Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - ocena nowy temat Przyjeżdżam o godzinie 23 i dostaje informacje od Pani z recepcji, że lekarz...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lipca 2024

sarcastic master - ocena nie polecam tego miejsca odmówili mi w zrobieniu badania, na które byłem...
~sarcastic master
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Oliwier - opinia Panie w rejestracji zawsze pomocne Miła obsługa, lekarze super, Polecam...
~Oliwier
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Kasia - opinia Córka była w sobotę, 40C , gardło masakra,a mlody doktorek nie potrafił...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Ola - opinia Totalny brak profesjonalizmu. Pani w rejestracji wprowadza pacjentów w błąd...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Czesław - opinia Tragedia. W weekend przyjechałem 2 razy i za każdym razem nie było lekarza bo...
~Czesław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Pani w rejestracji jakby siedziała za karę. W głosie pogarda,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Polecam, podjechałam o 2 w nocy , pani doktor i pielęgniarka bardzo pomocne...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

monika - opinia wątek zamknięty Polecam, bylam z córką.Miły pediatra dodał otuchy i wypisał odpowiednie...
~monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jedna wielka tragedia. Dzwoniąc o godzinie 17 po teleporadę dla dziecka pani"...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Do lekarza dostać się w Gdańsku w weekend to jakaś porażka, nigdzie nie ma...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

lucyna - opinia wątek zamknięty Najgorsza przychodnia. Telefonów nikt nie odbiera,a jak pojechałam...
~lucyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Moni - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Niunia przy telefonie nie ogarnia rzeczywistości. Brak lekarza...
~Moni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Żarty wątek zamknięty Opieka na Lema do godz 8.00! A o 7.10 słyszę w recepcji ze brak lekarza bo...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Żenada wątek zamknięty Przyjechaliśmy z córką i na miejscu okazało się że nie ma wyjątkowo pediatry...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2018

Opieka nocna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Byłam dzisiaj pierwszy raz w tej przychodni z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Dramat wątek zamknięty Tam robią sobie jaja z ludzi. Lekarz przyjmuje 1 pacjenta na pół godz....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry