Mebus

Warsztaty samochodowe Wulkanizacja

Gdańsk, Wicentego Pola 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm .Szyna i sprawna naprawa.
~piach1987
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Solidny warsztat z klimatem wątek zamknięty Na początku czerwca umówiłem się na wymianę zestawu paska rozrządu w moim...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam. Sam dojazd do warsztatu może narazić samochód na uszkodzenia....
~Sly
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

dobra firma duża fachowść i fajna atmosfera wątek zamknięty Miałem okazje skorzystać z usług firmy i wiem że będzie to "mój" warsztat....
~damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Super wątek zamknięty Polecam firmę Mebus.Robią rzeczy nie możliwe ,ktore inne warsztaty nie...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Budowa wydechu wątek zamknięty Budowa wydechu do sportu - cena kosmiczna w stosunku do tego co zostało...
~A Fe !
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

ODRADZAM! UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA! wątek zamknięty NIE POLECAM! Do wymiany było złącze elastyczne(plecionka) w układzie...
~Anonimowy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

dramat wątek zamknięty moja noga więcej w tym miejscu nie stanie. Miał być profesjonalny wydech do...
~W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Super :) wątek zamknięty Miła obsługa, auto naprawione :)
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Wymiana tłumika wątek zamknięty Zajęło to panom z godzinę, cena super, wykonanie profesjonalne. Nic tylko...
~BM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty Byłem na planowaniu głowicy,silnik złożony jak należy.Profesjonalna...
~kris
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

gożej niż w prl-u wątek zamknięty byłem skoda na wymianie tłumika wsadzili mi śruby nie oprginalne jeździłem...
~kris
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2007

Polecam wątek zamknięty Tak jak oceny. Kilkakrotnie już korzystałem z ich usług. Opinia się nie...
~chris
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

bardzo niemiła obsługa, bardzo drogo wątek zamknięty Przyjechałem na wymianę z ulicy, znałem inne ceny, Pan zerknął i powiedział...
~Tomek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

Mechanicy 5+, doradztwo i biuro 3- wątek zamknięty Polecam osobom, które wiedzą co dolega autku w przeciwnym wypadku w biurze...
~staly ale nieco zniechęcony po o
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

luki - opinia wątek zamknięty Wszystko ok. Tłumik wymienione, samochód jest cichy. Polecam.
~luki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Takich warsztatów więcej wątek zamknięty W sumie bardzo dobrze.Mechanicy znający się na rzemiośle.Wiedzą co robią.Miła...
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

porządny warsztat wątek zamknięty Kilka razy korzystałem z usług. Można się umówić czasami z dnia na dzień. Nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

polecam wątek zamknięty Wymieniam tam tlumiki od dosc dlugiego czasu. Zawsze dobrze zrobione, bez...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2008

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Fachowość bardzo wysoka,konkretni.rzeczowi,części w cenach dogodnych dla...
~jarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

22

wątków

do góry