Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SKANDAL! Jedna z dwoch najgorszych pizz jakie jadłem w życiu. wątek zamknięty Zacznijmy od tego - obsługa nie miła, a jakość pizzy po prostu skandaliczna....
~Mark Er
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Przeciętna pizza, ceny kosmiczne! wątek zamknięty Woda 0.25ml za 5zł, piwo 0,5l od 10zł, mała pizza średnio 25zł... Spory wybór...
~Łucja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

zadowolona rodzina wątek zamknięty Witam! Wraz z rodzina wybralismy sie na sobotni obiad. Szlismy spacerem przez...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

masakra cenowa i nic wspólnego z kuchnią włoską wątek zamknięty tragedia jeśli chodzi o ceny -drogo . Pizza jak w osiedlowym barze, zupa...
~anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

zmarnowane pieniądze! wątek zamknięty koszmarne miejsce. to była moja pierwsza i ostatnia wizyta, wstyd mi, że...
~aniaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ! wątek zamknięty Obsługa nawet "Dzień Dobry" nie umie powiedzieć. Menu dziwne np....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

beznadziejna wątek zamknięty nie dość, że długo trzeba czekać, aby ktokolwiek przyszedł i PRZYJĄŁ...
~cocon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

NIE! wątek zamknięty Nie polecam! Pizza nie przypomina niczym pizzy włoskiej, ciasto bardzo grube,...
~aga
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2012

Po raz pierwszy i ostatni wątek zamknięty Może gdybym przeczytała choć część tych opinii zastanowilabym się nad...
~Lidia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Gorsza jakość potraw wątek zamknięty Witam, byłam kilka razy na pizzy.Była wyśmienita. Jednakże ostatnią pizzę źle...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Źle nie było, ale . . . wątek zamknięty Generalnie źle nie było, ale wystrój wnętrza jak na pierwsze wrażenie to...
~Rozczarowany
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Zdecydowanie ceny za wysokie w stosunku co do jakości potraw.
~mwkk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Nigdy więcej ! wątek zamknięty Zaraz po nowym roku wybrałem się do owej pizzeri na noworoczną pizze. nie...
~Michał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Poszłam z chłopakiem z okazji Jego 21 urodzin do tej restauracji i nigdy tam...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Niesmacznie wątek zamknięty Krotko i na temat: Sosy do potraw z torebek albo słoiczków, no chyba ze ich...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Odradzam!!!! wątek zamknięty Kupiłem na Grouponie kupon do skorzystania z oferty tego przybytku; na...
~olekss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo drogo jak na pizzerie, a jakość słaba. 13 pln za piwo rozwodnione to...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

(..) wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu ktoś lub coś sprowokowało mnie do wystawienia opinii na...
~panda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Drogo i ponizej przecietnej wątek zamknięty Restauracja bardzo slabej jakosci. Przystawki w cenie i wielkosci dan...
~MDJ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Nie polecam wątek zamknięty Uważam, że jeśli kucharze nie znają się na kuchni włoskiej to powinni...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

57

wątków

do góry