Widok
do zapałki;
Ironia? i w dodatku mała?
Obrażasz w poście powyżej sąsiadkę, którą bardzo dobrze znasz pisząc:
cyt."Sklepik otworzyła Pani , która nie jest "starą "mieszkanką Banina , tylko Pani z getta. ; ) : )"
I pomyśleć,że takie wpisy idą na konto starych mieszkańców Banina.
Oj nieładnie, nieładnie i jeszcze masz pretensje do Kaszuba.
Ironia? i w dodatku mała?
Obrażasz w poście powyżej sąsiadkę, którą bardzo dobrze znasz pisząc:
cyt."Sklepik otworzyła Pani , która nie jest "starą "mieszkanką Banina , tylko Pani z getta. ; ) : )"
I pomyśleć,że takie wpisy idą na konto starych mieszkańców Banina.
Oj nieładnie, nieładnie i jeszcze masz pretensje do Kaszuba.
do wszystkich życzliwych pesymistów: sklep powstał z myślą o ludziach lubiących rzeczy ładne i niebanalne, których nie dostaniesz w sklepie za rogiem. w Baninie ten sklep nie ma konkurencji. od właścicielki wiem że niedługo rusza sprzedaż internetowa a od stycznia wchodzi do sprzedaży duńska marka bloomingville a z czasem nawet house doctor. jeśli ktoś zna się na trendach wie o czym pisze!!!! poza tym ta kobieta robi piękne rzeczy z pasją i podpowiada jak z prostych rzeczy zrobić coś naprawdę super. choć wie że nie będzie łatwo ma plan i pomysł na siebie. co niektórzy mogą jej tego pozazdrościć. życzę powodzenia!!!!