Widok

Modne suknie jednoczęściowe.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukając sukni ślubnej, chciałam mieć coś nie oklepanego jak gorset i spódnica. Zdecydowałam się na suknię jednoczęściową Demetrios Model 4195 kolor j. ecru z wstawkami coffee. To była trafna decyzja. Czułam się w niej świetnie. Pomimo długiego trenu, to po jego podpieńciu w żaden sposób nie przeszkadzał mi w zabawie weselnej. Gorąco polecam takie Suknie.
Posiadam ją do sprzedaży rozmiar 38 a dodatki oddam gratis .
Zainteresowanych prosze o kontakt ; szymanskam2@wp.pl

http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=10&osCsid=61c90b05ce1363076ea3d1f5c90d6cbf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie wszystkie sa bez ramiaczek. Moje ogolene wrazenie po obejsciu kilku salonow jest ze wiekszosc to byly spodnice z gorsetami a nie sukienki. Szkoda.
Ja kupilam jednoczesciowa z salonu Agnes. Niestety nie mam zdjecia. Sukienka jest lekka i mysle ze dobrze bedzie mi sie w niej tanczyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta ktora ja przmierzalam naprawde miala, ale moze doszyli w sklepie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jj-nie doczytalam do konca postu:) wracajac do sukni- zamierzasz ja sprzedac? odezwij sie na maila:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jj- kiedy masz slub? bo ja chcialabym odkupic wlasnie taka sincerity 3070:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halsi napisał(a):

> ta wklejona przez jj ma ramiaczka - odpinane

nie ma ramiączek, ale wcale nie musi mieć, bo bardzo dobrze się trzyma, już ją miałam na swoim ślubie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta wklejona przez jj ma ramiaczka - odpinane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do niektórych modeli mozna doszyć - ja tak zrobiłam w mojej sukni...chyba nawet wysyłałam Ci zdjęcia na maila. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koorcze tak sie zastanawiam, czemu zdecyana wiekszosc tych sukienek jest bez ramiaczek??
ja chce z ramiaczkami....

pozdrawiam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata81 napisał(a):

> mi też się podobaja jedoczęściowe, ale nie na mnie,
> wyglądam w nich jak grzeczna dziewczynka, wydają mi się za
> skromne,
> zdecydowanie wolę przpych w stylu farage-galaxy, czy
> belissima-grenada,

hehe wlasnie dlatego jej nie kupilam :P zdecydowalam sie na Farage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też się podobaja jedoczęściowe, ale nie na mnie,
wyglądam w nich jak grzeczna dziewczynka, wydają mi się za skromne,
zdecydowanie wolę przpych w stylu farage-galaxy, czy belissima-grenada,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no super jest!! tez ja mierzylam ale nie kupilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooooooo mierzyłam ją JEST BOSKA !!!!!!!!!!! pieknie się mieni :) ale jakoś do mnie nie pasowała :) ale na serio SUPER wybór :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wklejam swoją jednoczęściową suknię

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Też bardzo podobają mi się sukienki jednoczęściowe i taką też zamówiłam z kolekcji Demetrios.
Również nie należę do wysokich dziewczyn i uważam, że naprawdę ładnie wydłużają sylwetkę jednoczęściowe...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będe miała do sprzedania w lipcu :) sukienke Pronovias

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest Pronovias model Tamarit betiblue będzie taką miała do sprtzedania w lipcu :) przynajmniej tak napisała na górze ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UB z jakiej firmy jest sukienka, ze srodkowego zdjecia ktore wkleilas?
ta z deilkatnymi rekawkami??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Na jaki wzrost jest ta piękna suknia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mialam sukinke jednoczesciową i bylam bardzo zadowolona :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Damas bardzo mi się podobała, ale nigdy nie chciałam sznurowanego gorsetu i to zdecydowało, że odpadła. Dziekuję za komplementy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry