Super miejsce na praktycznie każdy rodzaj imprezy, fajny klimat i wystrój. Świetny kontakt z menadżerem lokalu, we wszystkim doradził i pomógł. Polecam serdecznie.
02
~anonim
213.76.114.*
(1 rok temu) 9 kwietnia 2025 o 18:49
A nie miała Pani wizyty policji że za głośno na muzyka gra?