Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
trafna diagnostyka! wątek zamknięty Bardzo polecam - w szczególności za szybką i trafną diagnozę. Kiedy zaczęły...
~Ver
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Neurolog, który wie o co chodzi. Ponieważ nie potrafiono mnie zdiagnozować,...
~Ver
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Polecam z całego serca wątek zamknięty Rzadko spotyka sie lekarzy z zamilowania do zawodu i powołania. Ja jestem...
~BOGNA KRZYZANOWSKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Po kilkudniowym oczekiwaniu na wizytę musiałam zrezygnować choć bardzo...
~Oburzona
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Pełen profesjonalizm !!! wątek zamknięty Nie wiem dlaczego wczesniej mój wpis się nie ukazał, ale piszę ponownie gdyż...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Po otrzymaniu wyniku rezonansu magnetycznego, przestraszona i w wielkiej w...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

pełna satysfakcja wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem empatii,profesjonalizmu iwielkiej kultury...
~Bożena Perez Borjas
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Polecam wszystkim gorąco!!! wątek zamknięty Perfekcyjna opieka medyczna wobec pacjenta, pełen profesjonalizm,...
~A.Chem.
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Bardzo POLECAM! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szczegółowe badanie. I najważniejsze trafna - diagnoza....
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Barbara - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim jest naprawdę świetnym neurologiem ma szacunek do pacjenta...
~Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Wizyta domowa wątek zamknięty W tym miejscu chcialabym wyrazić swoje podziękowanie za opiekę. Będąc w...
~Stanisława Pielas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy szukają naprawdę świetnego neurologa. Myślę, że...
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Lekarz godny zaufania!!! wątek zamknięty Polecamy Pana Doktora, pełen profesjonalizm i fantastyczne, cierpliwe oraz...
~Rodzina pacjentki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

13

wątków

do góry