Widok

Magda - ocena

Party House Temat dostępny też na forum:
Super miejsce na praktycznie każdy rodzaj imprezy, fajny klimat i wystrój. Świetny kontakt z menadżerem lokalu, we wszystkim doradził i pomógł. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie miała Pani wizyty policji że za głośno na muzyka gra?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Piotr Maciejko - ocena (3 odpowiedzi)

Parking przy Aquapark Sopot warto znać zasady, bo są egzekwowane bez żadnej elastyczności....

Hastour - ocena (3 odpowiedzi)

Byłem na warsztatach malowania figurek i na evencie RPGowym, obie imprezy zorganizowane na tip top.

do góry