Widok

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo biore je dla uregulowania cyklu. Niestety nie mam ochoty na seks... Jest to najlepszy sposób na antykoncepcję z jednego powodu... Po prostu mi się p nich nie chce. I co mam robić? Maż się denerwuję, ja również. Moze są jakieś suplementy na polepszenie ochoty>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To hormony więc nie jest dziwne, że zaburzają popęd. Zmień antykoncepcje na taką z mniejszą ilością hormonów lub w ogóle na mechaniczna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez tak mialam i zrezygnowalam z tabletek. Jest cos na apetyt ale czy dziala to nie wiem. Zapytaj w aptece. Slyszalam ze tabletki takie jak stimea czy libido therapy mogą pomóc ale sama ich nie bralam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze tez byc ze masz zle dobrane tabletki i jak zmienisz na inne to nie bedzie problemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, ja nie miałam nigdy tego problemu i to niezależnie od tabletek, wcześniej brałam te starej generacji i było ok a teraz mam vines o też jest ok ale oczywiście powinnaś próbować też innych tabletek bo każda z nas jest inna i inaczej je toleruje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanów się nad zmianą tabletek np na ring dopochwowy, po tabletkach tyłam, libido zero, zmieniłam na ring i po pierwsze żadnych skutków ubocznych, po drugie nie trzeba pamiętać codziennie, tylko raz na 3 tyg, jest praktycznie niewyczuwalny, nie ma ryzyka, że jak np zwymiotujesz, to skuteczność spada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi się równiez nie chciało. Po jednych tabletkach, potem zmieniłam na drugie, trzecie i każde powodowały u mnie takie działanie. poza tym jestem pewna,ze nie chcę już więcej dzieci ( mam 2 i wystarczy) tak wiec tabletki są dla mnie najwygodniejsze Stosując prezerwatywy za bardzo się stresowałam tym,że jednak będzie jakie ryzyko ciąży Autorko od jakiego czasu biorę LIbido Therapy. Przetestowałam kilka środków na wspomaganie ochoty i te są najlepsze. jeszcze niezłe były Harmonella ale libido therapy mają lepsze działanie. Są to tabletki osłonowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weźcie sie tutaj nie nabijajcie bo sama również mam ten problem :P Z tymże tabletek osłonowych przy antykoncepcji jeszcze nie stosowałam bo opinie są różne. Niektóre dziewczyny na forach piszą,że im pomogly ale niektóre,że nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczytaj sobie o libido therapy - właśnie te obecnie przyjmuje i ogólnie powiem Ci,że fajne ! Tylko trzeba brać je regularnie bo jak nie bierze sie regularnie to nie ma takiego efektu. Zamawiałam przez internet, nie wiem czy jest w aptekach stacjonarnych...Musiałabyś poszukac bo naprawdę się nie orientuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Seks jest ważny w związku. Rozumiem twojego męża. Na pewno dobry seksuolog, terapia może tez z psychologiem. Może się okazać, że po prostu nie lubisz seksu i tyle. Jednak w tedy będziesz musiała przyjąć na klatę, że mąż może odejść. Z kolei może się okazać, że masz problemy na podłożu psychicznym, dobry seksuolog/terapeuta pomogą ci znaleźć przyczynę problemu i znaleźć rozwiązanie.

Może problem tutaj leży jeśli chodzi o nastrój? Pomocne moga być takie ebooki erotyczne. Dzięki nim będziesz mogła znacznie lepiej się nastroić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest częsty objaw przy antykoncepcji hormonalnej. Praktycznie wszystkie z moich partnerek w okolicy 3 miesiąca od rozpoczęcia przyjmowania hormonów miały znacznie zmniejszone libido. Po odstawieniu tabletek libido też nie wracało do normalnego poziomu. Zazwyczaj trwało to od 2 do 3 miesięcy.
W niektórych przypadkach pomagała zmiana tabletek na inne. Niestety inne często powodowały inne skutki uboczne, jak np. zwiększony poziom magazynowania wody w skórze, przez co partnerki miały wrażenie, że przytyły.
Niestety, ale w tym przypadku trzeba mieć świadomość, że przyjmowanie hormonów ma skutki uboczne i się z nimi pogodzić lub nie przyjmować tabletek antykoncepcyjnych.
Oczywiście obie strony związku powinny być świadome tych niedogodności, otwarcie o nich rozmawiać i iść na ustalone przez siebie kompromisy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie osobiście zmiana tabletek anty nic nie dała a zmieniałam je kilka razy. Po prostu przy każdych obniżało mi się libido i nie miało znaczenia jakei tabletki akurat przyjmowałam. Pomogły za to tabletki na wieksze libido. Nie wierzłam w coś takiego ale okazało się, że warto było spróbowac. Brałam libido therapy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kojarzę te tabletki. Ostatnio wspominała mi o nich pani ginekolog, do której obecnie chodzę ale jakoś nie mogę się przekonać do czegoś takiego. Przecież nastrój jest generowany przez hormony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niekoniecznie. Liczy się również niedobór witamin i mikroelementów. Poza tym z tego co wiem to tabletki zawierają również pewne roślinne składniki, które mogą zastąpić kobiece hormony ( przynajmniej w pewnym stopniu). Tyle wiem, że mi pomogly female intensity bardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi tabletki antykoncepcyjne nie pomogły w seksie. Jasne,że mogliśmy się bzykać bez gumek ale co z tego jak nie odczuwałam seksu Musialam potem brać tabletki na większe libido i to dopiero mi pomogło ?

Co do urozmaicenia seksu to polecam sex elixir czyli słynną hiszpańska muchę. Nie wierzyłam na poczatku z czasem uwierzyłam jak facet mój kupił coś takiego na naszą rocznicę. Postanowiliśmy spróbować skoro już jest kupione ? No i co? Ano odczuwałam największa ochotę na seks od bardzo dawna ale początkowo zrzucałam to na karb tego,że po prostu wzieła mnie atmosfera i dlatego chcialo mi sie bzykać ? Ale nie, potem wypróbowalismy wiele razy i tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałam sobie zamówić ale wcześniej próbowała inne kropelki i na mnie nie działały .Tak wiec nie wiem czy ta hiszpańska mucha na mnie zadziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem co wczesniej brałaś ale potem poczytałam sobie o tym w sieci i niestety ale jest wiele podróbek.Ta którą kupił mąż tania nie była ale jest to oryginalna hiszpańska mucha. Co w sumie widać po cenie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie kupowałaś? W sklepie czy na allegro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry