Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Meble kuchenne Miramar - na raty wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalnej, miłej obsługi. Otrzymałem wyczerpujące...
~Jan Tarka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Obsluga wątek zamknięty Gdyby nie obsługa, można by polecić, ale czekanie 20, po czym dalej nikt nie...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Odradzam wątek zamknięty Obsluga straszna !!!!!!!!!!!!# Problem z pokazaniem zapakowanego towaru przed...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Jestem właśnie po wizycie w Gdyńskim OBI i serdecznie polecam to miejsce!...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Opinia po modernizacji wątek zamknięty Od czasu modernizacji wnętrza marketu ponownie zacząłem zaglądać do OBI w...
~Ted.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Trzeba sprawdzać dokładnie ceny... wątek zamknięty Wybrałem się dzisiaj po zakup do marketu Obi. Znalazłem produkt który...
~Rafał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Pan Dyrektor jest DYREKTOREM i worków nie nosi wątek zamknięty Właśnie wróciłam z zakupów w tym markecie. Kupiłam trzy 20-kilowe worki z...
~Wanda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Hydraulika wątek zamknięty Trochę wyobraźni przy metkowaniu złączek miedzianych. Połączenia lutowane...
~Sosiński Bogusław
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

market obi wątek zamknięty trochę się popsuło w sieci OBI , ale tak bywa nowe rządy, nowi ludzie, ale...
~były pracownik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

pracodawca wątek zamknięty tak taka jest prawda, mało personelu nie pomaga w lepszej obsłudze klienta, a...
~jeden z nie wielu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

brak personelu wątek zamknięty Wczoraj chciałam kupić parasol "Easy Sun".Nie mogłem uzyskać informacji o...
~Joanna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

uwagi na temat obsługi w supermarkecie wątek zamknięty Wczoraj robiłem zakupy i nie mogłem się doczekać nikogo z obsługi.Dzisiaj...
~Antoni Puzia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Hiperforum.pl wątek zamknięty Dla Pracowników Super- oraz Hipermarketów. http://www.hiperforum.pl
~niki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

Pracownik wątek zamknięty Jestem pracownikiem OBI i powiem tak, rzeczywiście jest za mało personel ale...
~pracownik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

brak zasinteresowania wątek zamknięty Brak listw do paneli brak koncowek brak dobrej obsługi tak jak w c.......
~djmesiu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 września 2008

KATARZYNA SOKOŁOWSKA - opinia wątek zamknięty ZAKUPIŁAM W SKLEPIE LAMPKĘ NA BIURKO. NIESPRAWDZIŁKAM NA MIEJSCU CZY DZIAŁA,...
~KATARZYNA SOKOŁOWSKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

16

wątków

do góry