Widok

Nick

Skoro mówisz , a raczej piszesz antagonizmy to może oznaczać tylko jedno....pochodzisz ze stolicy naszego kraju raju:))).Pomieszkasz tu dłużej to przywykniesz do wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eskol

gratulauje tej inicjatywy!
pol zartem pol serio ale to polski koloryt i artykol eksportowy.
o ile ciekawsze bylyby rajdy rally na polskich drogach1
teraz tylko pedza na leb na szyje i udaja ze to taaaki wyczyn.
dlaczego nie zaprosic serie rally do kraju o najciekawszej nawierzchni ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jo!

wybaczcie ale krytyki nie przyjmuje bo jak i eskol po prostu mam racje.
pozatym wierze bezgranicznie ze to dobre pomysly.
na wiare nie ma sily.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Icha

A te spotkania pod pomnikiem... jak wspomnę pełen zdziwienia okrzyk w moją stronę: "To ty jesteś kobietą?!", to tak jakoś...
czasem tego mi strasznie brak...
oj strasznie...
Pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda

ja noszę spodnie ze skóry, ale tylko w jednej konkretnej sytuacji. to znaczy wtedy, gdy podróżuję motocyklem.w innych okolicznościach uważam noszenie w/w spodni za niepotrzebne wieśniactwo.
...ale to pewno kwestia gustu czy jakichśtam niezindentyfikowanych dla mnie upodobań...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ważne

Chciałabym się s tobą się spotkać to dla mnie bardzo ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

barowa

ciesze sie ze mam podobne wrazenie. trafne spostrzezenie co do niezidentyfikowanych upodoban.
teoria mowi ze u kobiet n/w spodnie sa mniej lub wiecej swiadomym manifestem popedow ku meskim domenom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ABW przeciwko Klaudiuszowi Wesołkowi

Rozprawa w sprawie ABW przeciwko Klaudiuszowi Wesołkowi w Sądzie Rejonowym w Gdańsku (sygn. akt XVIII W 1291/04) zostala odwołana z powodu choroby SSR G. Kamińskiej. Nie wyznaczono nowego terminu z powodu potrzeby dokonania dodatkowych czynności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BO

...dla niezorientowanych, spotkania niedzielne nadal są. Zimą niedobitki Gratki wychodzą stamtąd ok wpół do herbaciarni przy Św. Mikołaju ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kościerzyna

UWaga jak ktoś jest s koscierzyny to kościerzyna rządzi kościerzyna górą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gratki

Dziś przypomniało mi się , że ktoś (nie , nie ja) kiedyś, kilka lat temu zaczął stronę o Gratce. O dziwo szkielet tamtego projektu wciąż istnieje w sieci. Zamarźnięty szkielet, kilkaset miniaturek zdjęć z przełomu wieków, księga gości, chore teksty Lennonki...
Np. ten z pierwszego dnia wiosny 2001 o topieniu M.. nabiera dziś jakby nieco innego znaczenia. ;)
Małe pozdrowienia dla małej Leen - i o dwa dni spóźnione życzenia urodzinowe. Życzę Ci nowych chorych pomysłów, dużego pomieszczenia na zgromadzone informacjie i kilku innych rzeczy, rzeczy, rzeczy...
Rzekł kupon, powtórzyło za nim echo i znikło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IIIiiiChchaaaa

:)
:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

martus

co sie stalo z hp?nawet by mie sie tu pisac nie chcialo pisac gdyby nie Ty:)to tak dol>nikt nas dobrymi duszami nie nazywa....i wogole to tatra jest dobra...dol z tym wszystkim..i gdzie jest blutp?biedny gołab co go asia na polke przerobila...no coz bywa, a nie?aj law ju jak nikogo ...do zobaczenia we wtorek...w gdansku w koncu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla Fate

