Widok

Nick

Skoro mówisz , a raczej piszesz antagonizmy to może oznaczać tylko jedno....pochodzisz ze stolicy naszego kraju raju:))).Pomieszkasz tu dłużej to przywykniesz do wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CHCIAŁEM...

...SKROMNIE POWIEDZIEĆ, ŻE - CENTRUM KOMIKSU -KTÓRE MA POWSTAC W GDAŃSKU-SUCHANINIE W JEDNEJ Z BIBLIOTEK TO MOJA INICJATYWA, POMYSŁ KTÓRY WYSŁAŁEM W 2002r., A KTÓRY TERAZ PRZYWŁASZCZYŁA SOBIE JAKO SWÓJ, NIEJAKA PANI Kacprzyk z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

Droga paniusiu, w zanadrzu posiadam jeszcze jeden pomysł uatrakcyjniający W.B.P. (Otwarcia pewnej Ambasady), ale tak szybko sie pani o nim nie dowie. NI-c***A !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ćmo Barowa

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA TERMIN ( Tylko że ja, Ćmo, w trakcie rozmowy drastycznie przerywam, wiem że tego nie lubisz, więc lojalnie ostrzegam - musi być moje na wieżhu i kuniec!).

CZY WIDZIAŁAŚ MOŻE FILM "Efekt motyla"?
JEDEN Z TYCH FILMÓW KTÓRE OGLĄDA SIĘ NA SKRAWKU FOTELA (Jak to mówił ś.p.Kałżyński). POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STWORZE (już jestem)

ZMIENIAM TEMAT, NIE GŁUPIA Z CIEBIE DZIEWCZYNA, WIEC POWIEDZ MI (Bo jestem ciekaw twojego zdania) SKĄD TYLE NIENAWISCI DO ŻYDÓW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wisniówka mniamusna musi...

gdy babcia potrzebuje , "czerwony kapturek" pracuje....:)
niektórym zazdroscić mozna tak wspanialego trunku...a co do braku samotnosci "ćmy barowej", hmm wystarczy wsłuchać sie w słowa p.Michała "wstań powiedz...." hehehe
no i gorąco pozdrawiam "czerwonego kapturka" :)))
a i kotek z żarełka zapewne zadowolony.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

he he...

są i babelki...
robi się wesoło...
nie witam tego roku sama...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to wypowiadam się...

wszyscy, kurcze pioro, motyla noga, leczą kaca po dzisiejszej nocy...a ja właśnie wracam po dwunastu godzinach pracy...ale mam kilka browarków w plecaku, własnej roboty winko w gąsiorku i rownież własnej roboty wisnióweczkę. no i dwa dni wolnego.
więc...szczęśliwego nowego roku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja

Popieram apel koleżaniki, zeby autobusy s byy przegubowe, sama jezdze z Sopotu do Gdyni, znales miejsce w drodze powrotnej to klopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:D

Znowu pierwsza w Nowym Roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astrin

buraku jeden! to ja sie tu szpanie znajomoscia osoby twej miszczowskiej, a Ty mi tak?!? pożegnaj sie z biedronkowymi pierogami :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do dziewczyn

Uwaga Uwaga Wszystkie dziewczyny które jutro Będziecie na targu węglowym w nocy na zabawie poproszcie swoich chłopców żeby was wzieli na barana a jak będziecie .. Barzdo was oto proszę pozdrawiam Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czerwony....

już dzisiaj wiem ze złe/niedobre dziki nie zjadły "czerwonego kapturka"...widziałem go :)... kotek zadowolony z jedzonka...
kiedy "czerwony kapturek" odwiedzi te strony zawsze pozdrowimy kapturka z mojej strony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..

a krowa na to: to tu już nie mozna umyć wymion???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C B

Zyczenia WesolychSwiat, prawdziwych asfaltowych Drog na tle dzikich skal i blekitnego nieba a u stop lazurowych wod.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukać=znaleźć :)))

mam nadzieje że dziki nie zjadły o poranku "czerwonego kapturka", miejszy hooker wygodniejszy, ławeczka mokra, poranek samotny ze wspomnieniami .................................
pozdrawiam "czerwonego kapturka"
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cichy i Fate

Do towarzysza Cichego: Kłaniam się nisko w podzięce za zaproszenie Twe, aczkolwiek przy tym kłanianiu kręgosłup nieco nadwyrężyłem sobie i nie bardzo mogę się odgiąć, a co za tym idzie w stanie pisać na forum nie jestem. Co prawda odwróciłem się na plecy i stukam palcami od stóp w klawiaturę, jednak myszki nimi obsługiwać nie potrafię, więc na forum nie przejdę.
Do towarzyszki Fate: przypomnieć sobie nie mogę, kiedy Cię upoważniłem do zapraszania kogokolwiek na cokolwiek w moim imieniu:) No ale cóż skoro już popełniłaś ten błąd będziesz musiała za niego zapłacić. Strzeż się jeży! Chyba że chcesz skończyć jak ten samochód w pralce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adas (adaś?)

może coś z tymi męskimi domenami jest...bo ja już od kilku lat często ubieram skórzane spodnie...no i w końcu przesiadłam sie z tyłu do przodu.i juz chyba nie potrafię bez tego żyć.i obiecałam sobie, że najpierw prawko, a potem cała droga moja, a teraz nie ma to dla mnie znaczenia, bo...no bo to jest inny wymiar życia.
tyle, że mi jest łatwiej niż innym, ponieważ 90% mojego środowiska to motocykliści.i w pracy potwornie się męczę z babeczkami gadającymi o fryzjerze, dzieciach i ciuchach, a odpoczywam przeglądając dizmara i paplając(he he) z kumplami o moto.
ale to nie zmienia faktu, że zrobiłam dziś ze 200 kruchych ciasteczek i bigos na swięta.
z kobiecym pozdrowieniem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Shaigan A.

zapraszam.ale faktycznie jak się ociepli.
zgadamy sie jakoś.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda

krótko i na temat:
jak musisz się spotkać(jeśli to było do mnie), to jutro-w srode-o godz. 19.36 wracając z pracy, wysiadam z autobusu 199 na przystanku koło manhattanu we wrzeszczu.czekać długo nie będę...powiedzmy czas spalenia papierosa.poznasz mnie po czerwonej czapce z daszkiem i czerwono-czarnym plecaku.
lojalnie uprzedzam:jestem stara i cyniczna, a po tyrze lekko zamulona.empatia:śladowe ilości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenie

Boski i wspaniały Astrin - napisz cos dla i na forum Towarzyskie .Z mila checia podysutujemy o tym co pisales !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry