Widok

Nowa w Gdyni-szukam przedszkola!!!!:)

Witam właśnie przeprowadziliśmy sie z mężem i z synkiem ze Szczecina do Gdyni i okazało sie na miejscu ze przywiezlismy ze sobą jeszcze 4 osobę ;) tak więc w czerwcu będzie nowy gdynianin ;) a międzyczasie szukam pilnie przedszkola dla mojego 3-latka i proszę o pomoc bo wogole Gdyni nie znam i nie wiem nawet w która stronę sie wybrać ;/ mieszkamy w śródmieściu przy ul.swietojanskiej przedszkole może być prywatne najlepiej w okolicy ale dojazd tez nie będzie problemem byle nie bardzo daleko ale proszę o informacje rownież o dobrych publicznych przedszkolach to postaram sie juz synka na przyszły rok zapisać ;) z góry dziękuje za info ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę zaproponować ci przedszkole gdynia http://pegaz.la/przedszkola-terapeutyczne/bezplatne-przedszkole-terapeutyczne-gdynia/ . Moja córka tutaj uczęszcza i szczerze mówiąc bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru. Ma zapewnioną tutaj bardzo dobrą opiekę, osoby tutaj pracujące mają wspaniałe podejście do dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj w Gdyni :)
Jeśli przedszkole, to tylko nr 16 przy Jana z Kolna. Moja cała trójka tam chodziła, a że są w bardzo różnym wieku, to mogłam poobserwować panie przedszkolanki, jak i dwie dyrektorki ( obecna pełni tę rolę od kilku lat )i nigdy nie miałam zastrzeżeń. Nie wspominając o tym, że mnie też tam prowadzano, ale to było lata świetlne temu ;)
Naprawdę szczerze polecam i pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co wiecie o przedszkolu nr25? ono tez jest w centrum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata kiedyś u nas w żłobku wspomniałam o tym "przymierze z dzieckiem" to panie się śmiały, że pewnie złote nocniki mają :P
a tak na poważnie w środku nie byłam, ale ładny domek, duży ogórdek, + taka a nie inna lokalizacja, i pewnie z stąd ta cena
a to z ich stronki
PRZYMIERZE Z DZIECKIEM jest placówką o profilu twórczym, humanistycznym. Poprzez zabawę wprowadzamy dziecko w świat kultury wysokiej: muzyki poważnej i współczesnej, odpowiednio do wieku dobranej literatury dziecięcej i malarstwa, w ramach umiejętnie prowadzonej pedagogiki artystycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę inny ranking..
http://www.wybierzprzedszkole.pl/przedszkole-306
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, z czystym sumieniem polecam Inspiratio na Olsztyńskiej (działki leśne czyli blisko centrum).
Przedszkole prywatne (koszt 890+wyżywienie) - nasz synek zaczął tam chodzć jak miał rok i 3 miesiące - gdyny nie przeprowadzka do Bydgoszczy to nie zamieniłabym tego miejsca.
Małe grupy wiekowe, opienkunki z indywidualnym podejściem, własny ogródek, ciekawe zajęcia, dobre jedzonko. Najlepszym wyznacznikiem jest to że synek cały czas wspomina dzieci i opiekunki i ewidentnie tęskni za tym miejscem.
Moją bardziej szczegółową opinię znajdziesz tutaj:
http://www.trojmiasto.pl/Inspiratio-Przedszkole-o30284.html#wyniki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, ze Skweru to nie jest bardzo blisko, drugi koniec Swietojanskiej w linii prostej, plus jeszcze kawalek w strone 18-stki ;) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie jest, na pewno zadnych akcji strasznych tam nie ma, ale znam tylko jedno dziecko, ktore tam chodzilo. Nie za bardzo lubil przedszkole, nie wiem czy to kwestia przedszkola, czy chlopaka, ktory do grzecznych nie nalezy i moze po prostu ktos mu zwracal uwage. Trudno mi powiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam i polecam Akademię Przedszkolaka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądam sobie właśnie przedszkole przymierze z dzieckiem wyglada super i bardzo blisko ale 1100 zł miesięcznie + 1100 wpisowego + 10 zł dziennie posiłki trochę mnie dziwi ;) co takiego moze być w przedszkolu żeby czynsz wynosił 1100zl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze na biskupa dominika jest przedszkole
http://www.przedszkole9gdynia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6
a te o których pisze white rabitt to m.in
http://www.przymierzezdzieckiem.pl/
http://www.ps16gdynia.pl/kontakt.htm
http://www.pnmp-gdynia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra jak słyszę takie rzeczy to najchętniej bym została z dzieckiem w domu ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=301429&c=1&k=16&hl=7631156#op7631156
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę ze koleżanka juz w drugim poście wypowiada sie na temat przedszkola w którym miała praktyki i gdzie podobno dzieją sie straszne rzeczy- bardzo proszę o nazwę tego przedszkola i z ciekawości proszę tez o informacje co tam sie takiego dzieje bo myśle ze nie powinno sie takich rzeczy poprostu odpuszczac !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o ktorym piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Postanowilam przerwać milczenie na temat tego punktu bo szkoda mi tych dzieci :( Ten punkt nie jest godny polecenia,mialam tam praktyki i widzialam co sie tam dzieje,naprawde nigdy nie poslalabym swojego dziecka do tego przedszkola, wierzcie mi ze dobrze nie jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem z parafii-przedszkole to widzę z okna więc byłoby idealnie ale słyszałam ze właśnie cieżko sie tam dostać a juz pewnie bardzo trudno jak nie jestem ani z Gdyni ani z parafii ;/ to jest przedszkole publiczne czy prywatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katolickie jest dobre, tylko nie wiem, czy jestes z naszej parafii :) .
Jedno z tych na Wladyslawa IV tez jest ok, ale nie pamietam, ktore, na pewno znajdziesz info jak poszukasz w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie ma dobrych przedszkoli w śródmieściu? To moze coś dalej?juz wole małego dowozic byle przedszkole było fajne....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo moje tam chodzilo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0