Eastend

Obuwie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 569

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty NIe polecam obsługa posprzedażowa tragiczna reklamacja nie uwzglednioina ze...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Nie polecam - reklamacja to żart wątek zamknięty Obsługa posprzedażna w tym sklepie to generalnie żart. Pani, która przesyła...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Reklamacja to kpina wątek zamknięty Po 3 miesiącach użytkowania butów za 399 odpowiedź Pani Herman (specjalistki...
~Oszukany klient
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2015

Reklamacja dla wytrwałych wątek zamknięty Sprawa skończyła się już jakiś czas temu, ale przestrzegam bo widzę że sprawy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Eastend.pl - odradzam wątek zamknięty Buty za prawie 300pln po dwóch dniach odkleiła się podeszwa - złożyłem...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

tylko dla kolekcjonerów wątek zamknięty Kupilem New Balance ML574Alk za 319 pln. Po 2 msc zaczely sie przecierac na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Converse wątek zamknięty Myślę, że najważniejszą rzeczą przy zakupie Conversów jest miejsce ich...
~Mart
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

PORAŻKA wątek zamknięty Kupiłem conversy które po 3 miesiącach oddałem na reklamacje. Rozkleiła się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Tragedia !!! wątek zamknięty Nie polecam !!! Zakupione trampki firmy converse rozkleiły się po krótkim...
~XYZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Porażka wątek zamknięty Chamstwo i prostactwo!!! Conversy sie rozkleiły po 2 miesiącach użytkowania,...
~Rozklejona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Totalna porażka, nie polecam! wątek zamknięty Zakupiłam buty w sklepie po dwóch tygodniach zaczęły się przecierać od...
~niezadowolonyklient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Klient się nie liczy - ważne żeby bubel sprzedać !!!! wątek zamknięty Witam, mam problem z butami kupionymi w tym sklepie, buty za 350zł. Farbują...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

nie polecam !!!! wątek zamknięty Nie polecam sklepu eastend w butach converse pękła guma tak ze była dziura...
~......
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Czytam te opinie i oczom nie wierzę. wątek zamknięty Trafiłem tutaj pierwszy raz i szczerze powiedziawszy totalnie nie rozumiem...
~Kryspin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty Radzę omijać ten sklep z tzw. "markowa" (czyt. podróbkami) odzieżą szerokim...
~była klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Podobnie jak poprzednicy- w trampkach Converse po 5 miesiącach odkleiła się...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

vansy wątek zamknięty Polecam, kupilam vasny mam je 4 miesiace zadnego uszkodzenia ;)
~mimimi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Co z tego wątek zamknięty Asortyment może i spory, ale co z tego. Obuwie drugiego gatunku. Reklamacja...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Widać sklep ma przygotowaną standardową odpowiedź na większość reklamacji...
~e13wa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

OMIJAJCIE TEN SKLEP JAK NAJDALEJ !!! wątek zamknięty Witam! NIE POLECAM TEGO SKLEPU OMIJAĆ JAK NAJDALEJ !!!! Ja również kupiłem...
~Sławek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry