Widok
Momencik, kto napisal że nie rozumie instrukcji składania mebli z ikea ? Dla mnie nie stanowią one problemu. Logiczny i konsekwentny od lat schemat sprawdza się. Nie kombinować po swojemu, zidentyfikować części że spisem I rysunkami, nie pomijać kolejności montażu. Nie wiem czy wiecie, ale te schematy montażu Ikei były sprawdzane co do ich logiki i czytelności, przez dzieci z przedszkoli.
Dobra,mam chwilkę przed składaniem kolejnej komody,i pobawimy się w g*wno burzę którą pan wszechwiedzący i najmądrzejszy w świecie rozpoczął.
Proszę mi podać ,gdzie napisałam że nie rozumiem instrukcji???Czytanie ze zrozumieniem zawiodło?Puknij się w swoje przemądrzałe czoło i poszukaj w słowniku znaczenia słowa "porównanie".Oczywiście że korzystałam z instrukcji,kartka po kartce,punkt po punkcie,bez własnych modyfikacji i meble stoją,nie rozpadły się,nawet szuflady lekko chodzą.Nudzisz się pan i czepiasz,lepiej poczytaj instrukcje ,ze zrozumieniem oczywiście ;-p
Proszę mi podać ,gdzie napisałam że nie rozumiem instrukcji???Czytanie ze zrozumieniem zawiodło?Puknij się w swoje przemądrzałe czoło i poszukaj w słowniku znaczenia słowa "porównanie".Oczywiście że korzystałam z instrukcji,kartka po kartce,punkt po punkcie,bez własnych modyfikacji i meble stoją,nie rozpadły się,nawet szuflady lekko chodzą.Nudzisz się pan i czepiasz,lepiej poczytaj instrukcje ,ze zrozumieniem oczywiście ;-p
Nie mam problemu z czytaniem nowych schematów z ikei ponieważ ich nie czytam. Do podcierania tyłka się nadają ale do niczego więcej.
Bardzo ceniłam sobie stare instrukcje bo były naprawdę jasne i zrozumiałe, tak że dziecko z przedszkola by sobie poradziło...
Jako fachowiec często spotykałam się z męskim szowinizmem, po wielu latach nie robi to na mnie wrażenia, raczej pozostawia niesmak
Bardzo ceniłam sobie stare instrukcje bo były naprawdę jasne i zrozumiałe, tak że dziecko z przedszkola by sobie poradziło...
Jako fachowiec często spotykałam się z męskim szowinizmem, po wielu latach nie robi to na mnie wrażenia, raczej pozostawia niesmak
Proste instrukcje Ikea : https://pikfe.files.wordpress.com/2010/03/large_481911116.jpg
https://vader.joemonster.org/upload/ziu/473785df96088a47262561948dd8472624.jpg
https://vader.joemonster.org/upload/ziu/473785df96088a47262561948dd8472624.jpg
Wszyscy to i ja :D .... jak chodzi o elektronarzędzia to tanie w miarę ok mają w lidlu (parkside chyba) , okazjonalnie nawet czasem są w promocji. Jak lecisz po taniości zwróć uwagę aby plastik z którego są zrobione nie był "gumowany" - 2-3 lata i zaczyna się kleić do łap , to dotyczy wszystkiego nie tylko elektronarzędzi.