Widok

Mieszkania SEMEKO-Reda

Reda Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któras z Was kupiła z Mezem mieszkanie w Semeko?Czy jestescie w posiadaniu informacji na temat 'twórczosci'tej firmy?Bede wdzieczna za opinie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,
Mieszkamy na osiedlu Przy Młynie w Redzie juz od czerwca 2004.
Napisz co cie konkretnie interesuje to moze bede mogła pomóc.
i zapraszam na stronke naszego osiedla - http://www.redamlyn.fora.pl
moze tam znajdziesz cos interesujacego,

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo jestem wdzieczna za adres tej stronki.Czeka mnie 'forowa'lektura;)Bardzo powaznie zastanawiamy sie z Narzeczonym nad kupnem mieszkania wlasnie na osiedlu Przy Mlynie-2 poziomy(3 i 4 piętro),75 m2...i dlatego badamy rynek;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy tam mieszkanie, odbior mamy teraz w polowie wrzesnia. Jak narazie wszytsko jest ok i co najwazniejsze ceny przystepne

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze gdzies byl juz watek o semeko i tam pisalam pare ciekawych uwag dotyczących odbioru mieszkania i oplat.
jak znajde to wam podrzuce

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

Przed zakupem mieszkania w Semeko dokładnie zapoznajcie sie z lokalizacją budynku w którym ono będzie. ;)
Zwróćcie szczególne uwagę na zbiornik wody do którego pompowana jest woda...
nas to odstraszyło... ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...woda z terenu na którym budowane sa nowe budynki... ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sysia a mozesz dokładniej powiedziec o co chodzi z ta wodą?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdopodobnie teren na którym powstają nowe bloki jest bardziej podmokły i nadmiary wody odprowadzany jest do zbiornika...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogę znaleźć odpowiedni kredyt hipoteczny ; oferty wszystkich banków:
kredyt.dom@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bardzo dobrym standardzie buduje Semeko, jeśli chodzi o Gdynię czy Redę to bym zdecydowanie ich polecał. Myśmy z moją małżonką zainwestowali w mieszkanie w Redzie (inwestycja Willowa). Warto sobie podejchać i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Ogólnie przed zakupem dobrze jest sobie obejrzeć te nieruchomości które deweloper już postawić, pogadać z ludźmi którzy tam mieszkają czyli zrobić normalny wywiad środowiskowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry