Widok

Mamusie doradźcie jaki kupić orbitrek?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chcę poprawić formę i zapobiec przybraniu nadmiernych kilogramów w ciąży. Jestem w 6 tygodniu. W poprzednich ciążach przytyłam po 29kg mimo trzymania diety. Szukam orbitreku który posłuży kilka lat, wiem że magnetyczne są lepsze. Stacjonarnie chyba teraz nie sprawdzę, przez pandemię. Polecicie coś porządnego? Decathlon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda kasy ,ja swój sprzedałam za symboliczną sumę.Warto skorzystać z porady dietetyka,maszerować z kijkami,wiosną jeździć na wrotkach,rowerze .Gimnastykować się na wszystkie możliwe sposoby w domu i na powietrzu.Skutek gwarantowany.Schudłam 15kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje ale nam swoje powody, szukam orbitreka. Czy ktoś poleci jakiś dobry?

Dziś byłam w Decathlonie, miła pani doradziła Domyos EL 500. Czy ktoś ma i poleca? Czy wręcz odwrotnie?

Mam wadę serca, jestem w 3 ciąży. W dwóch poprzednich przytyłam po 29kg, taka moja fizjologia, potem samo zeszło po 38-40kg. Jednak obciążenie podczas ciąży jest bardzo duże, chce utrzymać zdrowie i kondycję, zdrowy kręgosłup i wydolność serca. Konsultowałam się z lekarzem i doradził orbitrek lub basen. Wyjście na basen przy dwójce dzieci w domu będzie trudniejsze i nie będzie się odbywało tak często jak ćwiczenia na orbitreku. Każdy ruch jest lepszy niż żaden. Spacery ok, ale nie zawsze mam sile, bywa ze robi mi się słabo np 3km od domu i co dalej? A z orbitreku mogę wtedy po prostu zejść i będę bezpieczna.

A wiec? Czy ktoś może coś polecić? Albo wypowiedzieć się na temat tego domyos?

https://www.decathlon.pl/p/rower-eliptyczny-el-500/_/R-p-305395
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od ładnych paru lat mam orbitreka w domu. Takiego zwykłego z marketu za 300 zł kupiłam i jest wystarczający. Pokazuje jaki czas, ile km i ile kcal spaliłam. I jest ok. Polecam taki sprzęt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miśka dziękuję. Czyli na potrzeby domowe wystarczy zwykły sprzęt, nie jestem gadzeciarą, może faktycznie wystarczy cokolwiek, żeby tylko się ruszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bałam się wywalić dużo kasy, a potem stał by nie używany.
Taki zwyczajny wystarczy. Aby się ruszać. Mam co najmniej z 5 lat, nawet dzieciaki na nim biegają. Dwulatek to potrafi hehe. Czasem można coś z ogłoszeń odkupić w dobrej cenie. Sąsiadka kupiła używany taki na wypasie za 250 zł w zeszłym roku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słusznie mówisz. Dziękuję za podpowiedź. Będę szukać.
Czy ktoś jeszcze się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.hop-sport.pl/orbitreki/
Wszystko w rozsądnej cenie i na dobrych warunkach, ale kwestia taka, na czym wam dokładnie zależy. Moim zdaniem wydawanie większej kasy na ten sprzęt nie ma sensu, bo tutaj już macie to na naprawdę fajnych warunkach z mocnymi parametrami. A ogólnie treningi na tym sprzęcie uważam za zdecydowanie trafiony pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy - https://www.hop-sport.pl/orbitreki/orbitrek-magnetyczny-hs-2050c-cosmo-czarnyczerwony.html Znajdziesz o wiele droższe, ale moim zdaniem nie ma większego sensu inwestowanie większych kwot do własnego użytku. Tutaj masz wszystkie istotne funkcje, raczej nie powinno ci niczego zabraknąć, no chyba że masz jakieś specyficzne wymagania, to już wtedy całkiem inna sprawa ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry