Widok

Moje dziecko wymiotuje. co zrobic??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
MOje dziecko 13mc wymiotuje dzis 2razy i raz w nocy. oprócz tego nic sie nie dzieje nie ma temperatury, jest usmiechnieta bawi sie tylko nagle podchodzi do mnie i sie spina i wymiotuje. i dalej odchodzi i jes wszzystko ok. O co chodzi?? co robic?? do lekarza jechcac?? dzis nie przyjmuje juz :-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja bym pojechała do lekarza, może to nic groźnego ale lepiej dmuchać na zimne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj synek tak mial 2 tyg temu i byla to lekka grypa zoladkowa doszla pozniej jeszcze goraczka. trzymaj dniete i obserwuj
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tak było jak mały miał rotawirusa, dwa dni byly właśnie takie a trzeciego zaczeło się juz na całego. Musisz być czujna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim dawaj pić często w małych ilościach najlepiej odgazowaną pepsi.Jeśli wymioty się powtórzą to do lekarza małe dziecko bardzo szybko się odwadnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to samo dotyczy mojego dziecka.w nocy wymioty i raz w dzien.a moja corka ma 2lata(za miesiąc będzie miała 2lata)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zastanawiajcie się długo tylko kupcie cole odgazuje ją i po małych łyczkach niech dziecko bierze co pół godziny dwa łyczki--nic tak tewelacyjnie nie działa jak cola-----i nie piszcie ze to nie zzdrowe bo to wszyscy wiemy ale nie ma wypis 10 litrów tylko pół litra w dzien albo nawet mniej --i bez obawy dziecko nie jest za male mojego malego lekarka tak kazala leczyc w wieku 8 mc do dzis ma sie dobrze a juz ma 5 lat a cola podzialala jak nic innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to może być początek rotawirusa- niedawno przechodziliśmy i lekarz na pogotowiu powiedział, ze teraz obserwuje się dwa etapy przebiegu choroby- I etap- w miarę łagodnie- następuje poprawa dwudniowa i potem pogorszenie, które trwa 3-4 dni. Zaopatrz się w orsalit- i niech malutka popija małymi łyczkami jak dziecko jest odwodnione to pije go bez problemu. Mam nadzieję, że to jednak nie rotawirus- uważaj też na nabiał, który wzmaga wymioty- ja mojego młodego- (9 miesięcy) przez 4 dni przetrzymałam bez mleka- dawałam orsalit, który pił całymi butelkami i obyło się bez szpitala- ale chwilami było bardzo ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co podawac jej teraz do jedzenia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko bylo na rotawirus szczepione.ja dalam mleko modyfikowane w malych ilosciach, a na obiad dam gotowany ryz z marchewka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
rotawirusa niestety nie da wyleczy sie w domku bez kroplowki wiec zapewne Wasze dzieci nie przechodza rotawirus tylko spokojniejsza odmianę grypy zołądkowej--do jedzenia podajemy mnóstwo marchwianki -czyli zupki z mega ilością marchwi-ryż -paluszki słone konieczsnie-flipsy -zero rosołu bo niektórym to do głowy przychodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to poki co zostajemy w domu i bedziemy obserwowac. oby to nic groznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojemu dziecku nie można podłączyć kroplówki- próbowano mu podać w szpitalu i z pewnych względów nie dało się tego zrobić- po godzinie w pokoju zabiegowym mały wrócił cały pokłuty z sinymi stopami- musieliśmy zrobić wszystko żeby udało się go wyprowadzić w domu i się udało- tak jak pisałam- pił butelkami orsalit, który jest doustną kroplówką i miał stwierdzonego rotawirusa- więc można wyleczyć w domu- poza tym, nawet jeżeli byśmy zostali w szpitalu to i tak pewnie dostawałby doustną kroplówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podawaj do jedzenia tylko gotowana marchew, ryż, kleik ryzowy, jakies flipsy, i duzo picia po troszkę czyli co chwile kilka lyzeczek wody (nie dawan teraz sokow). To moze być jelitówka, jak nie przejdzie to wybierz sie jednak do lekarza.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz jak wroci z pracy to kupi orsalit o ile jest bez recepty i bedziem dzialac.mam nadzieje ze wymioty juz mina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orsalit jest bez recepty- jeżeli dziecko gorzej się poczuje to lepiej żeby zobaczył je lekarz- zawsze to bezpieczniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córa zawsze wymiotowała jak miała zapalenie gardła.Tylko kilka razy wymioty,bez biegunki.........bez gorączki,ale zawsze dostała na to Biseptol:(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mój mały pzry rotawirusie mimo tego że pił litrami odwodnił się skala 10 a on 10 więc kroplówka w szpitalu postawiła go w kilka godzin na nogi :) a spokojniejsze jelitówki leczymy tylko colą flipsami marchwianką i ryżem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niewiem co jej było cały dzien juz nie zwymiotowala oprócz tego (raz w nocy i 2z rana). piła, troche mniej chciał jesc ale mleczko wypiła tyle co zawsze. i teraz juz usypiała i nagler krzyczy i znowu chlusneła :-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze zabkuje.moja cora oprocz tego z rana incydentu caly pozostaly dzien i noc nie wymiotowala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dawaj jej mleka jak wymiotuje to po mleku teraz wymiotowala
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nie wiem co jest ale Nadusia wczoraj i dziś zwymiotowała przed samym spaniem, cały dzień ok bawi się zero gorączki, a wieczorem w łóżeczku zwymiotowała. Wczoraj stwierdziłam,że może cos zjadła u babci ale dziś byłyśmy cały dzień w domu i znów to samo. Czy to moze byc rotawirus?
image


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedys jak moje dziecko z wymiotani trafilo do szpitalla to tam wlasnie kzano podawac mleko tylko w dawkach malych a czestych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może być rotawirus u nas w przedszkolu epidemia i dokładnie nasza mała wymiotowała całą noc od 20 do 8 rano ostatni raz bez gorączki dopajana była po łyżeczce i o 12 już zjadła sucharka potem ryż i przeszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paluszki słone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry