Widok

Mikołajki klasowe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
U syna Vi klasa robią sobie paczki na Mikołajki. Podpowiedzcie co można kupić fajnego za 20 zł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dla dziewczynki kosmetyk z Krainy Lodu lub Roszpunki,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pytasz tak ogólnie, czy chodzi konkretnie o prezent dla chłopca lub dziewczynki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj do Flying Tiger tam masz drobiazgi za grosze,fajne mini gry ,artykuły szkolne cos fajnego znajdziesz napewno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla prawie 13latki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 20 zł ,przy dzisiejszych cenach to niech sobie darują te prezenty bo będzie tylko rozczarowanie,słodycze można tylko za to kupić .W Tigerze to mały notesik za tyle kupisz i może czekoladę w Biedrze za 2 zeta dokupisz jak starczy.Niech lepiej do kina pójdą no chyba ,że ich drobuażdzki ucieszą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za 20 zł kupiłabym np śmieszny długopis, zakońzony pomponem czy jakąś postacią są teraz w carrefour za 5 zł, do tego jakaś pomadka ochrona typu Nivea truskawkowa(jakieś 8-9zł lub nawet w promocji rossman po 5-6), małego czekoladowego mikołajka(5zl). Jakby coś zostało to jakąś małą świąteczną pierdółkę typu aniołek, świeczka. Wszystko zapakowane w pudełeczko i przystrojone(to już można samemu zrobić;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jednak byl zajrzala do tego Tigera ,patrze na gazetke :skarpetki swiateczne za 8 zl ,skarbonka za 8 zl albo długopis smieszny za 6 zl zostaje 4 zl /6 zl na mikolaja z czekolady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

no-budżet ogólnie skromny :) obecnie za 20 zl to niewiele się zakupi..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie nie jest to wiele ale też nie popadajmy w przesadność to ma być drobny upominek właśnie, taki dla tradycji a największą radością ma być obdarowywanie...myśle, że takie 13latki powinny być już tego świadome...jeśli taki prezent miałbybyć okazją do drwin to myśle, że Miśka ma rację, że lepszebyloby mikołajkowe wyjście do kina...Za 20 zł nikt nie poszaleje, a im większa kwota tym większe rozczarowanie...Z drugiej str prezenty po 100 to wg mnie przesada chyba nie o to w tym chodzi...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak,dołóż jeszcze do tego torebkę prezentową i wyjdzie ponad 20 zł.No tak opakowanie można samemu zrobić,z gazety np. Nie ,nie chodzi o to żeby kupować prezenty za 100 zł ,chodzi o to żeby innym nie było przykro jak dostaną totalny sh*t bo innym nie będzie chciało się postarać a oni sami się postarali albo do prezentu pare zł dołożyli.Pamętam te klimaty ze swoich lat szkolnych i miło nie było.W późniejszych latach nikt już nie chciał brać w klasie w nich udziału.Lepiej niech pizzę do klasy dla wszystkich zamówią i zjedzą na godzinie wychowawczej,będzie milej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no wlasnie..sprawa problemowa..jak i gdzie kupic 'cos fajnego' za male pieniadze, zeby wszyscy byli zadowoleni..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie zależy od podejścia, od tego czy komuś chce sie pomyśleć i poszukać, ba nawet od tego kto kogo lubi i z kim się trzyma...ale to są dylematy nie zależne od kwoty bo i za 100zł można kupić badziewie. Co do opakowania...to ja bym już go nie liczyła(i tak kupuję papier, wstążki na święta) ale to też kwestia podejścia jak ktoś ma na to wylane to kupi czekoladę i zapakuje ją w gazetę ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
na FB jest fajna grupa zakupowa(transmisje) - za 15-25 zł można kupić fajne wody perfumowane w ładnych, ozdobnych butelkach. Właścicielka i kupujące chętnie doradzają co i jak, jakie zapachy dla nastolatków.
Ja właśnie czekam na moją 1 paczkę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Obecnie na topie są Zings... na allegro za w dobrej cenie. Kupujesz 2 paczki, do tego czekolada czy kinder jajko, pakujesz w woreczek z organzy ( na allego za 1.zl szt) i wychodzi pomoże 20 zl nawet. Przecież to Maja być symboliczne upominki a nie wypaśne prenezty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mama A. ale to dla 13latki ma być prezent. Zingsami to się przedszkolaki bawią raczej ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zings dla nastolatki? Mój 5 latek byłby zadowolony, szóstoklasistka chyba by wybuchła śmiechem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry