Widok

Nadciśnienie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jutro mam wizytę u ginekologa jestem 22\23 tc a na poprzednej wizycie dostalam Dopegyt bo podobniez mam nadcisnienie tetnicze mam brac 2 razy dziennie a dzisiaj pokazało mi sie 169\106 to jest ranne mierzenie cisnienia.Będęmierzyła po poludniu cisnienie teraz nie wiem co mam robić czy wziasc dopegyt 3 razy dziennie czy poczekac do jutrzejszej wizyty u ginekooga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zadzwoniła do swojego lekarza i zapytała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym poczekala ze zwiekszeniem dawki do wizyty u ginekologa. Jak wyjdzie za wysokie, to odczekaj z 15 min i zmierz jeszcze raz. Na pewno kontrola cisnienia 3xdziennie to minimum, zapisuj rowniez wyniki. Nadcisnienie w polaczeniu z innymi objawami moze wskazywac na zatrucie ciazowe. Wiec jezeli zauwazylas inne niepokojace rzeczy to ppwiedz o tym na wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry