Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk - opinia wątek zamknięty Jestem zbulwersowany zachowaniem p. Na górskiego. Po przybyciu do naprawy (z...
~Henryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

polecam!!! wątek zamknięty Zleciłam naprawę zmywarki rodziców (pod ich nieobecność), w której tylko...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Super Serwis wątek zamknięty Zepsuła mi się kuchnia elektryczna, postanowiłem poszukać serwisu w...
~Stefan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Dramat wątek zamknięty Niestety ja nie rekomenduję tego "fachowca". We wrześniu Mariusz...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Polecam bardzo dobra Firma i miła obsługa Pomogli mi tyelefonicznie i działa wątek zamknięty Powiem tak , ja jestem z Bydgoszczy wieczorem nie mogłem znalezc Serwisu w...
~Mariusz Bydgoszcz Colbico
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2010

predzej sam bym to zrobil z pomoca A.Slodowego wątek zamknięty zadzwonilem w poniedzialek w sprawie lodowki, ktora przestala chlodzic. Pan...
~Michał P. - dzwonie do Pana z 4
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

OSTRZEGAM OSZUST wątek zamknięty OSZUST,TO GRZECZNIE POWIEDZIANE,PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH POSIADACZY SPRZĘTU...
~Grzegorz Gałysz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Jestem niepoprawną optymistką wątek zamknięty Tym razem Pan się nie sprawdził. Już kiedyś korzystałam z jego usług przy...
~Irena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Do uwagi wątek zamknięty Nie rozumiem dlaczego p.Ania się ze mną nie zgadza.Stwierdziłam fakt.Pan...
~W.K
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Anna - opinia wątek zamknięty Nie zgadzam się z poprzednię opinią!!! Firmę wybrałam za posrednictwem tej...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

10

wątków

do góry