Matarnia Park Handlowy

Centra handlowe

Gdańsk, Złota Karczma 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ewelina - ocena nowy temat Super miejsce na zakupy
~ewelina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Patrycja Lewna - opinia 6. kwietnia zamówiłam kartę podarunkową (zamówić można tylko online). Do tej...
~Patrycja Lewna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Wioletta - opinia wątek zamknięty eurofirany-przepiekne rzeczy...a obsluga najmilsza na swiecie,panie pomocne i...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

pokój matki z dzieckiem wątek zamknięty zachęcona informacją o remoncie toalet wybrałam się z moją kilkumiesięczną...
~mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

DZIEŃ WIELKICH RABATÓW wątek zamknięty Witam , 13 tego zachęcony jakże głośną reklamą ,13 DZIEŃ WIELKICH RABATÓW...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Piękne wątek zamknięty To najlepsze centrum handlowe, fajne sklepy i świeże powietrze!
~Martyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

PH Matarnia wątek zamknięty Jest to bardzo przyjemne miejsce do pochodzenia. Nigdzie nie ma otwartej...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Znaleziono Nowe z Metkami Ciuszki Chłopięce H&M !!!!! wątek zamknięty Dnia 09.04.2014 r. w Parku Handlowym Matarnia znaleziono siatkę z Nowymi...
sylwa
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

oszukiwanie klienta wątek zamknięty przestrzegam przed tym sklepem!lepiej pojsc gdzies na bazar i kupic sobie 10...
~xxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

o Bomi wątek zamknięty Pan z bujnym zarostem, w bardzo starannie dobranej, eleganckiej koszuli...
~mieszkanka Matarni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2008

jest świetne wątek zamknięty moje ulubione centrum handlowe :))))
~patsu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

KOSZMARNY DOJAZD wątek zamknięty prowadzącego pojazd. Ta sytuacja nie jest jedyna. Kilka dni wcześniej...
~DOROTA KONOPKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

KOSZMARNY DOJAZD wątek zamknięty Witam! Mieszkam w Gdańsku Głównym, jestem mamą trojga dzieci w wieku 14,...
~DOROTA KONOPKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

bomi wątek zamknięty Jestem mieszkanką Trójmiasta od niedawna. Robię zakupy w sklepie Bomi....
~Aneta M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

jest super wątek zamknięty nic dodac nic ując jest super
~tentenn
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 czerwca 2008

Najlepsze BOMI wątek zamknięty Witam! Miałem przyjemność zrobienia zakupów w sklepie BOMI na Matarni i...
~Marlon Brando
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

czy warto? wątek zamknięty Matarnia to zwykłe małe centrum... Tylko kilka fajnych sklepów a tak...
~Bezimienny.!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2008

Miejsce zabaw dla dzieci wątek zamknięty Wspaniqałe miejsce , wpaniale wyposazone , wspaniały i fachowy personel i......
~RG
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

brak dojazdu w dni powszednie wątek zamknięty dlaczego zlikwidowaliscie dojazd autobusem w dni powszednie?
~zofia skrodziuk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 stycznia 2008

dojazd autobusem wątek zamknięty mieszkam w Gdyni, jak moge dotrzeć w inny sposób niz samochodem do Matarni??...
~lilimaer
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

25

wątków

do góry