Johnny Washer

Myjnie ręczne i ekologiczne

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciek - opinia wątek zamknięty Auto po nawoskowaniu wygląda jak nowe!
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Polecam! wątek zamknięty Jest dokładnie tak jako powinno być. Usługa na wysokim poziomie
~Filip
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Fatalnie wątek zamknięty Do tej pory czuje niesmak na samą myśl o obsłudze,bardzo...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Odradzam wątek zamknięty Cena nie adekwatna do jakości usługi .Samochód niedomyty zamazana przednia...
~booo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Byłem na wielu myjniach i jeszcze nie byłem tak zadowolny felgi idealnie...
~Andrzej Gdansk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Miłe zaskoczenie. wątek zamknięty Całkiem przypadkowo trafiłem tutaj na myjnie, i bardzo miło się zaskoczyłem...
~xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Odradzam wątek zamknięty Odradzam korzystanie z usług tej firmy! Obsługa była opryskliwa,samochód był...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

SUPER wątek zamknięty Witam,naprawde warto wykonac tam usluge,samochodzik jak nowy.Profesjonalne...
~Janina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Auto fuszerka wątek zamknięty Zachęcona opiniami skorzystałam z kompleksowej usługi w tej myjni w Galerii...
~Vega
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Polecam myjnie JW wątek zamknięty Witam polecam myjnie JW wszystkim którzy chcą żeby ich auto slnilo. Chłopaki...
~Wojtek sokół
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Baaaardzo polecam! wątek zamknięty Dzien dobry,skorzystalam z uslug tej myjni przy okazji wizyty w kinie i...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Ola - opinia wątek zamknięty zaznaczę, że była to moja 2ga wizyta- po pierwszej zrobiłam sobie ponad rok...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Tomek - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej myjni po raz pierwszy i niestety po raz ostatni....
~Tomek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Witam,naprawde gorąco polecam tę myjnię,skorzystalem w ostatni weekend poraz...
~miras
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Zadowolony , ale mam uwagi ... wątek zamknięty Z myjni skorzystałem 11.12.2014 r . Uczciwie powiem , że moja ocena dotyczy...
~Jacek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

REWELACJA wątek zamknięty WITAM,TA MYJNIA TO CHYBA JEST NAJLEPSZA W CALYM GDANSKU.KORZYSTALEM WCZESNIEJ...
~JANUSZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Żenujące zakończenie... wątek zamknięty Korzystam z tej myjni po raz drugi i ostatni z cała pewnością, ostatnim razem...
~Monika
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

SUPER.REWELACJA!!! wątek zamknięty Witam,skorzystalam z uslug tej myjni w ubiegly weekend,i musze powiedziec ze...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Tragedia wątek zamknięty skorzystalem z uslug tej myjni po długiej przerwie i stwierdzam iz ta myjnia...
~dr Loyde
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

polecam:) wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy skorzystałam z usług myjni, zwykle samochód myje mój...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

42

wątków

do góry