Widok

Może ktoś szuka niani

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jeśli poszukuja Panstwo niani to jestem chętna na spotkanie i rozmowę.
Jestem mamą dwójki przedszkolaków. Do tej pory byłam na urlopie wychowawczym i cała swoją energię oddawałam dzieciom. Opieka nad maluchami nie jest mi obca. Chętnie podjęła bym się opieki nad maluchem, bądź nawet maluchami:). Od przyszłego tygodnia będę się również szkolić na opiekuna dzieci do lat 3, co poszerzy moją wiedzę. Bardzo lubię spacery, uważam, że prawie każdą pogoda jest dobra aby wyjść na powietrze. Z dzieciakami uwielbiamy także każdego rodzaju wycieczki. Kreatywne zabawy z dzieckiem to tez nie problem.
Jeśli chodzi o godziny pracy jestem dość elastyczna, mieszkam na Morenie
Pozdrawiam,
Marzena Aleksandrow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Szukam pracy na kilka godzin dziennie, niestety przy 2h będzie mi trudno znaleźć jeszcze do opieki innego maluszka.
Stawka jest zawsze do dogadania, w przedziale15-20zl za godzinę, zależy co będzie w zakresie obowiązków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka jest Pani stawka oraz czy jest Pani zainteresowana przychodzeniem na 2h ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry