Widok

Makijaż, fryzura, usługi, ceny, zdjęcia, opinie

Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
Kto korzystał z usług tego salonu? Bardzo chciałabym obejżeć zdjęcia makijażu i fryzur. Niedługo (za pół roku) będę miała ślub i bardzo mi zależy na waszych opiniach? Również chciałabym zobaczyć zdjęcia. bardzo czekam na opinie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
którego salonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FABRELLO Makijaż, fryzura, usługi, ceny, zdjęcia, opinie

Fabrello w Pruszczu Gdañskim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zosia, ja korzystałam z tego salonu przez długi czas,mieszkalam nawet na przeciwko w bloku,znam tam prawie wszystkie fryzjerki,włascicieli.Napisze tak:do pewnego momentu bylam naprawde zadowolona,mimo ze tam trzeba zapłacić nie mało.Jednak po pewnym czasie coś się spitoliło,co mnie jeszcze skłoniło do zmany salonu to,to że przy płaceniu za usługę okazywało się,że trzeba zapłacić więcej niż było to ustalone,bo niby wiecej farby,czy pracy.Nie tylko ja tak mialam,duzo moich kolezanek zrezygnowalo,duzo babeczek co naprawde je stac na to by sie tam czesac,farbować nawet codziennie,jednak nikt nie lubi byc robiony w bambuko,co.No bo jak to,pytasz ile kosztuje farbowanie,no tyle i tyle..a przy płaceniu okazuje się,że musisz dopłacić.Zresztą tam już nie pracuje jedna z najlepszych fryzjerek,wiec ja juz uwazam ze nie warto!
To był świetny salon na początku,naprawdę-i jak to w życiu bywa robiło się tam coraz gorzej...
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co do makijażu? Jaki jest poziom kosmetyczki, czyw arto tam iść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam raz robiony makijaż u Hani,szału nie było ale zle też nie,natomiast fajnie przykleiła sztuczne rzęsy.co do innych zabiegów to się nie wypowiem,bo nie korzystałam.
Makijaz to indywidualna sprawa,kazdemu powinnien byc dobrany inaczej,po prostu zrób próbny i już...jak Ci się nie spodoba to tam nie pojdziesz i już,w Image Studio na Kossaka Małgosia robi bardzo ładnie makijaże,w Pałacyku Kossaka.
A i GRATULUJĘĘĘ ślubu!!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz może zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi,zdjęć nie mam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto ma zdjęcia? Będę wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja maiałam robiony tam makijaż na sylwestra - wieczorem wkleję zdjęcia jak znajdę jakieś sensowne. Ogólnie byłam/jestem zadowolona. Korzystałam też z zabiegów kosmetycznych i efekty takie, jakich oczekiwałam. Pani Hania - bardzo miła i kontaktowa kobieta :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, czekam na zdjęcia!!! Dziękuję!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co ze zdjęciami .... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj adres @ to podeślę :) już nawet poszukałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zosiakrasz@wp.pl Dziękuję!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłane... w końcu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma namiary bezpośrednio do Pani Hani? Gdzie znajduje się jej studio? Ponieważ w internecie jest pod nazwą Light a nie Fabrello? A Adres ten sam...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam anię sykutere, maluję przecudnie i dojezdza do klientki , jej tel to 501415137
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest lepsza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Amelie Czernomord, moje koleżanki się u niej malowały i były bardzo zadowolone, makijaż trzymał się cala noc.
Poszukaj na weselniku wypowiedzi dziewczyn, które się u niej malowały, było już trochę wątków o jej makijażu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
:) Amelia Czernomord robiła mi makijaż na ślub - świetna robota - byłam bardzo zadowolona. Jeżeli chcesz to podeśle zdjęcia na mail'a. Ale to znowu wieczorkiem ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
poproszę :), gdyż dużo dobrego słyszałam ale na własne oczy jej ślubnego makijażu nie widziałam ;)

