Z całego serca dziękuję Państwu za zorganizowanie pogrzebu oraz pomoc przy wszystkich formalnościach. Cały personel to serdeczni i życzliwi ludzie. Pani Marzenka to bardzo empatyczna osoba z wielkim sercem dała nam światełko nadziei w tych trudnych chwilach.