Widok

Nowa w Gdyni-szukam przedszkola!!!!:)

Witam właśnie przeprowadziliśmy sie z mężem i z synkiem ze Szczecina do Gdyni i okazało sie na miejscu ze przywiezlismy ze sobą jeszcze 4 osobę ;) tak więc w czerwcu będzie nowy gdynianin ;) a międzyczasie szukam pilnie przedszkola dla mojego 3-latka i proszę o pomoc bo wogole Gdyni nie znam i nie wiem nawet w która stronę sie wybrać ;/ mieszkamy w śródmieściu przy ul.swietojanskiej przedszkole może być prywatne najlepiej w okolicy ale dojazd tez nie będzie problemem byle nie bardzo daleko ale proszę o informacje rownież o dobrych publicznych przedszkolach to postaram sie juz synka na przyszły rok zapisać ;) z góry dziękuje za info ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam nową Gdyniankę :)

niestety nie znam przedszkoli w centrum Gdyni ale mogę Ci polecić te które jest obok mnie
mali odkrywcy na wejherowskiej. od świętojańskiej to jakieś 20 minut drogi samochodem - bo jedziesz przez morską a tam niestety często są korki.
życze powodzenia w aklimatyzacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
baskasl jak ma na imie Twoje dziecko
witamy w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania a dlaczego pytasz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam na Witominie "Akademię Przedszkolaka"
moja koleznka córkę wozi ze Starowiejskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W centrum Gdyni sa 4 panstwowe przedszkola i jedno prywatne. To prywatne jest dobre, ale cos ok. 1200zl/miesiecznie. Takze sporo.
Panstwowe, zaraz obok to przedszkole nr 52, poniewaz tam chodzil moj synek to odradzam. Zreszta (nie wiem czemu) tam sa takie tlumy, ze ciezko sie dostac). Na Wladyslawa IV sa 2, jedno jest ok, a drugie podobno zle. Ale za nic nie przypomne sobie, ktore. Musialabys poszukac w Google. Na dole Swietojanskiej, no moze blizej Hali Targowej jest przedszkole z dobrymi opiniami. I jeszcze zapomnialam o tym, ktore mam najblizej ;) , katolickim. Tez ciezko sie dostac, chyba ze jestes z moj parafii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witamy w gdyni!
niestety z opinią o przedszkolu nr 16 czyli tego przy hali targowej sie nie zgadzam.jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się z pracą innych przedszkoli to może dla niego jest ok.moje dziecko chodziło do innego przedszkola a teraz niestety tu i uważam to za porażkę,może zależy dużo od pań w grupach dużo by pisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bo moje tam chodzilo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie ma dobrych przedszkoli w śródmieściu? To moze coś dalej?juz wole małego dowozic byle przedszkole było fajne....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katolickie jest dobre, tylko nie wiem, czy jestes z naszej parafii :) .
Jedno z tych na Wladyslawa IV tez jest ok, ale nie pamietam, ktore, na pewno znajdziesz info jak poszukasz w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem z parafii-przedszkole to widzę z okna więc byłoby idealnie ale słyszałam ze właśnie cieżko sie tam dostać a juz pewnie bardzo trudno jak nie jestem ani z Gdyni ani z parafii ;/ to jest przedszkole publiczne czy prywatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Postanowilam przerwać milczenie na temat tego punktu bo szkoda mi tych dzieci :( Ten punkt nie jest godny polecenia,mialam tam praktyki i widzialam co sie tam dzieje,naprawde nigdy nie poslalabym swojego dziecka do tego przedszkola, wierzcie mi ze dobrze nie jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o ktorym piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę ze koleżanka juz w drugim poście wypowiada sie na temat przedszkola w którym miała praktyki i gdzie podobno dzieją sie straszne rzeczy- bardzo proszę o nazwę tego przedszkola i z ciekawości proszę tez o informacje co tam sie takiego dzieje bo myśle ze nie powinno sie takich rzeczy poprostu odpuszczac !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=301429&c=1&k=16&hl=7631156#op7631156
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra jak słyszę takie rzeczy to najchętniej bym została z dzieckiem w domu ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze na biskupa dominika jest przedszkole
http://www.przedszkole9gdynia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6
a te o których pisze white rabitt to m.in
http://www.przymierzezdzieckiem.pl/
http://www.ps16gdynia.pl/kontakt.htm
http://www.pnmp-gdynia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądam sobie właśnie przedszkole przymierze z dzieckiem wyglada super i bardzo blisko ale 1100 zł miesięcznie + 1100 wpisowego + 10 zł dziennie posiłki trochę mnie dziwi ;) co takiego moze być w przedszkolu żeby czynsz wynosił 1100zl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam i polecam Akademię Przedszkolaka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie jest, na pewno zadnych akcji strasznych tam nie ma, ale znam tylko jedno dziecko, ktore tam chodzilo. Nie za bardzo lubil przedszkole, nie wiem czy to kwestia przedszkola, czy chlopaka, ktory do grzecznych nie nalezy i moze po prostu ktos mu zwracal uwage. Trudno mi powiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0