lipiec1984@orange.pl

dziękuję :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny :) miło słyszeć hehe :) jesli chodzi o zdjecia makijaży slubnych mam ich brak- klientki zawsze zapominaja o podesłaniu ich po slubie :) ale jesli chcecie zobaczyc jak pracuje przy sesjach to zajzyjcie tutaj http://www.makeup-studio.maxmodels.pl pozdrawiam w razie czego kontakt przez makeup-studio@wp.pl
pozdrawiam
Amelia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłane :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jak możesz to ja również poproszę zdjęcia makijażu u pani Amelii na anulka0320@wp.pl

Z góry dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, wykonuję makijaże ślubne. Zapraszam do kontaktu
Iwona tel;608 336 529
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja korzystam z nowego salonu kolo tesco przy rotmance niskie ceny fajna obsuga sa tam dwa nie ten pierwszy tylko kawalek dalej ale nazwy niestety nie pamietam.z amoje uczesanie do slubu kolo 80 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dużo zdjęć znajdziesz na http://www.twoj-portret.pl Świetne stylizacje i makijaże, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystam z ich usług już koło trzech lat i jestem bardzo zadowolona.
Fryzurę, paznokcie i makijaż do ślubu też robiłam w tym salonie.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na makijaże z dojazdem do domu http://www.annaolejnik.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
numer do Pani Ameli mozna prosic :-)? może znacie jeszcze jakaś kosmetyczkę godna polecenia, mianowicie interesuje mnie makijaż :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na facebooka i zapoznanie się z moimi pracami

https://www.facebook.com/Lidia-maluje-1088454874571556/?fref=ts
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, stanowczo obecnie oradzam wizytę w owym salonie...jakiś czas temu bym go z czystym sumieniem poleciła jednakże po tym jak odeszły z salonu doświadczone fryzjerki to usługi strasznie się pogorszyły. Dzisiaj miałam tego pecha tam być i robić koloryzację i cięcie u samej szefowej...z przykrością stwierdzam że żałuję że tam poszłam bo o ile kolor ujcie w tłoku to cięcie tragedia!!!Niby miały być tylko obcięte końcówki ale niestety coś szefowej nie wyszło i na głowie zrobiła mi nie wiadomo co, ze schodami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
stanowczo odradzam odwiedzenie salonu Rene w Pruszczu na Kossaka 6A. farbowanie to jakas kpina, włosy wyszły dwukolorowe i właścicielka w oczy mi wmawiała że kolor jest bez zarzutu. Foliowe pelerynki są używane - nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Szczotkę do prostowania włosów mam lepszą w domu. Nigdy jeszcze nie wróciłam do domu z tak łsuchymi wlosami - nawet na odżywce oszczędzają. Na dodatek nie zaproponują nawet wody do picia. Rozumiem, że ceny nie są wysokie ale to jest kpina z klienta.
Omijajcie szerokim łukiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U pani Hani cudowny makijaż i depilacja nie tylko dla pań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny niedawno brałam ślub znajoma poleciła mi kosmetyczkę w Pruszczu bo mam mega problemy z cera - pani Małgosia z salonu estetica uważam ze dokonała cudu wyleczyła mi cere , kupiłam w tym saloniku kosmetyki buzia bardzo mi się poprawiła , makijaż robiła mi inna kosmetyczka ale byłam tez bardzo zadowolona bo był naturalny i długo się trzymał , miła obsługa. Manicure tez tam robiłam. Gabinecik jest mały ale watro tam się udac. Fryzurkę do ślubu robiłam w fabrello trochę sobie tylko w domu poprawiłam bo mnie spinki uwierały ale ogólnie byłam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

jak schudnąć... :( (187 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Rozczarowana (3 odpowiedzi)

Nie polecam Krzysztofa Szponara nie wywiązuje się ze spraw do końca lub nie załatwia ich wcale a...

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

do góry