Widok

Nashi Argan-stosował ktos do włosów?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
odzywki i szmapony?
Miał ktoś i stosował?
Są dość drogie, więc pytam o opinie.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nashi argan oil... ja uzywam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I jak efekt jest ?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godne polecenia, wlosy sa gładsze, bardziej lsniace i mam wrazenie ze sie wzmocnily
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mam i jest ok ale moim zdaniem kerastase jest wiele lepsze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mam właśnie Kerastase, ale chyba zbyt krótko uzywam,żeby stwierdzić czy ok.

Wstrzymam się z zakupem, aż zużyję te, co mam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roznica przede wszystkim w cenie....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za dozownik Kerastase dałam ok 200zł, Nashi wobec tego wydaje sie tańsze.
Ale czy lepsze?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie uzywam tego caly czas a efekt jest b. dobry, ja u przedstawiciela ktory sprowadza olejek arganowy z siedlec zaplacilam w promocji 53 zl a poza promocja kosztuje jakies 10 zl wiecej. Jak skonczy mi sie to na pewno zglosze sie po kolejna... Moim zdaniem warto i duzo osob ktorym go polecilam ma to samo zdanie ale to trzeba sie przekonac osobiscie. Polecam sprawdzic najpierw te mniejsze ilosci ktore sa po 5 ml wtedy nie bedzie sie zalowac.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Mam całą serię Nashi Argan szampon maska i olejek i jestem bardzooooo zadowolona ! świetny zapach, bardzo wydajne i super efekt polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem produktów z serii nashi argan po tańszych cenach to zapraszam na nr gg 4110192, adres mail miki1827@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tanszych tzn? jaki koszt? mam klika chetnych moich klientek na zakup olejku arganowego z nashi ale niechce za bardzo ich za kazdym razem wysylac do mojego przedstawiciela...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PROSZE napisac na maila lub gg podam ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
miki1827@buziaczek.pl lub gg 4110192 proszę pisać w związku z serią nashi argan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Jestem zainteresowana. Proszę podać ceny. Dziękuję. Anna Lesiak - Nowak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://www.lotusfitness.pl/rodzaje-odzywek-z-linii-milk-shake/ świetne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Nashi oil jest rewelacyjny !! Po wielu eksperymentach z innymi specyfikami ten jest niezastąpiony ! Jest trochę drogi ale moim zdaniem warto, po żadnym nie ma takich efektów, albo ciężki albo dziwne włosy, myślałam, że argan to argan . Jedyny który na mnie działa to tylko tej firmy
http://www.nashiargan.it/en/content/products
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
macie jakieś namiary gdzie można kupić w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/pages/Nashi-Argan-Landoll-Milano-Polska/161528190579705?ref=hl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny jak wy stosujecie ten olejek na wlosy? Ja wczoraj po umyciu wtarlam we wlosy, pewnie za duzo bo mam teraz bardzo tluste. Moze jakos go rozcienczyc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie stosuję jeszcze tego olejku ale mam taki zamiar spróbować, dlatego trochę czytam na ten temat i pierwsze słysze żeby wcierać olejek po umyciu. Raczej stosuje się to tak: co 3-4 dni natrzeć olejem włosy na ok 1 godzinę a potem spłukać i umyć 2 razy włosy naturalnym szamponem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie mozna dostac nashi argan w siedlcach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja stosuje kilka kropel na umyte wysuszone włosy szczególnie koncówki. Nigdy mi nie przetłuscil włosów. A Na umyte mokre nakładam maskę nashi z kilkoma kroplami olejku nashi argan potem spłukuje w całości. Tez nigdy nie miałam przetluszczonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
seria nashi argan będzie wkrótce dostępna na http://www.mydlodajnia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie jest dostępna nigdzie na internecie. Ja kupiłam u swojego fryzjera w Krakowie. Ale na fb nashi są wskazane lokalizacje gdzie można nabyć nashi argan, choć jest ich bardzo mało niestety. Dla mnie produkt rewelacyjny a mam trudne włosy. . Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja używam, moje włosy są już w duzo lepszej kondycji. Nie wspomnę o olejku, jest boski. Nakładasz dosyć dużo nawet na całość, a on się i tak wchłonie, zostawi włosy piękne, miękkie i pachnące. Też cena mnie nie przekonywała, ale teraz nie chce nic innego. Butelka szamponu i odżywki, które kupiłam jakoś w maju mam nadal, a stracone jest dopiero 1/4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry