Natalia - ocena
~Natalia
31.175.38.*
(6 dni temu) 17 czerwca 2026 o 06:10
Z całego serca dziękuję Państwu za zorganizowanie pogrzebu oraz pomoc przy wszystkich formalnościach. Cały personel to serdeczni i życzliwi ludzie. Pani Marzenka to bardzo empatyczna osoba z wielkim sercem dała nam światełko nadziei w tych trudnych chwilach.
0
0