Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - ocena Z czystym sumieniem polecam to miejsce, czułam się zaopiekowana przez...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

zadowolony klient - ocena Profesjonalna kadra
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Ola - opinia wątek zamknięty Pełna opieka od bardzo szczegółowo przeprowadzonej diagnozy do dobrania...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, zaangażowanie i empatia Pani Agnieszki sprawiła, że czułam...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

KamF - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Agnieszkę. Na swojej terapeutycznej drodze...
~KamF
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Agnieszkę. Jest świetnym specjalistą, a do tego dobrym i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

klientka - opinia wątek zamknięty Nie polecam pani Agnieszki. Mimo chęci i prób znalezienia wspólnej...
~klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Świetna terapeutka wątek zamknięty Po opiniach widać, że Pani Agnieszka jest herszt babą która nie owija w...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Alicja K. - opinia wątek zamknięty Z panią Agnieszką pracujemy już sporo czasu w zakresie leczenia osobowości z...
~Alicja K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

Skuteczna i konkretna wątek zamknięty Miałam różne doświadczenia z psychologami, terapeutami i psychiatrami. Lanie...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Bardzo agresywna, wątek zamknięty Byliśmy u Pani Agnieszki z żoną. Pomijam tony testów i papierów bo to jeszcze...
~Qharon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Nie polecam wątek zamknięty Do pani psycholog trafiłam po drugim poronienia w kwietniu tego roku. Na...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Polecam psychologa wątek zamknięty Goraco polecam psychologa Agnieszke Gurzynska. Chodzilam na terapie do Pani i...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Brak szacunku dla pacjenta. wątek zamknięty Pani psycholog spóźnia się i przekłada wizyty.
~J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Niestety nie polecam wątek zamknięty Trafiłam do Pani Agnieszki Gurzyńskiej. Pani zaczęła od wypełnienia ankiety,...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zadziwiające metody stosuje ta Pani Psycholog. Na początek zadaje pytania...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Agnieszkę Gurzyńską! Korzystałam z terapii indywidualnej...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam Studio, zwłaszcza Panią A.Gurzyńską wątek zamknięty Do Pani Gizińskiej, a później Gurzyńskiej trafiłam po trzech terapiach, które...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Ocena pozytywna zasłużona dla Pani Agnieszki wątek zamknięty Witam Z reguły nie wystawiam opini lecz tym razem małe odstępstwo. Szukałam...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Pani Agnieszka Gurzyńska wątek zamknięty Chciałam serdecznie polecić panią Agnieszkę. Jej ogromna wiedza, intuicja,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry