Widok

Muzyka na weselu.

Kupię Temat dostępny też na forum:
Jakie zespoły polecacie?
Co bardziej Wam sie podoba DJ, czy orkiersta/ zespół.

Ja myślałam o zespole ale ciężko się zdecydować, macie jakieś propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bawiłam się ostatnio na 2 weselach z DJ'em i było słabo... co tu duzo mówic puszczanie płyty nie wystarcza, trzeba gości zabawic, pogadac... a DJ tego nie potrafi - oczywiście nie każdy.
Byłam u kumpeli na weselu z espołem - 3 młodych kolesi, którzy swietnie grali i też biorę ich na moje wesele!

moim zdaniem zespół - jest jeden taki dzień w życiu a DJ'ów masz na każdej imprezie... ja wybieram zespół-ale zaznaczam dobry zespół a nie jakiś tam grajek ledwo śpiewający :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prawda jest taka, że nawet dobry zespół nie zagra wszystkiego. Czyli np. pan śpiewajacy jak Krzysztof Krawczyk nigdy nie zaśpiewa głosem Edyty Górniak. Podobnie z instrumentalistami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
super dziękuję bardzo jestem tu od niedawna nie zdąrzyłam wszystkiego ogarnąc :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.zespolmagic.pl
Pozdrawiamy
Zespół Magic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
spoko, wystarczy wspisac zespół lub dj w wyszukiwarke i masz mase opinii
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
zdecydowanie dobry zespół :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podoba mi się ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zespół Ambit (cała Polska).
Zespół jest 4-5 osobowy w zależności od wymagań klienta. W skład zespołu wchodzą tacy muzycy jak wokalistka, saxofonista, gitarzysta-wokalista, klawiszowiec oraz wokalista.
Profesjonalny sprzęt muzyczny najwyższej klasy, niska cena.
Kontakt: ambitzespol@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (35 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (212 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

do góry