Widok

NIESPODZIANKI na 50te urodziny Mamy :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nasza kochana Mamcia ma w lutym urodzinki...

Mam juz parę wizji w głowie, jak jej uprzyjemnić ten dzień, ale może Wy znacie coś równie fajnego? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem chyba oryginalna,mamusi kupiłam komplet garków,bo bardzo potrzebowała,a to była okazja,więc kupiłam i powiedziałam " z okazji 50 urodzin byś miała w czym gotować pyszne obiadki dla córusi (mnie) i zięcia" i dostała jeszcze perfumik i prawie się popłakała z radości. Napewno by się nie ucieszyła z jakiegoś SPA czy wizyty wizyty w salonie piękności. A jak twoja mamusia lubi kino,to może jakieś podwójne zaproszenie na 3 wybrane seanse byłyby dobrym pomysłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) fajnie Dorcik

Aha, przydadzą sie pomysły nie tylko na prezenty, ale tez na oganizację przyjęcia. Mąż ma urlop, ja też parę dni wolnego, więc z przyjemnością sie podejmę... Nasze wesele sami zorganizowaliśmy, więc wprawę mam, ale jakkiekolwiek Wasze sugestie mile widziane :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaproszenie na kolacje, ale przyjęcie - kolacja niepodzianka - trzeba by ją "wywabić" z domu i w tym czasie przygotować małe przyjęcie, wcześniej zaprosić znajomych, rodzinę:)no i jak wróci - niespodzianka!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wyprosulismy rodziców jak mieli 50 lecie slubu i przygotowalismy przyjecie niespodzianke


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fajny pomysł, ale Mama już teraz zaprasza znajomych i rodzinkę na imprezę, wiec tajemniczo się nie da :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze kupcie mase fajerwerków i wieczorkiem zaproscie ja przed domek i puścicie jej napewno sie ucieszy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooooo.... to ja się dzisiaj popytam,po ile są fajerwerki...
ale normalnie - MAGDA - GENIALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetny pomysł:)
Beatko możesz jeszcze upieć jakiś torcik - specjalny - dla mamy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Torciki to robię ładne :) np. w kształcie serduszka... hmm... Mama ma urodzinki 15go 02. My przyjedziemy 16go. Więc ja już z Gdańska przywiozę gotowy i sobie zjemy przed wielką imprezą :)
Jesteście wspaniałe!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coeszę sie ze pomysł ci sie podoba


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys dostałam kwiaty przysłane z kwiaciarni przez kuriera,robi wrazenie.... uwazm ze mama była by mile zaskoczona...a w srodku może jakis miły liscik dla mamy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Beatka zobaczysz, mama się baaardzo ucieszy:)
najbardziej z tego, że tego dnia będzie razem:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to na pewno :)
ale ja mam tak, że lubię robić niespodzianki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez lubie obdarowywac to przyjemniejwsze niz dostawanie
teraz mezowi robie prezet na urodzinki a oprócz tego chciałabym cos jescze mu zrobic w formie niespodzianki
upiekłabym ciasto w jakims fajnym kształcie ale nie potrafie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magda, ja wykrawam z biszkoptu jakis fajny kształt, przekładam potem warstwy kremami dr Oetkera, dżemikiem, na wierzchu ładnie dekoruję owocami i jakims napisem... Proste, ale jakie pyszne i proste do zrobienia !!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to nawet to skonce
wolalabym zeby ktos to zrobił


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi fajerwerkami do dobry pomysł, ale z tego co wiem to wcześniej gdzieś to trzeba zgłosić. Tylko niewiem gdzie :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do pozwolenia to się dowiem na miejscu w naszym Miastku :)

Magda, a kiedy dokładnie te urodzinki? Jeżeli byś chciała, to ja zrobię! mówię serio... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
28 stycznia ale chyba na 27 bym chciała nie wiem sama
e nie bede cie kłopotac
i nie zasmiecajmy twojego watku niunia


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry