte cd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również prosimy rafglow@interia pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja też poproszę o namiary. A jeśli można wiedzieć ile Was ta przyjemność kosztowała ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pola,
Przyjemność nas kosztowała za 200 zdjęć plener plus kościół plus wesele do 1 w nocy ( a fotograf była dłużej, do ok.2) - 800zł. Zdjęcia są takie super, że nie potrafiliśmy odrzucić pozostałych i domawiamy. w sumie będzie 240 zdjęć. Chyba coś koło tego.
Bo w umowie było tak, że robią nam 300 zdjęć, a my wyybieramy z tego 200. Ale więcej zdjeć jest fajnych, to i bierzemy wiecej. i dopłacamy. Do tego bierzemy album - dodatkowy koszt - ok. 90 zł - ale gratis nam robią ten album, z opisem pod zdjęciami.
Fotograf to Swen Studio, przemiła pani Gosia. Telefon 502 06-49-49
Adres mailowy:

PietakM@alltech.info.pl
malgorzata_pietak@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info. To dość przystępna cena. A jeszcze jedno pytanie - dużo wcześniej rezerwowałaś termin ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pola - zarezerwowałam chyba w czerwcu, ale ślubowaliśmy 11 września i nie chciałam stanąć w sytuacji, że termin już zajęty. Najlepeij napisz lub zadzwoń do p. Gosi i zapytaj, kiedy najlepiej rezerwować termin, żeby nie zostać na lodzie.
Pozdrawiam.
I cieszę się, że Ci się podoba oferta.
Przyznaję, że ja osobiście namiary na p. Gosię też ściągnęłam od jakiegoś zadowolonego klienta tu na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze raz wielkie dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że album zrobił furorę... Mąż jak odbierał uśmiał się od ucha do ucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pewnie, że się uśmiał. A konkretnie to z tych pierwszych stron czyli historii naszego poznania. I z tego, że w końcu się dowiedział, po co mi był jego nick:-)

Pozdrawiam
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrusowa chyba nie widzialas dobrych zdjeć skoro podobały Ci sie ich zdjęcia... bo sa beznadziejne. sa straszne, takich gniotów pozowanych i slabych technicznie dawno nie widziałem!!!!!!!! Obejrzyj najpierw dobre zdjęcia slubne..a potem stwierdz czy fiendesiecle robia dobre zdjęcia.... bo to co robią to totalna kiczowata amatroszczyzna bez fantazji i polotu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hi, hi a konkurencja nie potrafi nawet poprawnie przepisać naszej nazwy.
Najpierw pokaż swoje zdjęcia a potem krytykuj innych... :-)

patrz wiadomość o tytule Darmowa sesja foto - Autor: Diver 22-07-2004 22:59
Wykonam darmową sesję fotograficzna w plenerze parze mlodej, ciekawe pomysly ciekawe plenery.Moze byc nawet pozowana tydzien przed slubem, ni ekoniecznie akurat w dniu slubu. Zdjecia potem na płytce cd. Doskonalej jakosci. Po dokladne info pisac na : waran23@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrząc na twoje zdjecia nie stanowisz dla mnie zadnej konkurencji..., a pokazywac Tobie moje zdjecia? Po co zebys kopiowal potem dobre i orginalne pomysly? Ja zostawię cię z twoją plaza, parkiem oliwskim i nieciekawymi kadrami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
diver, nie polemizuję z tobą - mamy skrajnie odmienne zdania.
Ja wybrałam to co mi się podoba. I sama wiem jak wyszliśmy na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż tak to jest..jedni lubia kawior a inni kaszankę... dopóki nie skosztują tego pierwszego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym dostać ling na stronę WWW Waszego Studia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oho! znalazł się koneser!
w szerokim tego słowa znaczeniu. To powodzenia. A o mnie się nie martw. I o moje wybory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry