Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przepyszna pizza i bardzo miła obsługa:) wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o jakość pizzy serwowanej w w/w...
~młoda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Czekałem z oceną aż wypróbujemy kilka rodzajów dań - rybę, pastę i pizzę - no...
~kot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Pizza wątek zamknięty Bardzo smaczne i obsługa ok!
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

młoda - opinia wątek zamknięty Nigdy nie jadłam pizzy o tak dobrym spodzie. Myślałam że będę musiała czekać...
~młoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Smaczne ale... wątek zamknięty porcje malutkie, okrojone. Nie jestem pewna czy dziecko by się tym najadło,...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Wmiare okej wątek zamknięty Dnia 14 lutego bylem z dziewczyna na obiedzie i jesli chodzi o jedzenie to...
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Słabo wątek zamknięty Za czasów starego Monte byłam na jagnięcinie i było kiepsko. Teraz, po...
~Cleo
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Rodzinny klimat i pyszne jedzenie! wątek zamknięty Bardzo się cieszyłam, że na rodzinny obiad wybraliśmy Monte Verdi. Dzieci ze...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Prima sort! wątek zamknięty Resteuracja Monte od lat znajduje się na mojej liście gdyńskich lokali....
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Przereklamowane.... wątek zamknięty Byliśmy z mężem w weekend. Plus za obsługę i foteliki dla dzieci. Duży minus...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Świetna Pizzeria wątek zamknięty Odwiedziłem ten lokal 2 dni temu, wspaniała pizza przygotowana przez...
~Olaf
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Lubie Monte Verdi wątek zamknięty Zawsze jak jestej w Gdyni to stoluje sie w restauracji Monte. Z bardzo mila...
~Ela Rusin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Fajne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni! wątek zamknięty Szukaliśmy z przyjaciółmi fajnej knajpki gdzie moglibyśmy zjeść różnorodne...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Nastrojowa restauracja wątek zamknięty Do Monte trafiłem przypadkiem chciałem ze Świętojańskiej dojść do teatru....
~Borys
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

obsługa wątek zamknięty Witam jedzenie bardzo wyśmienite jestem bardzo często ze znajomymi w tygodniu...
~sok
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Niestety, ja jestem zawiedziony jakością potraw wątek zamknięty Skorzystałem z oferty restauracji włoskiej zamawiając wizytówkę kuchni...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

super!!!! wątek zamknięty byliśmy z narzeczonym już któryś raz i za każdym razem super!!!! moim hitem...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Nie jest źle wątek zamknięty Muszę przyznać, że restauracja jest bardzo przyjemna, urządzona w moich...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Przyjemnie! wątek zamknięty Byłam w tej restauracji pierwszy raz jakiś tydzień temu i jestem bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Polecam!! wątek zamknięty Restauracja bardzo klimatyczne, mega pyszne dania, mila obsługa - idealne...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

71

wątków

do góry