„Pada deszcz” powiedziała babcia cioci, nim poszła zaparzyć kakao, ale jakie to ma znaczenie dla losów współczesnych cywilizacji? Niemal tak błahe jak truskawkowe drzewa w cienistych dolinach bezistnienia. Klucze bywają złośliwe, ale kiedy zaczynają opanowywać Twoje życie musisz się zastanowić, czy pielenie kartofli to ta rzecz, którą chcesz w życiu robić najbardziej? Czasami zastanawiam się, czemu do cholery, to pieprzone okno nie chce się domknąć i dochodzę do wniosku, że ktoś powinien w końcu zająć się wszystkimi tymi różowymi kotkami tańczącymi na drodze dla pieniędzy, bo to nieludzkie by traktować je jak niemieckie sokowirówki z napędem elektrycznym na cztery koła. „Czemuż, ach czemuż muzo omijasz mnie z daleka?” powiedział Miszcz Astrin siedząc nad kolejnym ze swoich beznadziejnych opowiadań, „bo chcę” odpowiedział mu głos w radio, „bo salonowe myszki łańcuchowe mają za krótkie łapki” dodała jego lampka z uporem wpatrująca się na blizny po ostatniej próbie myślenia na jego czole. I znów matka noc otula mnie do snu, pogrążając mnie w odmętach bezczucia i bezwiary pomyślała moja jak zwykle analitycznie rozumująca szara komórka, odchodząc w niebyt po mieszance metanolu z sokiem wiśniowym, którą mamusia karmiła mnie na kolację. Obejrzałem dziś po raz kolejny popołudniowy wschód słońca, nad kominami kotłowni miejskiej w Krośniewicach i doszedłem do wniosku, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ale czemu do niego doszedłem? Tego nie dowie się nikt kto nie doświadczył straty bliskiej sobie wiewiórki szorstkowłosej, a że ja tego nie doświadczyłem więc... nie wiem, znów nie potrafię nadążyć za swoimi myślami, może to przez to, że w dzieciństwie rodzice powtarzali mi bym się nie bawił małymi przedmiotami, bo mogą mi w uchu utknąć i trzeba będzie prasować to ciasto, aż się guziki od marynarki pourywają. „Ach te kobiety, cóż one robią z człowiekiem? Czemu ten telewizor źle odbiera? Dlaczego sprawia im satysfakcję niszczenie naszego życia? Po co ptakom rowki na dziobach? Czy ktoś kiedyś zrozumie niewiastę? I dlaczego do cholery ciągle się świeci to przeklęte światło?” tyle pytań, a odpowiedź taka prosta: Komputery ułatwiają ludziom życie, ale mogą doprowadzić do krachu na światowych giełdach, z powodu przeciążenia składników indukcji elektromegnetycznej wstecznej, dlatego ludzi piszących takie teksty powinno się trzymać w klatce pod nadzorem sztabu specjalistów do spraw rezonansu fal mózgowych. „Myślę więc jestem” powiedział dziś mój długopis, po długim sporze doszliśmy do wniosku, że to nie ma sensu....... nie ma sensu..... nic nie ma sensu.... albo nie....wszystko nie ma sensu..... bo czymże jest sens, jeśli używam go bez sensu, a bezsensem jest twierdzenie: „nic nie ma sensu” Trudno upilnować potok myśli, który dąży do zalania kart papieru bzdurami, gdyż prąd w nim porywisty, a brzeg nieuregulowany i dlatego nigdy nie pojadę na wycieczkę nad morze w towarzystwie nieusystematyzowanej, samonaprowadzającej rakiety tenisowej, gdyż MAM TEGO DOŚĆ!!! NIE! NIE! NIE! Nie będę więcej jadł tego sernika!! Nie babciu! Ja rozumiem, że Ty chcesz mojego dobra, ale nie potrafię zrozumieć czemu do cholery ten dywan jest taki puszysty!!! Żegnaj więc gdyż rozstaw kół twego wózka nie pasuje to norm europejskich, do zobaczenia w nowym, bardziej różowym zapleczu kolejnego z licznych sklepów mięsnych...”Żegnaj” jak powiedział trampek do odchodzącej podeszwy... „Do zobaczenia” jak powiedział Adam S. Skazany na 6 lat więzienia za uduszenie teściowej nicią dentystyczną. „Czas kończyć” to mówię ja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żółty Kuponie:)))

pamiętam tą stronę...szkoda, że pomysł rozpłynął się w mgle gratkowego zapomnienia.
zdjęcia istnieją i co ciekawsze Kiszczakowe notesy wciąż zasiedlają półkę w jego pokoju...a notesy Pułkownika są kopalnią gratkowej historii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astrin

Ten kawałek tekstu był uroczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stworku

jakoze Astrin z tego samego komputera co ja pisze pozwole sobie zaprosic na www.opowiadania.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STWOREK

DAM CI SWÓJ "ZNAK ŻYCIA" , STWORZE, ALE DOPIERO PO OSIEMDZIESIĄDCE, WTEDY BEDZIESZ MOGŁA POWIESIĆ GO SOBIE NA SZYJI (Na rzemyku) I STOSOWAC JAKO AMULET (Chroniący od złych duchów). :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ĆMO BAROWA

TO MOŻE GDY SIĘ OCIEPLI POMOGĘ CI ROZPALIĆ KILKA DREWIENEK W OLIWSKIM LESIE I WYPIĆ PIWO (Jak nie będziesz już mogła - w co nie wierzę). ALE PRZYTULAĆ HASIORÓW I GRENLANDÓW NIE ZAMIERZAM (Nawet zaprzyjażnionych).

W HYDE PABIE BYLEM TYLKO RAZ I NAWET PAULUSA WIDZIAŁEM (Kurde - szok!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Shaigan

Jasne, bedzie wtedy bardziej pomarszczony niz mandragora ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenie

Boski i wspaniały Astrin - napisz cos dla i na forum Towarzyskie .Z mila checia podysutujemy o tym co pisales !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry