Widok

Małkowskiego i Bojana

Ostatnio zauważyłem że ulice K. Małkowskiego i Majora Bojana są tak oblegane że mamy własny Google Traffic (gdzieniegdzie nawet pomarańczowy).

Gratulacje dla nas!!!! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że nie zauważyli tego włodarze z gminy i ciągle nazywają ul. Bojana podrzędną drogą gruntową (wypowiedź z dzisiaj p. Chustaka)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, a do Gdyni najlepiej dostawać się szerokim łukiem, przez Koleczkowo lub Chwaszczyno... Mam wrażenie, że włodarze Gminy uważają, że mieszkańcy dojeżdżają do pracy i po zakupy do centrum metropolii jaką w ich mniemaniu jest Szemud, tak więc jakieś drogi do Gdyni czy Gdańska są dla nich czymś co ich ograniczone umysły uważają za totalnie zbędne.

Znając życie zaraz powstanie pomysł, zablokowania budowy zjazdu z Trasy Kaszubskiej w Koleczkowie, bo to przecież jest k**** totalnie nie potrzebne, albo wyłożą jakąś dróżkę z płyt i postawią 30 garbów, aby znajomy Marian mógł sobie na przetargu zarobić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A trzeba było nie sapać mielibyście zjazd w Bojanie.... Ale nie.... teraz na Koleczkowo będziecie się pchać i nam tu drogi korkować..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry