Widok
MY JUŻ SPRAWDZILIŚMY - FOTOGRAFA POLECAMY
Wszystkim którzy jeszcze nie dokonali wyboru fotografa chętnie polecimy sprawdzonego.
Na naszym ślubie i weselu mieliśmy tylko fotografa, z kamerzysty zrezygnowaliśmy. Dlatego zależało nam na dobrych zdjęciach.
Przed ceremonią mieliśmy "sesję" w plenerze - a tak naprawdę to spacer nad morze i po drodze zdjęcia:-), potem kościół i wesele.
Zdjęć jest całe mnóstwo, wszystkie są tak dobre, że odrzuciliśmy tylko 10, na których goście akurat zle się ustawili.
W cenie mieliśmy 200 zdjęć na dyskietce i w tradycyjnej formie. Ale, tak jak pisałam, podobało nam się więcej. I w rezultacie będziemy mieć ok.240 zdjęć. do tego wybieramy sobie album, za który ekstra płacimy, natomiast wykonanie i opisy pod zdjęciami są gratis.
W każdym razie jeśli szukacie fotografa, który uwieczni wasz dzień tak jak chcecie, czyli naturalnie, bez wymuszonych póz i retuszowanych zdjeć, polecam!
Na naszym ślubie i weselu mieliśmy tylko fotografa, z kamerzysty zrezygnowaliśmy. Dlatego zależało nam na dobrych zdjęciach.
Przed ceremonią mieliśmy "sesję" w plenerze - a tak naprawdę to spacer nad morze i po drodze zdjęcia:-), potem kościół i wesele.
Zdjęć jest całe mnóstwo, wszystkie są tak dobre, że odrzuciliśmy tylko 10, na których goście akurat zle się ustawili.
W cenie mieliśmy 200 zdjęć na dyskietce i w tradycyjnej formie. Ale, tak jak pisałam, podobało nam się więcej. I w rezultacie będziemy mieć ok.240 zdjęć. do tego wybieramy sobie album, za który ekstra płacimy, natomiast wykonanie i opisy pod zdjęciami są gratis.
W każdym razie jeśli szukacie fotografa, który uwieczni wasz dzień tak jak chcecie, czyli naturalnie, bez wymuszonych póz i retuszowanych zdjeć, polecam!
pola,
Przyjemność nas kosztowała za 200 zdjęć plener plus kościół plus wesele do 1 w nocy ( a fotograf była dłużej, do ok.2) - 800zł. Zdjęcia są takie super, że nie potrafiliśmy odrzucić pozostałych i domawiamy. w sumie będzie 240 zdjęć. Chyba coś koło tego.
Bo w umowie było tak, że robią nam 300 zdjęć, a my wyybieramy z tego 200. Ale więcej zdjeć jest fajnych, to i bierzemy wiecej. i dopłacamy. Do tego bierzemy album - dodatkowy koszt - ok. 90 zł - ale gratis nam robią ten album, z opisem pod zdjęciami.
Fotograf to Swen Studio, przemiła pani Gosia. Telefon 502 06-49-49
Adres mailowy:
PietakM@alltech.info.pl
malgorzata_pietak@poczta.onet.pl
Przyjemność nas kosztowała za 200 zdjęć plener plus kościół plus wesele do 1 w nocy ( a fotograf była dłużej, do ok.2) - 800zł. Zdjęcia są takie super, że nie potrafiliśmy odrzucić pozostałych i domawiamy. w sumie będzie 240 zdjęć. Chyba coś koło tego.
Bo w umowie było tak, że robią nam 300 zdjęć, a my wyybieramy z tego 200. Ale więcej zdjeć jest fajnych, to i bierzemy wiecej. i dopłacamy. Do tego bierzemy album - dodatkowy koszt - ok. 90 zł - ale gratis nam robią ten album, z opisem pod zdjęciami.
Fotograf to Swen Studio, przemiła pani Gosia. Telefon 502 06-49-49
Adres mailowy:
PietakM@alltech.info.pl
malgorzata_pietak@poczta.onet.pl
pola - zarezerwowałam chyba w czerwcu, ale ślubowaliśmy 11 września i nie chciałam stanąć w sytuacji, że termin już zajęty. Najlepeij napisz lub zadzwoń do p. Gosi i zapytaj, kiedy najlepiej rezerwować termin, żeby nie zostać na lodzie.
Pozdrawiam.
I cieszę się, że Ci się podoba oferta.
Przyznaję, że ja osobiście namiary na p. Gosię też ściągnęłam od jakiegoś zadowolonego klienta tu na forum
Pozdrawiam.
I cieszę się, że Ci się podoba oferta.
Przyznaję, że ja osobiście namiary na p. Gosię też ściągnęłam od jakiegoś zadowolonego klienta tu na forum
Cytrusowa chyba nie widzialas dobrych zdjeć skoro podobały Ci sie ich zdjęcia... bo sa beznadziejne. sa straszne, takich gniotów pozowanych i slabych technicznie dawno nie widziałem!!!!!!!! Obejrzyj najpierw dobre zdjęcia slubne..a potem stwierdz czy fiendesiecle robia dobre zdjęcia.... bo to co robią to totalna kiczowata amatroszczyzna bez fantazji i polotu!!!
hi, hi a konkurencja nie potrafi nawet poprawnie przepisać naszej nazwy.
Najpierw pokaż swoje zdjęcia a potem krytykuj innych... :-)
patrz wiadomość o tytule Darmowa sesja foto - Autor: Diver 22-07-2004 22:59
Wykonam darmową sesję fotograficzna w plenerze parze mlodej, ciekawe pomysly ciekawe plenery.Moze byc nawet pozowana tydzien przed slubem, ni ekoniecznie akurat w dniu slubu. Zdjecia potem na płytce cd. Doskonalej jakosci. Po dokladne info pisac na : waran23@wp.pl
Najpierw pokaż swoje zdjęcia a potem krytykuj innych... :-)
patrz wiadomość o tytule Darmowa sesja foto - Autor: Diver 22-07-2004 22:59
Wykonam darmową sesję fotograficzna w plenerze parze mlodej, ciekawe pomysly ciekawe plenery.Moze byc nawet pozowana tydzien przed slubem, ni ekoniecznie akurat w dniu slubu. Zdjecia potem na płytce cd. Doskonalej jakosci. Po dokladne info pisac na : waran23@wp.pl